Coin Master'da bedava spin kazanmanın birçok yolu var. Spin linkleri kullanmak, üçüncü parti uygulamalardan yararlanmak ve spin dağıtan siteleri takip etmek. En çok spin kazandıran yöntem ise çeşitli spin linkleri sunan uygulamalardır. Bu uygulamalar normale göre çok daha fazla bedava spin kazandırmaktadır.

Bu spin link uygulaması bedava çevirme kazanmanızı sağlayacaktır.

Spin link uygulamasını indirin.

Spin link uygulamasını edinmek için Google Play Store'a girin. Arama kutusuna büyük ya da küçük harf fark etmeksizin spin link yazın ve aratın. Çıkan sonuçlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Fakat ben en baştaki spin link uygulamasını kullanıyorum ve konuyu o uygulama üzerinden anlatacağım. O yüzden siz de ilk etapta o uygulamayı indirseniz iyi edersiniz. Dilerseniz daha sonra diğer uygulamaları da deneyebilirsiniz.

Zamanı geçmiş spin linklerin çalışmama ihtimali vardır.

İndirdiğiniz uygulamayı çalıştırın.

Uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza beyaz bir karşılama ekranı çıkacak ve birkaç saniye içinde sizi ana ekrana yönlendirecek. Ana ekranda Coin Links ve Spin Links adında iki tane botun göreceksiniz. O butonlardan Spin Links olana tıklamalısınız. Coin Links ücretsiz jeton bağlantıları sunarken Spin Links çevirme bağlantıları sunar. Günlük olarak her ikisini de kullanabilirsiniz. Bu sayede daha fazla bedava coin kazanmış olursunuz.

Bedava spin kazanmanın hem kolay hem de en garanti yoludur.

Spin yükleme sayfasını açın.

Spin Links butonuna tıkladığınızda kısa süreliğine beyaz bir ekranla karşılacaksınız. Hemen ardından önünüze bedava spinlerin olduğu bir liste açılacak. Spin bağlantılarının altlarında da tarihler olduğunu göreceksiniz. O tarihlere dikkat etmelisiniz. Zira bu bağlantılar 2 ila 3 gün içinde işlevsiz hale gelmektedir. Bu nedenle spinleri günlük olarak yüklemelisiniz. Aksi takdirde süresi geçen bağlantıları kullanarak spin kazanamazsınız.

Coin Master'da günlük bedava spin kazanmak işte bu kadar kolay.

Bedava spinleri hesabınıza aktarın.

Aktarmak istediğiniz spin bağlantısına tıkladığınızda karşınıza İngilizce bir uyarı gelecek. Bir jeton bağlantısının açılacağı ve Spin Links uygulamasından ayrılıp o bağlantıyı açmak istiyor musunuz diye soracak. Yes diyerek bağlantının açılmasına onay verin. Saniyeler içinde bağlantı açılarak size seçtiğiniz spin bedeline denk bedava çevirme hakkı kazandıracak. Bu işlemi günlük olarak tekrar edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir tercih.

Spinleri aktarmak zaman zaman normalden daha uzun sürebilir.

Kazandığınız spinleri kullanın.

Spinler hesabınıza geldiğinde altın ustası tarafından çevirme hediye edildiğiyle ilgili bir pencere açılacak. O pencerede bulunan al butonuna tıklayın. Butona tıklar tıklamaz oyun sizi çevirme sayfasına yönlendirecek. Çevir butonuna bastığınızda ise ücretsiz kazandığınız bedava spinleri kullanabileceksiniz. Aynı işlemi gün içinde birden fazla kez kullanamazsınız. O yüzden tekrar tekrar aynı linklere tıklamayın, bir sonraki günü bekleyin.

Coin Master Sınırsız Spin Uygulaması


Coin Master'da sınırsız spin çevirmenin farklı bir metodu daha var. Üçüncü parti bir uygulama olan Coin Master++ ile dilediğiniz kadar çevirme yapabiliyorsunuz. Fakat bu uygulamanın ne kadar güvenilir olduğu ve yayıncısının kim olduğu bilinmiyor. Üstelik Google Play Store üzerinden de indirilmiyor.

Bunun için güvenilir olmayan bazı web sitelerini kullanmanız gerekiyor.

AppsLub, AppXO ya da Appsinject sitesine girin ve arama kutusuna Coin Master++ yazın. Uygulamanın yanında görünen Install butonuna tıklayın ve Coin Master++'ı indirin. Uygulama yüklenme aşamasına geldiğinde karşınıza İngilizce bir uyarı penceresi gelecek. O pencerede web sitesinin bir yapılanma profili indirmeye çalıştığı ve buna izin verip vermediğinizi soracak. Bu aşamada Allow butonuna tıklayarak izin verin.

İzin verdikten sonra karşınıza bir pencere daha gelecek. O pencereyi de Close butonuna tıklayıp geçin. Tüm işlemlerin ardından Coin Master++ uygulaması telefonunuza inecek. Uygulama iner inmez çeşitli virüs programlarını kullanarak uygulamayı taratın. Zira bu tarz üçüncü parti uygulamalar telefonunuza zarar verecek bileşenler içerebilir. Onun için indireceğiniz her uygulamayı muhakkak taratın.

Uygulamanın güvenilir olduğundan emin olduktan sonra, telefonunuzun ayarlar bölümüne girin ve aygıt yönetimi yahut uygulama yönetimi başlığı altından gerekli izinleri Coin Master++ uygulamasına verin. Aksi takdirde telefonunuz Coin Master++ uygulamasının çalışmasına izin vermez. Zira resmi bir market uygulamasından indirme yapmadığınız için telefonunuz uygulamayı engeller.

Gerekli izini verince uygulama açılır gelecek. Uygulama açıldığında klasik Coin Master uygulama ekranıyla karşılaşacaksınız. O aşamadan sonra spin sayfasına girerek dilediğiniz kadar spin çevirebilirsiniz. Zaman zaman spin tuşu çalışmayabilir. Spin tuşunun çalışmaması durumunda uygulamayı güncellemeyi ya da uygulamayı kapatıp yeniden açmayı deneyebilirsiniz. Bu spin tuşunun tekrar çalışır hale gelmesini sağlayacaktır.

Bedava Coin Master Spini Veren Siteler


Bedava Coin Master spini elde etmenin bir diğer yolu da spin veren siteleri kullanmaktan geçiyor. Bu siteler günaşırı yeni bağlantılar sunuyor. O bağlantılara tıklayarak çok kolay bir şekilde hesabınıza yeni spinler ekleyebilirsiniz. Üstelik bunu hiçbir ücret ödemeden ve reklam izlemeden yapabilirsiniz.

Bu siteleri bulmak için Google arama motoruna girin ve arama kısmına intitle: yazın ve hemen karşısına boşluk bırakmadan Coin Master Free Spins Links kelimelerini ekleyin. İntitle etiketi Google'ın size Coin Master Free Spins Links ile ilgili tüm içerikleri sunmasını sağlayacaktır. Bu sayede ne kadar çok spin link yayımlayan site varsa hepsini bulmuş olacaksınız. Arama sonuçlandığında listenin en başındaki siteden başlayabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde 25 Spins ya da farklı başlıklar altında listelenmiş çeşitli linkler göreceksiniz. O linklere tıkladığınızda Coin Master oyunu açılacak ve altın ustası sana çevirme hediye etti şeklinde bir uyarı penceresi göreceksiniz. Aynı şekilde sitedeki diğer linklere tıklayarak dilediğiniz kadar spin aktarabilirsiniz.

Eğer spin gönderme sınırınızı aşarsanız bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu süre sizin hesabınıza ne kadar spin gönderdiğinizle alakalıdır. Süre dolduktan sonra yeniden spin göndermeye devam edebilirsiniz. Benzer şekilde arama sonuçlarındaki diğer siteleri de ziyaret ederek daha fazla spin aktarabilirsiniz. Güvenliğiniz için ise bağlantıların static.moonactive.net şeklinde başlıyor olup olmadığına bakmalısınız. Aksi takdirde güvenilir olmayan bir siteye yönlendirilebilirsiniz. Bağlantılar üstlerine geldiğinizde sol alt köşede görünecektir.

Bağlantıları görmekte zorluk yaşayanlar da ya göremeyenler, linkleri kopyalayarak adres satırına yapıştırabilir. Bu sayede o bağlantıya tıklamanız halinde hangi web sitesine yönlendirileceğinizi görebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da spin linklerin süreleridir. Süresi geçmiş spin linklere tıklasanız dahi hesabınıza spin aktarımı gerçekleşmez. Zira 2 ya da 3 günü geçen bağlantılar ömrünü doldurmuş olur. O yüzden önce tarihlerine, sonra da bağlantının güvenilir olup olmadığına baktıktan sonra tıklarsanız iyi edersiniz.

Anında 50.000 Coin Master Spini Kazanma


Spin jeneratörü olarak bilinen siteleri kullanılarak bedava spinler edinebilirsiniz. Her ayın sonunda yine bu siteleri kullanarak yeni spinler üretebilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz. Diğer yöntemlere oranla daha istikrarsız çalışan ve sık sık hata veren bir yöntem olmasına rağmen çevirme kazanmak isteyenlerin kullandığı bir başka yöntemdir. Ücretsiz bir alternatif olması nedeniyle de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Buna rağmen güvenilir ve gerçekten çalışan spin jeneratörleri bulabilirsiniz. Bu siteleri bulmak için Google'a Coin Master Resources Generator yazın ve aratın. Karşınıza cmspins.online gibi siteler çıkacaktır. Cmspins sitesi eskiden çalışan ama artık çalışmayan bir sitedir ve tüm sitelerle benzer arayüze sahiptir. Bu tarz sitelere girdiğinizde kullanıcı adı ve kullandığınız işletim sisteminizi belirmeniz gereken bir form göreceksiniz.

Formu doldurduğunuzda Connect butonuna basmalısınız. Butona bastığınızda hesabınızla bağlantı kurmaya çalışıldığıyla alakalı bir uyarı penceresi göreceksiniz. Bir süre bekledikten sonra bağlantı sağlanacak ve hesabınıza transfer etmek istediğiniz spin miktarını belirtmeniz istenecek.

Minimum 5.000 maksimum da 50.000 spin girebilirsiniz.

Spin miktarını belirledikten sonra Generate butonuna tıklamalısınız. Bu aşamada karşınıza spinlerin aktarılmak üzere olduğuyla ilgili bir uyarı penceresi açılacak ve dolmaya başlayan bir bar göreceksiniz. Bar dolduğunda siteyi kapatıp Coin Master hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Eğer bahsedilen miktarda bir spin transferi yapılmamışsa sitenin çalışmadığı sonucuna varabilirsiniz. Olur da Human Verification uyarısı alırsanız Verify Now butonuna tıklamadan siteyi yenilemeli ve aynı işlemleri yeniden tekrarlamalısınız.

Yine aynı uyarı ile karşılaşırsanız hiç düşünmeden o siteden ayrılmalısınız. Zira o site sahte bir sitedir ve tek amacı sizi kandırarak sponsorluk aldığı uygulamaları size indirtmektir. Kimi siteler gerçek bile olsa indirmenizi ve yapmanızı isteyeceği o kadar görevden sonra çok az spin hediyesi verecektir. Bu yüzden karşılık beklemeden spin hediyesi veren spin jeneratörlerini kullanmaya özen göstermelisiniz.