İyi bir Turbobit premium link generator bulmak çok kolay değil. Zira hem sınırsız hem de hızlı indirme yapan az sayıda premium indirme sitesi var. Üstelik çoğu da belli bir indirme sayısına ve boyutuna ulaşıldığında Turbobit indirmeleri için premium şifre ve kod satın alınmasını istiyor. Fakat aralarında bedava üyelik veren şahane link çevirme siteleri de yok değil. Eğer siz de iyi bir Turbobit link çevirici arıyorsanız, ücretsiz premium link generator sitelerini derlediğim bu yazımdan faydalanabilirsiniz.

Leechall.com

Leechall sınırsız ve hızlı indirme yapan nadir Turbobit premium indirme sitelerinden biridir. Yüksek hızda indirme özelliği Leechall'ı iyi bir link çevirici yapmaktadır. İndirme yapmak için, yükleme linklerinin put your link here kutucuğuna yapıştırılması yeterlidir. Donwload butonuna tıklandığında Leechall sitesi indirme işlemini saniyenin binde biri bir sürede tamamlayacaktır.

Fakirdebrid.net

Fakirdebrid, Leechall benzeri bir link çevirme sitesidir. Premium indirme konusunda Leechall'den daha hızlıdır ve daha fazla yenilik sunmaktadır. Tek eksik yanı sınırsız olmamasıdır. 800 MB'lik bir indirme kotası vardır. Bedava üyelik açıldığında indirme kotası kalkmaktadır. Zaman zaman forum bölümünde Turbobit premium account ve premium free hesapları da yayımlamaktadır.

Premiumleech.eu

Premiumleech popüler bir link çeviri sitesidir. Turbobit premium siteleri arasında belki de en bilindik ve en yaygın kullanılan premium link generatordur. Sınırsız indirme özelliği Premiumleech'in öne çıkan yanıdır. Hızlı indirme yapması, yarı reklamsız olması ve açıldığı günden bu yana hiç kapanmadan yayın hayatına devam etmesi de bu kadar popüler olmasının diğer nedenleridir.

Prem.link

Prem geniş bir dosya indirme ağına sahiptir. Turbobit ve benzeri 60 farklı dosya paylaşım sitesinden indirme yapmaktadır. Ayrıca en hızlı indirme sitesi olma unvanını da elinde tutmaktadır. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı üyelik seçeneği sunmaktadır. Ücretsiz olarak 20GB alan vermektedir. Alan kapasitesi doldukça, yeni üyelikler alınarak hizmetin devamlılığı sürdürülebilmektedir.

Cocoleech.com

Cocoleech, Fakirdebrid gibi bir çeviri sitesidir. Yaygın olarak kullanılan birçok dosya paylaşım servisinden indirme yapmaktadır. Diğer Turbobit premium link generator sitelerinden farklı olarak, Cocoleech'in toplu indirme özelliği de bulunmaktadır. VIP Membership sayfasında bulunan kutucuğa girilen linkleri toplu indirmektedir. Aynı anda en fazla 5 linke izin vermektedir.

Popüler Turbobit Premium İndirme Siteleri


Sık sık Turbobit kullananlar, daha fazla indirme sitesine ihtiyaç duyacaktır. Çünkü mevcut indirme siteleri, her ne kadar sınırsız olduklarını iddia etseler de belli bir kullanıcı kitlesine ulaştıklarında yayıncılık ilkelerinde değişikliğe gitmektedir. Hal böyle olunca daha fazla site bilmek, daha çok dosya indirmenin yolunu açacaktır.

Turkleech.com

Turkleech, Türkçe bir premium indirme sitesidir. Türk kullanıcılar arasında oldukça yaygın ve popülerdir. VPN veya Proxy kullanılmadığı, UP/DOWN server ya da çoklu hesap oluşturulmadığı sürece Turkleech sitesi herhangi bir kısıtlama yapmamaktadır. Sadece aynı linkin 3 kere gönderilmesi ve bir indirme bitmeden ikinci indirmeye geçilmesi durumunda kullanıcılara müdahale etmektedir.

Get4all.org

Get4all, Turkleech benzeri bir premium link generatordur. En fazla 5 indirme linkine müsaade etmektedir. İndirme sayısı 5'i geçtiğinde ücret istemektedir. Fakat VPN ve Proxy sunucularının arkasına gizlenildiğinde hizmet tekrar ücretsiz hale gelmektedir. 5 link sınırlamasının dışında herhangi başka bir kısıtlaması yoktur. VPN ve Proxy değiştirilmeden dahi 24 saat arayla ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Uploadedpremiumlink.xyz

Uploadedpremiumlink birçok farklı dosya paylaşım sitesinden indirme yapmaktadır. İyi bir uploader ve link çeviri olarak öne çıkmaktadır. Ancak bazı kısıtlamaları bulunmaktadır. Misafir kullanıcılara 250 MB, ücretsiz üyelere 350 MB ve premium üyelere de 2 GB alan vermektedir. Misafir indirmeler de VPN kullanılması, 250 MB'yi aşmayan her dosyanın sınırsız indirilmesini sağlamaktadır.

Turkdown.com

Turkdown, Turkleech'i çok andırmaktadır. Zaten Türkçe bir Turbobit premium link generator sitesidir. Turkleech daha hızlı olsa da Turkdown daha çok özellik sunmaktadır. Ayrıca kullananlara da herhangi bir kısıtlama uygulamamaktadır. 30 saniye içinde linkler kontrolden geçirilerek işleme alınmaktadır. Sunucunun yoğunluğuna bağlı olarak, bu süre zaman zaman uzayıp kısalmaktadır.

Premiumlinkgenerator.online

Premiumlinkgenerator 41'den fazla dosya paylaşım sitesini desteklemektedir. Hızlı, sınırsız ve aynı zamanda ücretsiz bir link çevirme servisidir. Turbobit premium link generator siteleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Diğer generatorlerden farklı olarak, premium link generator reklamsızdır. Tamamen kullanıcı odaklı bir hizmet vermektedir. Girilen linkleri saniyeler içinde çevirmektedir.

Hızlı Turbobit İndirme Siteleri


İndirme yaparken beklemek istemeyenler, hızlı Turbobit indirme sitelerini tercih edeceklerdir. Fakat hızlı siteleri seçmek çoğu zaman mümkün olmayacaktır. Zira sunucu yoğunluklarına göre, sitelerin indirme hızları dakika dakika değişiklik gösterecektir. Ancak bu listede yer alan sitelerin indirme hızları hep aynıdır.

Juba-get.com

Juba-get hızlı indirme sitelerinin başını çekmektedir. Aslında bu kadar az bilinmesi Juba-get'i daha hızlı yapan faktörlerden sadece biridir. Bir diğer faktör, kullanıcılarına devamlı reklam gösteriyor olmasıdır. Her indirme başında ve sonunda sık sık gösterdiği reklamlar, bunaltıcı olsa da ücretsiz ve hızlı olması Juba-get kullanmak için bir tercih nedenidir. Bazı kısıtlamaları da yok değil!

Generatorlinkpremium.com

Generatorlinkpremium az kişi tarafından bilinen bir diğer hızlı indirme sitesidir. Tamamen sınırsız değildir, fakat dosyalara bir boyut sınırlaması koymamaktadır. İndirme boyutu ne olursa olsun, günlük 10 link eşiği geçilmediği müddetçe her boydan dosyanın indirilmesine izin vermektedir. Eşik VPN ya da Proxy sunucusu kullanılarak, aşılabilmektedir. İhtiyaç hissedilmesi durumunda çerezler temizlenerek, bu iki yöntemden biri kullanılabilir.

Dailyleech.com

Dailyleech daha çok uploaded üyelerinin tercih ettiği bir premium link generator olarak öne çıkmaktadır. Ancak Turbobit içinde iyi bir dosya indiricidir. Özellikle toplu dosya indirme özelliği birden fazla dosya indirilmesi gerektiğinde çok işe yaramaktadır. Pek tabii toplu dosya indirmenin de bir sınırı bulunmaktadır. Gün içinde en fazla 5 dosyanın toplu olarak indirilmesine izin verilmektedir.

Deepbrid.com

Deepbrid, Turbobit başta olmak üzere YouTube, Mediafire ve benzeri sitelerden dosya indirmektedir. Remote Upload özelliği upload yaparken bir hayli zaman kazandırmaktadır. Ayrıca Torrent Upload gibi şahane bir özelliği de bulunmaktadır. Dosya boyutu 1.20 GB aşmadığı sürece kullanımı ücretsizdir. Daha büyük boyutlu dosyalar indirilmek istendiğinde Deepbrid ücretli üyelik hesabı oluşturulmasını talep etmektedir.

Bigspeeds.com

Bigspeeds premium hesap kullananların eriştikleri hızı ücretsiz sunmaktadır. Premium Link Generator sayfasına girilen her linki saniyenin binde biri bir sürede indirmektedir. Tek kötü yanı dosya sınırının olmasıdır. 1.50 GB'lık bir eşik sınırı bulunmaktadır. İndirilmek istenen dosya, boyut olarak 1.50 GB'ı aştığında indirme yapmamaktadır. İndirme yapacakların, 1.50 GB'den daha düşük boyutlarda dosyaları tercih etmesi gerekmektedir.

Sınırsız Turbobit Premium Link Generator Siteleri


Günaşırı Turbobit kullananların bir sorunu da link generator sitelerinin sınırsız olamamasıdır. Öyle ki sınırsız olduğunu iddia eden servisler bile belli bir doya boyutuna ulaşıldığında yeni indirmeleri engellemektedir. Fakat çoğu servis VPN ve Proxy erişimiyle sınırsız kılınabilmektedir.

Letitbit.info

Letitbit, Türkçe dil desteği de bulunan Rus menşeli bir sınırsız indirme sitedir. Diğer Avrupalı link çevirici sitelere oranla daha çok özellik sunmaktadır. Uzaktan, FTP üzerinden ve multi yükleme özellikleri Letitbit'i diğer benzeri çeviri sitelerinin önüne çıkarmaktadır. Letitbit ücretsiz her kullanıcısına 10 GB'lık bir alan sağlamaktadır. Alan kapasitesi dolduğunda VPN ya da Proxy kullanılarak yeni bir alan açılabilmektedir.

Leech1s.com

Leech1s çok yeni bir sitedir. Yeni olduğundan dolayı kullanıcılarına bir sınırlama koymamıştır. Paralı bir Turbobit premium account hesabının free versiyonunu andırmaktadır. Belli bir bilinirlik ve kullanıcı sayısına ulaştığında bir sınırlama getirmesi olasıdır. Zira premium link generator siteleri fazlasıyla masraflıdır. Paralı olması durumunda VPN kullanarak, koyulan sınırı aşmanız çok zor olmayacaktır.

Reevown.com

Reevown az bilinen bir diğer Turbobit indiricisidir. Premium Link Generator kullanan birçok kişi Reevown'dan haberdar değildir. Çünkü ufak bir programcı ve hacker grubu tarafından, kişisel olarak kullanılmaktadır. Fakat kendileri dışında başka kişiler tarafından kullanılmasını izin vermektedirler. 1 GB kadar bir kota limiti vardır. Limit aşıldıkça ip adresi değiştirilerek, eşik sıfırlanabilir.

10-download.com

10-download günlük 10 dosya yüklemesine izin vermektedir. Bağlantı başına 1024 MB'lik bir dosya indirme sınırı bulunmaktadır. 10 indirme bağlantısı aşıldığında 12 saatlik bir geçici engelleme uygulamaktadır. Engelleme İP tabanlı uygulandığı için, İP adresi değiştirildiğinde engelde kalkmaktadır. İndirme hızı da oldukça yüksektir. Az bilinen yeni bir site olduğundan kullanan çok az kişi vardır.

Leech.ninja

Leech Rapidgator, NitroFlare, Keep2Share ve Uploaded premium link generator olarak öne çıkmaktadır. Ama aynı zamanda iyi bir Turbobit indiricidir. Birçok forum sayfasında üstü kapalı bahsedilen Turbobit premium hilesi, Leech kullanılarak yapılmaktadır. Leech sitesinden isim olarak bahsedilmemesinin nedeni sitenin ve hilenin başka kişiler tarafından da öğrenilmesini istememeleridir.