Üç gün evvel Wolfteam hesabıma erişemediğimi fark ettim. Birkaç defa aynı şifre ile giriş yapmaya çalışsam da girdiğim şifrenin Wolfteam tarafından kabul edilmediğini gördüm. Akabinde alelacele şifre değiştirme sayfasını açtım ve eski Wolfteam çar şifremi hemen değiştirdim. Eğer siz de Wolfteam hesabınızın şifresini değiştirmek istiyorsanız, önerdiğim yöntemleri kullanarak eski şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Wolfteam Şifre Değiştirme

https://www.joygame.com/sifremi-unuttum

Yukarıdaki bağlantıdan şifremi unuttum sayfasına girin. Şifremi unuttum sayfası erişimi kaybedilen Wolfteam hesaplarına ulaşmak için kullanılmaktadır. Wolfteam hesaplarına hala erişimleri olanlar da sayfadan ayrıca faydalanabilir. Zira şifremi unuttum sayfası, unutulan şifreleri hatırlatmanın dışında şifre değiştirmek içinde kullanılabilen bir sayfadır. Profilden şifre değiştirmeden daha kolaydır.

Wolfteam Şifre Değiştirme

E-posta adresinizi girin.

Şifremi unuttum sayfası açıldığında e-posta adresinizin istendiği bir kutucuk görünecektir. Kutucuğun içine daha önceden Wolfteam'e kaydolduğunuz e-posta adresini girmelisiniz. Başka bir e-posta girmeniz durumunda şifre sıfırlama sayfası çalışmayacaktır. Hemen sonrasında güvenlik kodu kutucuğuna yandaki numaraları yazarak, sayfanın altındaki şifremi hatırlat butonuna tıklamalısınız.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Şifre sıfırlama bağlantısını açın.

Şifremi hatırlat butonuna tıkladığınızda Joygame size bir sıfırlama e-postası gönderecektir. Gönderilen o e-postanın içinde bir sıfırlama bağlantısı olacaktır. E-posta adresinize girerek, gelen Joygame e-postasını açmalısınız. E-posta içerisinde gönderilen sıfırlama bağlantısına tıklayarak, unuttuğunuz Wolfteam şifresini sıfırlamalısınız. Bağlantıya tıkladığınız anda şifreniz sıfırlanacaktır.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Yeni bir şifre oluşturun.

Şifre sıfırlama bağlantısına tıkladığınızda yeni şifre oluşturabileceğiniz bir sayfa açılacaktır. Açılan sayfadan Wolfteam hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz. Yeni şifre yazan kutucuğun içine eski şifrenizden farklı bir şifre girmeniz gerekecektir. Zira aynı şifre kabul edilmeyecektir. Akabinde yeni şifre tekrar yazan kutucuğun içine, yeni şifre kutucuğuna girdiğiniz şifrenin aynısını yazarak şifremi değiştir butonuna tıklayabilirsiniz.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Şifre değiştirildi uyarısını bekleyin.

Şifremi değiştir butonuna tıkladığınızda yönlendirilen sayfada "şifren başarıyla değiştirildi, artık Joygame'e ve oyunlara girerken yeni şifreni kullanabilirsin" şeklinde bir uyarı görünecektir. Bu uyarıyı gördüğünüzde şifre değiştirme işleminiz başarıyla sonuçlanacaktır. Uyarının görünmemesi durumunda şifre sıfırlama işlemini tekrar etmeniz gerekecektedir. Başa dönerek, şifre değiştirme işlemlerini tekrarlamalısınız.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Değiştirdiğiniz şifreyle hesabınıza girin.

Wolfteam şifresini değiştirdikten sonra, Joygame ana sayfasına dönerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üye girişi butonundan hesabınıza girebilirsiniz. Kullanıcı adı kutucuğuna Wolfteam adınızı, şifre kutuğuna da yeni oluşturduğunuz şifre kombinasyonunuzu girerek hesabınıza erişebilirsiniz. Tekrar şifre değiştirmek isterseniz de yine aynı yöntemi uygulayarak şifrenizi yineleyebilirsiniz.

Joygame Profilinden Wolfteam Şifresini Değiştirin


Wolfteam şifresini değiştirmek için, Joygame profil sayfasını da kullanabilirsiniz. Fakat profil sayfasındaki şifre değiştirme aracı, hesabınıza erişiminiz olmasını gerektirmektedir.

Önce hesabınıza giriş yapmalısınız.

Aşağıdaki bağlantıdan Wolfteam hesabınıza girebilirsiniz.

https://www.joygame.com/wolfteam/

Hesabınıza girdiğinizde yeniden giriş yaptığınız Wolfteam sayfasına yönlendirileceksiniz. Giriş işleminin ardından, sayfasın sağ üst köşesinde bulunan kullanıcı adınıza tıklamalısınız. Kullanıcı adınızın üzerine tıkladığınızda mesajlarım, profilim, takipçilerim ve çıkış yap seçeneklerinin bulunduğu bir menü listelenecektir.

O listeden profilim sayfasına girmelisiniz.

Profilim sayfasına girdiğinizde profil bilgilerinizin bulunduğu farklı sekmeler, düzenleme araçları ve kişisel özelliklerinizin bulunduğu bilgi sayfaları olacaktır. Ekranın biraz daha sağında profili düzenle adında bir buton bulunmaktadır. Butonun altında da şifre değiştir adında bir şifre değiştirme bağlantısı yer almaktadır.

Şifre Değiştir adındaki o bağlantı linkine tıklamalısınız.

Bağlantı linkine tıkladığınızda yeni şifre belirleyeceğiniz bir sayfa açılacaktır. Açılan sayfada yeni şifre ve yeni şifre tekrar adında iki kutucu olacaktır.

Yeni Şifre: Eskisinden farklı bir şifre girin.

Yeni Şifre (Tekrar): Girdiğiniz ilk şifreyi tekrar yazın.

Yeni şifre ve yeni şifre tekrar kutucuklarına eskisinden farklı ama birbirinin aynı şifreleri girdikten sonra, Güvenlik Doğrulama kutucuğunu doldurmalısınız. Kutucuğa değiştirmek istediğiniz eski Wolfteam şifrenizi girmelisiniz.

Güvenlik Doğrulama

Eski Şifreniz: Değiştirmek istediğiniz şifrenizi yazın.

Güvenlik doğrulama kutucuğuna değiştirmek istediğiniz eski şifrenizi girmenizin ardından, sayfanın altında bulunan şifremi değiştir butonuna tıklamalısınız.

Butona tıkladığınızda şifreniz değiştirilecektir.

Şifreniz değiştirildiğinde hesabınızdan otomatik olarak çıkış yaptırılacaktır. Tekrardan Joygame'in Wolfteam ana sayfasına dönerek, hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Giriş yaparken değiştirdiğiniz eski şifre yerine, yenilediğiniz şifrenizi kullanmanız gerekecektir. Eski şifrenizi değiştirdiğinizden artık çalışmayacaktır.

Şifre Değiştirmek İçin Joygame Destek Ekibine Mesaj Gönderin


Wolfteam şifrenizi değiştirme konusunda sorun yaşıyorsanız ve hesabınıza eski şifrenizle erişim sağlayamıyorsanız Joygame destek ekibine yazarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Gerekli incelemelerden sonra, hesabınızın şifresi değiştirilerek size telim edilecektir.

Destek ekibine yazmak için, Joygame ana sayfasında bulunan destek menüsüne girmelisiniz. Açılan menüden Oyuncu Destek sayfasına tıklamalısınız.

Oyuncu Destek sayfasına girdiğinizde pc oyunlarının listelendiği ayrı bir başlık göreceksiniz. O başlık altından Wolfteam logolu olanına tıklamalısınız.

Destek alma bağlantısına tıkladığınızda daha önceden sorulan kullanıcı problemleri hakkında birçok sorunun listelendiği ayrı bir web sitesine yönlendirileceksiniz. Teknik problemlerden, Wolfteam oyuncu ihbarına kadar her konuda bilgi dolu bir yığın yazı göreceksiniz. Fakat sorunuzun cevabı o yazılarda değil!

Sayfanın en üstünde yer alan uyarı metnine bakmalısınız.

Oluşturduğunuz talepleri görebilmek veya yeni bir talep oluşturabilmek için giriş yapın ve ardından talep göndere tıklayın şeklinde bir uyarı metni olacaktır.

Yazıda geçen giriş yapın bağlantısına tıklayın.

Bağlantıya tıkadığınızda Joygame giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Hemen üye ol butonuna tıklayarak, yeni bir hesap oluşturmalısınız. Zira bir hesabınızın olmaması, destek ekibinden yardım talebinde bulunmanızın önüne geçecektir. O yüzden geçici bir hesap oluşturmalısınız.

Hesabı oluşturduktan sonra, Joygame ana sayfasından aynı yolu izleyerek Wolfteam destek merkezini yeniden açmalısınız. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan taleplere geri dön bağlantısına tıklamalısınız.

Açılan yeni sayfada şu anda görüntülenecek talep bulunmuyor uyarısıyla karşılaşacaksınız. Uyarının hemen üstünde bulunan sekmelerden, Yeni Talep sekmesine tıklamalısınız.

Yeni talep sekmesine tıkladığınızda katagori, konu ve mesaj yazmanız gereken bir form belirecektir. Formu aşağıdaki örneğe göre doldurmalısınız.

Katagori: Wolfteam - Oyuna Giriş Sorunları

Konu: Wolfteam Şifre Değiştirme

Mesaj: Hesabıma eski şifremle erişemiyorum, şifremin değiştirilmesini talep ediyorum.

Formu doldurduktan sonra Talep Oluştur butonuna tıklayarak gönderebilirsiniz.

Formu göndermenizin ardından Joygame destek ekibi tarafından işleme alınmasını beklemesiniz. Gönderdiğiniz talebe ve destek ekibi tarafından verilen yanıtlara yine aynı sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

Wolfteam İçin Alternatif Şifre Değiştirme Yolları


Wolfteam hesabınızın erişimini tamamen kaybetmeniz durumunda şifrenizi değiştirmek için alternatif olarak önereceğim bu yöntemleri de kullanabilirsiniz. Her ne kadar diğer önerdiğim yöntemlerden daha etkili olmasalar da Joygame yetkililerine ulaşarak, şifre değiştirme talebinizi iletebilirsiniz.

Joygame'in Facebook sayfasına yazın. Joygame'in Facebook sayfasına yazmanız, daha hızlı farkedilmenizi sağlayacaktır. Özellikle yeni gönderilen konulara sorununuzla ilgili yorumlar bırakmanız, Joygame destek ekibinin sizinle Facebook üzerinden iletişime geçmesini sağlayacaktır. Gün içinde bıkmadan mesaj gönderirseniz, kısa sürede Joygame destek ekibi tarafından sorununuza geri dönüş alabilirsiniz.

Şifre değiştirme talebini Twitter'dan iletin. Twitter'da Joygame'in sık kullandığı sosyal ağlardandır. Şifre değiştirme talebinizi iletmek için, Twitter'ı da kullanabilirsiniz. DM atarak ya da Joygame hesabından gönderilen tweetlerin altlarına yorum bırakarak, destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram üzerinden yardım isteyin. Joygame, Instagram ağını da sık kullanmaktadır. Sorununuzu iletmek için Instagram üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. DM atarak ya da gönderilerin altına yorum yaparak, Joygame destek ekibinin iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Wolfteam forum sayfasına yazın. Wolfteam forum sayfasına yazmak, Joygame forum yöneticilerinin dışında forum üyeleri tarafından da farkedilmenizi sağlayacaktır. Tabii forum sayfasına yazmak için, yeni bir üyelik hesabı açmanız gerekecektir. Daha sonrasında sorununuzu genel sohbet bölümü başlığı altından bildirebilirsiniz.

Alternatif olarak önerdiğim bu yöntemleri diğer önerdiğim Wolfteam şifre değiştirme yöntemlerinin işe yaramaması durumunda son çare olarak kullanabilirsiniz. Yöntemleri kullanarak Joygame yetkililerine şifre değiştirme talebinizi iletebilirsiniz. Hesabınız incelendikten bir müddet sonra, size teslim edilecektir.