Yaklaşık 3 aydır Spotify uygulamasını ücretsiz kullanıyordum. Sözleşmemin bitimine sadece 2 gün kalmıştı. Neyse ki dün bulduğum premium yapma kodu sayesinde hesabımın süresini 1 ay daha uzatmayı başardım. Eğer siz de Spotify hesabınızı premium yapmak ya da süresini uzatmak için ücretsiz premium kodları arıyorsanız, tavsiye ettiğim yöntemleri uygulayarak Spotify için bedava premium kodu bulabilirsiniz.

Spotify - Ücretsiz Premium Yapma Kodu Bulmanın Yolları

Groupon (groupon.com/spotify)

Groupon, Spotify ve benzeri uygulamalar için birçok farklı indirim ve ücretsiz premium kodu dağıtan bir fırsat sitesidir. Bizzat Spotify tarafından yapılan özel indirimleri, ücretsiz dağıtılan kodları ve yapılan kampanyaları listelemektedir. Zaman zaman 6 ila 3 ay boyunca yararlanılabilecek özel premium kampanyaları ve hesap kodu dağıtmaktadır. Elbette kodlar ücretsiz olsa da belli kullanım şartları bulunmaktadır.

Spotify - Ücretsiz Premium Yapma Kodu Bulmanın Yolları

Everterguide (everafterguide.net/spotify)

Everterguide'de Groupon benzeri bir fırsat sitesidir. Spotify konusunda Groupon'dan daha günceldir, fazlaca kampanya ve premium hesap kodu bulundurmaktadır. Bununla beraber Spotify için çeşitli indirim kodları, özel kampanyalar ve beraberinde de Spotify'i daha ucuza kullandırtacak hususi fırsatlar sunmaktadır. Şuan en popüler Spotify fırsatı, 6 aylık ücretsiz premium hesap sağlamasıdır.

Spotify - Ücretsiz Premium Yapma Kodu Bulmanın Yolları

Playpennies (playpennies.com/spotify)

Playpennies, Everterguide gibi Spotify için fazlaca kampanya bulundurmaktadır. Sıklıkla 3 ila 2 ay arasında değişen ücretsiz Spotify premium hesapları dağıtmaktadır. Ücretsiz hesapların yanında özel indirim kodları ve Spotify hesap süresini uzatabilecek tek kullanımlık premium kodları da yayımlamaktadır. Playpennies'in sunduğu tüm fırsatlar tek kullanımlıktır, ikinci defa kullanılamamaktadır.

Spotify - Ücretsiz Premium Yapma Kodu Bulmanın Yolları

Retailmenot (retailmenot.com/spotify)

Retailmenot, Spotify için kampanyalar yayımlayan bir başka fırsat sitesidir. Genelde diğer fırsat sitelerine oranla daha az kampanya bulundurmaktadır. Fakat zaman zaman yayımladığı özel fırsatlar, uzun süreli ve işe yarar Spotify kampanyaları olabilmektedir. Hiç değilse arada bir kontrol etmek, Spotify için farklı ve özel fırsatları yakalamanıza yardımcı olacaktır. Zira çok nadir de olsa ücretsiz premium yapma kodu sunmaktadır.

Spotify - Ücretsiz Premium Yapma Kodu Bulmanın Yolları

Dontpayfull (dontpayfull.com/spotify)

Dontpayfull güncellik konusunda Everterguide'le yarışabilecek bir fırsat sitesidir. Spotify için yayımladığı fırsatlar, özel indirimler ve sunduğu benzersiz premium avantajlar ile öne çıkmaktadır. Tek kötü yanı sunduğu fırsatları kaçırmanız durumunda yararlanma şansınızın kalmamasıdır. Listenin sonunda yer almasına rağmen, Spotify fırsatları için sık kontrol edilmesi gereken sitelerden biridir.

Premium Kodlu Ücretsiz Spotify Uygulamalarını Kullanın


Premiumlu Spotify için kendinden kodlu harici Spotify uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Yalnız çoğu zaman kendinden premium kodlu Spotify uygulamaları, Spotify tarafından banlanabilmektedir.

Ücretsiz premium kodlu bu Spotify uygulamaları, Spotify tarafından sağlanmadığı için güncelleme zamanlarında da ara sıra sıkıntı yaşatabilmektedir. Hatta uygulamada kullanılan kod süresinin dolması nadir de olsa hesap kapanmalarına neden olabilmektedir.

Amma velakin yine de merak edenler için, kendinden kodlu bir Spotify uygulamasını nasıl kullanabileceklerini kısaca anlatacağım.

Kendinden premium kodlu harici bir Spotify uygulaması için, Tutuapp uygulamasını telefonunuza kurmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı tutuapp.vip adresi üzerinden temin edebilirsiniz.

iOS ile Android için farklı versiyonları bulunmaktadır.

Tutuapp uygulamasını indirdikten sonrasına geçiyorum. Uygulamayı kurmanızın ardından, uygulamayı telefonunuzda açmalısınız. Bazı cihazlar uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden yüklemediğiniz açmanızı engelleyecektir.

Böyle bir engelleme ile karşılaşmanız durumunda ayarlar bölümüne girerek, aygıt yönetimi yahut uygulama yönetimi sayfasından uygulamanın güvenilir olduğunu belirtmelisiniz.

Ancak daha sonrasında uygulama telefonunuzda açılacaktır.

Tutuapp uygulamasını açtıktan sonra, ekranın hemen üst bölümünde yer alan arama kutusundan premium kodlu ücretsiz Spotify uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için, Tutuapp'ın arama kutucuğuna Spotify yazmanız ve ardından yan tarafında beliren "Get" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Spotify uygulaması indirildikten sonra, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Fakat yazının başında da dediğim gibi harici premium kodlu Spotify uygulamaları, Spotify'nin kendisi tarafından sağlanmadığı için ilerde hesabınızın kapanmasına neden olabilir. Zira Spotify'nin çok sıkı ihlal politikaları bulunmaktadır. Hesabınızın herhangi bir ihlal durumunda kapanması ebediyen engellenmenize neden olacaktır.

Premium Süresini ve Ücretsiz Spotify Deneme Zamanını Uzatın


Spotify'den daha çok yararlanmak için premium süresini ve Spotify'nin ücretsiz deneme zamanını uzatabilirsiniz. Deneme süresinin bitmesine yakın, Parallel Space uygulamasını kullanarak Spotify'yi bir deneme süresi boyunca daha tekrar premium olarak kullanabilirsiniz.

Peki ama nasıl?

Bunun için öncelikle Google Play yahut App Store üzerinden Parallel Space uygulaması edinmeniz gerekmektedir. Zira bu uygulama olmadan, Spotify uygulamasının deneme süresi uzatılamamaktadır.

Uygulamanın çalışma mantığı, seçilen uygulamaların klonlarını oluşturarak farklı bir cihazdan alçılıyor izlenimi yaratmaktır. Ki aynı uygulamayı tekrar kurmayı denediğinizde uygulama hafızası sizi hatırlayarak, aynı avantajdan yararlanmanızın önüne geçecektir.

Bunun önüne geçmek için Parallel Space uygulaması gerekmektedir.

Uygulamayı edindikten sonra, Parallel Space uygulamasını açarak Spotify uygulamasını seçmelisiniz. Seçme işleminin ardından, Parallel Space uygulaması kısa sürede Spotify'nin bir klonunu oluşturacaktır.

Klon oluşturulduktan sonra önceki deneme ve premium süresine göre, yeni Spotify uygulamasını aktif edecektir.

Bu süre zarfında Parallel Space uygulaması tarafından oluşturulan klon Spotify'yi yeniden premium olarak kullanabilirsiniz. Sürenin bitmesine yakın aynı işlemi tekrar uygulayarak yine süresi bitmek üzere olan Spotify uygulamasını premium yapabilirsiniz.

Hatta yazının başında bahsettiğim ücretsiz premium kodu dağıtan fırsat sitelerden bulacağınız 3 ila 6 aylık Spotify uygulamalarını kopyalarsanız, daha uzun süreler premium Spotify kullanabilirsiniz.

Tabii bu işlem içinde telefonunuzun root erişimi olması gerekmektedir. Aksi takdir de Parallel Space uygulaması çalışmayacaktır.

Root erişiminin nasıl sağlanacağını, YouTube'den öğrenebilirsiniz.

YouTube'a "Root nasıl yapılır?" yazarsanız ilgili videolara ulaşabilirsiniz. Hatta chip.com.tr'nin yayımladığı Root nasıl yapılır yazısına da şuradan ulaşabilirsiniz. Anlatımı daha basit ve sadedir.

Ücretsiz Spotify Premium Bulmanın Farklı Yolları


Ücretsiz premium kodu dağıtan fırsat sitelerinin, kodlu Spotify uygulamalarının ve premium süresini uzatmanın dışında premium hesap bulmanın farklı yollarını da ayrıca anlatmak istedim. Önerdiğim diğer Spotify yöntemlerinin işe yaramaması durumunda bu bölümde bahsettiğim, farklı tavsiyeleri de değerlendirebilirsiniz.

Premium kodu üreten siteleri kullanın. Spotify için premium kodu bulmak istiyorsanız, premium kodu üreten siteleri kullanabilirsiniz.

Genelde bu siteler yeni bir kod üretmek yerine çoğu zaman mevcut olan kodları sunmaktadır.

Çalıştığına emin oldukları ve daha çok başkaları tarafından paylaşılan Spotify kodlarını dağıtmaktadır. Bu kod üretici sitelere Google üzerinden erişebilirsiniz.

"Spotify Code Generator" yazmanız durumunda Google size, kod üreten bu siteleri listeleyecektir. Bunun yanında "Spotify Code Generator APK" yazarsanız, kod üreten özel site APK'lerine de ulaşabilirsiniz.

Premium kodlu Spotify kullanın. Yazının bir bölümünde bahsettiğim TutuApp'e benzeri, bir başka kodlu Spotify dağıtan AppValley uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulamayı appvalley.vip adresi üzerinden temin edebilirsiniz.

Uygulama Google Play ve Apple Store politikalarına uymadığından sadece kendi sitesi üzerinden indirilebilmektedir. "Premium Kodlu Ücretsiz Spotify Uygulamalarını Kullanın" başlığı altında anlattığım TutuApp önerileri, aynı şekilde AppValley içinde geçerlidir.

Premium almak için Lucky Patcher'ı kullanın. Lucky Patcher daha çok ücretli oyunlarda kullanılsa da Spotify gibi uygulamalarda da kullanılabilmektedir.

Sadece uygulamayı indirerek, açmanız ve gerekli adımları izlemeniz premiumlu bir hesap oluşturmanız için yeterlidir.

Uygulama luckypatchers.com adresi üzerinden dağıtılmaktadır. Ayrıca uygulamanın Android ve İOS olmak üzere farklı sürümleri de mevcuttur.

Kullanımına YouTube'dan bakabilirsiniz. Zaten kullanım şekli oyunlarda ve uygulamalarda aynıdır. YouTube'a "Lucky Patcher Nasıl Kullanılır?" yazarsanız Türkçe anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz.