Sık sık Snapchat kullanan biri olmama rağmen, snap puanımı fazlasıyla düşük buluyordum. O kadar sık Snapchat kullanan birinin daha fazla puana sahip olması gibi aç gözlüce bir düşünceyi benimsemiştim. Daha fazla puan, herkesten daha fazla snap puanım olsun istiyordum! İstediğim içinde haftalarca araştırdım. Dün şansımın da yardımıyla hem Snapchat puan kasma yöntemini hem de puan arttırma hilesini aynı anda buldum. Eğer siz de benim gibi Snapchat puanınızdan memnun değilseniz, snap puanınızı arttırmanız için hazırladığım bu yazıdan faydalanabilirsiniz.

Snapchat puan kasma hilesi pek çok kişi tarafından kullanılan bir hiledir.

Arkadaş ekleme sayfasına kullanın.

Snapchat'de ayrıca bir uygulama ve program kullanmadan hızla puan arttırmanın en kolay yolu, hiç şüphesiz arkadaş ekleme sayfasını kullanmaktır. Arkadaş ekleme sayfasını açmanız ve arından da kullanıcı adına göre ekle seçeneğine dokunmanız birazdan bahsedeceklerimi uygulamanız için hazır olmanızı sağlayacaktır. Tabii yazdıklarımı okuduktan sonrada uygulamayı tercih edebilirsiniz, bunu tamamen size bırakıyorum.

Snapchat'teki snap puanı arttırmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

Kullanıcı adı arama kısmına aaa yazın.

Kullanıcı adı arama kutusuna a, aa ve aaa harflerinden oluşan kombinasyonları yazarak çıkan tüm kullanıcıları arkadaş olarak eklemelisiniz. Arama sonuçlarında kullanıcı gösterilmeyene kadar a harfini uzatabilirsiniz. A'ları ne kadar uzatırsanız, o kadar fazla Snapchat kullanıcısına ulaşabilirsiniz. Hatta b, c ve e gibi alfabedeki diğer harf kombinasyonlarını da aynı şekilde aratmanızı tavsiye ederim.

Bu Snapchat puan hilesi kısa sürede puan toplamanızı sağlayacaktır.

Farklı harf kombinasyonlarını deneyin.

A, b, c, e ve diğer harf kombinasyonlarını arattıktan sonra, daha fazla kişiye ulaşmak için az, aw, ae ve er gibi değişik harf kombinasyonlarını da kullanabilirsiniz. Ekleyeceğiniz kişi sayısının artması Snapchat puanınızı arttırmanızı sağlayacaktır. Unutmayın; ne kadar çok kişi bulur ve eklerseniz, ileri de yapacağınız Snapchat paylaşımlarından da o kadar fazla puan kazanabilirsiniz.

Bu şekilde Snapchat skor kasma süreniz minumum seviyeye inecektir.

Eklediğiniz kişileri puana dönüştürün.

Kişi ekleme işini bitirdiğinizde eklediğiniz kişileri artık Snapchat puanına dönüştürebilirsiniz. Boş bir video ya da boş bir fotoğraf çekerek, eklediğiniz a, aa, bbb, eeee gibi harf kombinasyonlarına gönderebilirsiniz. Bunu sık sık tekrarlayarak Snapchat puanını istediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Puanlarınız Snapchat'i kapatıp, tekrar açtığınızda hesabınıza yansıyacaktır. Profilinize bakarak artan puanlarınızı görebilirsiniz.

Snapchat skor yükseltme hilesi, snap puanını arttırmanın en kolay yoludur.

Puan kasmak için tekrar edin.

Snap puanını daha da arttırmak için aynı işlemi tekrar ve tekrar uygulayabilirsiniz. Ne kadar çok fotoğraf yahut video gönderirseniz, Snapchat puanınızı da o kadar arttırabilirsiniz. Elbette gönderdiğiniz kişi sayısının da olabildiğince fazla olmasına dikkat etmelisiniz. Zira fotoğraf ve video gönderdiğiniz kişi sayısının sayıca fazla olması snap puanını arttıracak bir başka etkendir.

Puan Arttırma Hilesi İle Snapchat Puanı Kasın


Snapchat puanını arttırmak için, puan arttırma hilesini de kullanabilirsiniz. Yalnız puan hilesi ayrı bir uygulama kurmanızı gerektirmektedir. Akıbinde hileyi uygulayabilirsiniz. Bahsettiğim uygulamayı tutuapp.vip adresi üzerinden indirebilirsiniz. Android ve İOS için farklı sürümleri bulunmaktadır. Uygulamayı indirdiğinizi farzederek, TutuApp nasıl kullanacağınızı anlatıyorum.

- Mevcut Snapchat uygulamasını telefonunuzdan kaldırdıktan sonra, TutuApp uygulamasını çalıştırmalısınız. Uygulamayı çalıştırdığınızda telefonunuz, uygulamayı engellebilir. Zira App Store ve Google Play haricinde telefona tanımlanmayan bir uygulama indirme adresi olduğundan güvensiz olarak belirtilecektir. Böyle bir durumda telefonun ayarlar bölümüne girerek, aygıt yönetimi yahut uygulama yönetimi başlığı altından, uygulamaya gerekli izinleri vermeniz gerekecektir. İzinleri verdikten sonra uygulamayı açabilirsiniz.

- TutuApp uygulamasını açtığınızda ekranın üstünde bulunan kutucuğa Snapchat++ yazmalısınız. Snapchat++ uygulaması, geliştirilmiş özelliklere sahip bir Snapchat uygulamasıdır. Normal Snapchat'de kısıtlı olarak kullandırılan birçok özellik, Snapchat++'da sınırsız olarak kullanılabilmektedir. Arama kutucuğuna Snapchat++ yazdıktan sonra, Snapchat++ uygulaması ekranda indirmeniz için belirecektir. Uygulamanın yanında yer alan "Get" butonuna tıklamanız, Snapchat++'yı indirmeniz için yeterli olacaktır.

- Snapchat++'yı indirdikten sonra dünyaca ünlü, birkaç yıldız sanatçının Snapchat hesaplarını eklemelisiniz. Zira Snapchat, puan verirken hesap popülerliğini göz önünde bulundurmaktadır. O yüzden 20'den az olmayacak, ünlü hesabı eklerseniz daha çok Snapchat puanı kazanabilirsiniz. Elbette bu yöntemi ünlü hesapları takip etmeden, mevcut arkadaşlarınız üzerinden de yapabilirsiniz. Fakat bu size normalden daha az puan kazandıracaktır. Hesapları ekledikten sonra, Snapchat++ uygulamasından dilediğiniz kadar fotoğraf ve video gönderebilirsiniz. Ki işin hilesi de tam olarak budur. Tekrar ve tekrar, Snapchat++ uygulaması üzerinden dilediğiniz kadar spam fotoğraf ve video gönderebilirsiniz.

Otomatik Snapchat Puanı Kasın


Snapchat puanını daha da arttırmak için, HiraMacro uygulamasını kullanabilirsiniz. HiraMacro uygulaması kaydedilen verilerin otomatik olarak oynatılmasını sağlayan, üçüncü parti bir uygulamadır. App Store ve Google Play üzerinden adıyla aratarak bulabilirsiniz.

Uygulama kullanırken, arka planda açık bırakılmalıdır. Snapchat'de fotoğraf yahut video göndereceğinizde HiraMacro'yu da çalıştırarak, gönderme işlemini "Recoder" butonuna tıklayarak kaydettirmeniz gerekmektedir. Fotoğrafı yahut videoyu hazırladıktan, listeden gönderilecek kişileri seçtikten ve sonrasında gönder butonuna tıkladıktan sonra kayıt işlemini sonlandırılmalıdır. Zira HiraMacro kaydedilen tüm aralığı tekrarlıyacağından, farkında olmadan kaydettirdiklerinizi de tekrarlayacaktır. O nedenle işlem bittiğinde HiraMacro kaydını durdurmalısınız.

Kaydı durdurduktan sonra, ekranda beliren "txt" uzantılı macro dosyasına tıklamalısınız. Dosyanın üzerine tıkladığınızda HiraMacro sizden bu işlemi ne kadar süre içinde tekrar tekrarlayacağınızı belirmenizi isteyecektir. Eğer işlemi Snapchat++ uygulamasından yaptıracaksanız 0 saniyeyi seçebilirsiniz. Fakat normal Snapchat kullanıyorsanız, süreyi 30 saniye olarak belirlemelisiniz. Zira Snapchat normal uygulamasında bu sürenin altında yapılan bir tekrara izin vermemektedir.

Tekrar süresini belirlediğinizde geriye "Play" butonuna basmak kalacaktır. Butona basmanızın ardından HiraMacro kaydettiğiniz verileri tekrar işleyerek, otomatik Snapchat puanı kasacaktır. Siz uygulamayı sonlandırana kadar, uygulama kaydettiğiniz verileri tekrar edecektir. Uygulamayı Snapchat++ ile beraber kullanmanız ve popüler ünlü hesaplarını da ayrıca eklemeniz, kazanacağınız snap puanlarını daha da arttıracaktır. Bununla beraber, yazının başında bahsettiğim alfabeleri kullanarak bir grup oluşturmanız durumunda puan kasma olayını farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. HiraMacro tüm bu anlattıklarımı birleştirdiğinizde sandığınızdan daha çok Snapchat puanı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Snapchat Puanı Kasmanın Farklı Yolları


Yazı boyunca puan arttırmasından, puan kasma hilesinden ve otomatik puan kasma yönteminden bahsettim. Fakat farklı olarak anlatmak istediğim birkaç Snapchat puanı arttırma yöntemi daha var. Yukarıda önerdiğim diğer Snapchat puanı arttırma yöntemlerinin işe yaramaması durumunda bu bölümde bahsettiğim, farklı tavsiyeleri de değerlendirebilirsiniz.

Puan kasmak için SCOthman'ı kullanın. Snapchat puanı arttırmak için, farklı olarak SCOthman uygulamasını da kullanabilirsiniz. SCOthman uygulaması, Snapchat'in tüm kısıtlamalarını kaldırarak daha rahat puan kazanmanızı sağlamaktadır. Mantık olarak Snapchat++ ile aynıdır. Uygulamayı appvalley.vip üzerinden temin edebilirsiniz. AppValley uygulamasını indirdikten sonra, SCOthman'ı aratarak yükleyebilirsiniz.

Kendinden puanlı Snapchat kullanın. Puan arttırmayla uğraşmak istemiyorsanız, kendinden puanlı Snapchat uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Google'a "Snapchat Points Apk" yazarak, kendinden puanlı Snapchat uygulamalarını bulabilirsiniz. Yalnız bulduğunuz uygulamaların güvenilir olmama ihtimalleri muhtemeldir. O yüzden uygulamaları harici kaynaklardan indirmeden önce araştırmanız, kaynakların güvenilir olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olacaktır. Hatta indirdiğiniz APK'leri ayrıca taramadan geçirmeniz, dosyanın güvenilir olup olmadığınızı anlamanızı sağlayacaktır.

Puan kasma grublarına katılın. Amacınız Snapchat popülerliğinizi ve puanınızı daha da arttırmaksa, puan kasma grublarına katılabilirsiniz. Bu gruplar genelde gün içinde birbirlerine video ve fotoğraf göndererek puan kazanmayı amaçlayan kişilerden oluşmaktadır. HiraMacro uygulaması gibi otomatik tekrar eden uygulamalar kullanılarak, spam bildirimine takılmadan gün içinde snap puanı kasılması amaçlanmaktadır. Eğer Snapchat++ yahut SCOthman uygulamasını kullanıyorsanız, gruplara katılmanıza gerek yoktur. Zaten her iki uygulamada Snapchat uygulamasındaki sınırları kaldırmaktadır.