Geçen hafta kurduğum hileli Dream League Soccer'da bugün para hilesi yaptım. Zaten para hileli olan Dream League Soccer'da neden tekrardan para hilesi yaptığımı merak ediyor olabilirsiniz. Amacım kesinlikle daha çok param olması değildi. Sadece para hilesinin yapılıp yapılamadığını görmek istedim. Eğer siz de Dream League Soccer'da para hilesi yapmak istiyorsanız hazırladığım bu yazıdan nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Lucky Patcher uygulamasını açtıktan sonra Dream League Soccer'ı seçmelisiniz.

Lucky Patcher'dan Dream League Soccer'ı seçin.

Lucky Patcher'ın kurulu olduğunu farzederek anlatmaya başlıyorum. İlk olarak Lucky Patcher'ı kurulu olduğu cihazınızdan başlatmalısınız. Paketler yükleniyor yazsını ekrandan kaybolana kadar, uygulamanın açılmasını beklemelisiniz. Uygulama tamamen yüklendikten sonra Dream League Soccer'ı seçebilirsiniz. Dream League Soccer'ı bulamıyorsanız, Lucky Patcher'ın uygulama arama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Dream League Soccer seçtikten sonra Lucky Patcher'daki yama menüsüne girmelisiniz.

Yama menüsünü açın.

Dream League Soccer'ı seçtiğinizde bilgiler, çalıştır, yama menüsünü aç, araçlar, kaldır ve uygulamayı yönet seçeneklerinin yer aldığı bir liste karşılaşacaksınız. Karşılaştığınız o listeden yama menüsünü aç seçeneğini seçmelisiniz. Yama menüsünü açtığınızda düzenlenmiş apk oluştur diye bir yazı belirecektir. O yazıyıda seçerek, uygulama içi ve LVL emülasyon destekli APK seçeneğini işaretlemelisiniz.

Yama menüsü açıldığında satın alma yamasını aktifleştirerek oyuna uygulamalısınız.

Satın alma yamasını akfitleştirin.

En son uygulama içi ve LVL emülasyon destekli APK seçeneğini işaretlemeniz gerektiğini belirtmiştim. Dediğim gibi uygulama içi ve LVL emülasyon destekli APK seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza lisan yaması ve satın alma yaması seçeneklerinin bulunduğu bir liste açılacaktır. Açılan o listeden, tam ortada yer alan satın alma yamasını seçmelisiniz ve yeniden oluştur butonuna dokunmalısınız.

Yama uygulanırken bir süre beklemeniz gerekecektir, ondan sonra bir adımınız kalacak.

Yama sonuçlarını bekleyin.

Yeniden oluştur butonuna dokunduktan sonra yamaların Dream League Soccer'a uygulanması bir müddet beklemenizi gerekecektir. Yamaların uygulanması yaklaşık 3 ila 5 dakika arasında sürebilir. Yamaların sonuçlanmasının ardından ekranda yama 1 başarılı yama 2 başarılı şeklinde bir yazı belirecektir. O yazıyı gördüğünüzde hemen aşağıda yer alan dosyaya git butonuna dokunmalısınız.

Ekrana gelen Dream League Soccer'ın yamasız versiyonunu kaldırdığınızda hile uygulanmış olacaktır.

Kaldırın ve yeniden yükleyin.

Dosyaya git butonuna dokunduğunuzda karşınıza Dream League Soccer'ın eski yamasız apk uzantısı gelecektir. Eğer birden fazla Dream League Soccer kurulu değilse listede tek bir seçenecek göreceksiniz. O tek seçeneği seçtiğinizde yükle, kaldır ve yükle, yeniden oluştur gibi seçeneklerin yer aldığı bir liste daha açılacaktır. Siz kaldır ve yükle seçeneğine dokunmalısınız. Dokunduktan sonra para hilesi tamamlanacaktır.

Para Hileli Dream League Soccer Nasıl Bulunur?


Yazının başında para hileli Dream League Soccer kullanmadan nasıl hile yapılacağından bahsetmiştim. Peki ama para hileli Dream League Soccer'da nasıl hile yapılır dilerseniz birazda ondan bahsedeyim.

Aslında bu sorunun cevabı Lucky Patcher kullanılarak yapılan para hilesinden daha basit. Çünkü para hileli Dream League Soccer'ı kurduğunuzda Lucky Patcher kadar uğraşmanız gerekmiyor.

Sadece Dream League Soccer'ın para hileli versiyonunu indirmeniz ve telefonunuzda ya da tabletinizde açmanız hileyi aktif etmeniz için yeterli oluyor.

Bunun içinde hileli APK dağıtımı yapan sitelerden faydalanabilirsiniz.

Eğer hiç APK dağıtan site adı bilmiyorsanız Google ya da Yandex arama motoruna Dream League Soccer Mod APK yazarak, Dream League Soccer'ın hileli versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

Yalnız hileli Dream League Soccer'ı indirmeden evvel cihazınızda kurulu Dream Soccer'ı da kaldırmalısınız. Yoksa kurulum sırasında hata verecektir.

İndirme işleminin ardından indirilen APK, Dosyalarım klasörüne düşecektir.

APK'yi açarken dosya açılamıyor hatası alırsanız, Google Play'e girerek dosya yöneticisi uygulamasından faydalanabilirsiniz. Muhtemelen mevcut dosya yöneticiniz indirdiğiniz dosyayı tanımayacağı için hata verecektir.

Google Play'den Maple Media'nın yayınladığı kırmızı klasörlü dosya yöneticisini indirerek bu sorunu aşabilirsiniz. Olur da aşamazsanız YouTube'da yayınlanmış videolardan bilgi edinebilirsiniz.

Zira hileli Dream League Soccer hakkında YouTube'ta çok fazla video yer almaktadır. Hatta daha evvel Google ve Yandex'te aramanızı önerdiğim kelime öbeğini YouTube'ta da aratarak yine aynı şekilde İngilizce hile videolarına ulaşabilirsiniz.

Elbette İngilizce videolar özellikle İngilizce bilmeyenler için biraz karışık gelecektir, ama yapmanız gereken daha öncede söylediğim gibi sadece Dream League Soccer'ın hileli APK'sini bularak indirmektir. Daha sonra oyunu dil ayarlarından Türkçe yapabilirsiniz.

Yine de İngilizceyle uğraşmak istemeyenler içinde bir öneride bulunmak istiyorum. Aynı kelime öbeğini kullanırken Türkçe sonuçlarla karşılaşmak için, arama ayarlarından sadece Türkçe sayfaları listele seçeneğini işaretleyerek de Türkçe içeriklere ulaşabilirsiniz.

Dream League Soccer'da Hilesiz Para Kazanma


Yazının başında ve ortasında Dream League Soccer'da hile kullanarak nasıl para kazanıldığından bahsetmiştim. Fakat hilesiz para kazanmanın püf noktalarından da az da olsa bahsetmek istiyorum. Nihayetinde para hilesi kullanmak isteyenler kadar kullanmak istemeyenlerinde olduğunu biliyorum.

Dream League Soccer'da hilesiz para kazanmak için ilk olarak maçtan kazandığınız bonusu izlemeniz gerekmektedir. Bonus videosunu sonuna kadar izlediğinizde hesabınıza video sonunda bir miktar para aktarılacaktır.

Aynı şekilde ana menüde yer alan ücretsiz +30'a tıklayarak yine Dream League Soccer'da para kazanmak için video seyredebilirsiniz. Hem de maç sonu bonusundan 3 katı daha fazla kazandıracaktır.

Üstelik Dream League Soccer'dan çıkmadığınız sürece bunu tekrar edebilirsiniz. Her ne kadar video izlemesi bir süre sonra sıkıcı bir hal alacak olsa da sadece video izleyerek hilesiz para kazanabilirsiniz.

Eğer işin içine biraz hile karıştırmak isterseniz, daha evvel tavsiye ettiğim Lucky Patcher uygulamasını kullanarak reklamların çıkmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede reklam izlemeden sadece reklam izleme butonuna tıklayarak da Dream League Soccer'dan para kazanabilirsiniz.

Biliyorum, hilesiz para kazanma tanımına pek uymasada yine de işleri birazcık kolaylaştırmak adına kullanılabilir. Hiç değilse ihtiyacınız kadarınca kullanabilirsiniz. Ne de olsacan sıkıcı reklamları seyretmek her zaman için sabırla karşılayacağınız bir durum olmayacaktır.

Yayımlanan reklamları engelleme fikrinden hoşlanmadıysanız, otomatik reklam izleme uygulamalarından da ayrıca faydalanabilirsiniz.

Bu uygulamalar telefonun ya da tabletin başında olmasanız dahi, bütün reklamları açarak sizin yerinize seyredecektir. Tekrar, tekrar ve tekrar. Siz nasıl programladıysanız öyle çalışacaklardır. Sadece telefonu açık bırakmanız ve reklam izleyici uygulamalardan Dream League Soccer'ı seçmeniz kafidir.

Kaç kere reklam izlenmesi gerektiğinide reklam izlemesini başlatmadan önce seçerseniz, cihazınızın başında olmadığınız müddetçe uygulama reklam izlemeye devam edecektir.

Uygulamalara Google Play üzerinden erişebilirsiniz. Google Play'ın arama kutusuna reklam izleyici uygulamalar yazarsanız, bütün reklam izleyen uygulamalara erişebilirsiniz.

Dream Soccer'da Otomatik Para Kasma Hilesi


Elim değmişken Dream League Soccer'da otomatik nasıl para kasıldığını da anlatayım istedim. Her ne kadar yazının birçok yerinde para kazanmanın ve hilesinin yollarını göstermiş olsam da artı bir bilginin zararı olacağını düşünmüyorum. Yalnız anlatacaklarımı uygulamanız içinde bir bilgisayara ihtiyacınız olacağını yazının en başından belirtmek istiyorum.

Eğer bir bilgisayarınız yoksa muhtemelen anlatacaklarımı da uygulamanız çok mümkün olmayacaktır. Yine de bilgilenmek amacıyla bahsedeceklerimi okuyabilirsiniz.

Bir defa Dream League Soccer'da otomatik para kasmak için önce Dream League Soccer'ı bilgisayara indirmeniz gerekecektir.

Bunun içinde popüler bir android emülatörü olan Bluestacks'ı kullanabilirsiniz. Tabii önce Bluestacks'ı bilgisayarınıza indirmeniz gerekecektir. Ancak daha sonra Dream League Soccer'ı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bluestacks'ın nasıl kurulacağı hakkında bir fikriniz yoksa YouTube'a yüklenen öğretici kurulum videolarını seyredebilirsiniz. Kurulumu, kullanımı hatta oyun yüklenmesinin nasıl yapıldığını kadar gösteren çeşitli videolardan faydalanabilirsiniz.

Ben Dream League Soccer'ı bilgisayarınıza kurduğunuzu farzederek anlatmayı sürdürüyorum.

Dream League Soccer'ı kurduktan sonra para kasmanızı sağlayacak Jitbit Macro Recorder programını da bilgisayarınıza indirmeniz gerekecektir.

Jitbit Macro Recorder, oyunların macro kodlarıyla oynamanızı sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde oyunların kendilerini tekrar etmelerini sağlayabilirsiniz.

Jitbit Macro Recorder'i de kurduktan sonra artık otomatik para kasma işlemine geçebilirsiniz. Bunun için önce Dream League Soccer'ı ardından da Jitbit Macro Recorder'ın açık olması gerekmektedir.

Programın tekrar işlemini uygulayabilmesi için, hareketin önce programa kaydedilmesi gerekecektir.

Recoder tuşu hareketleri kaydederken, Play tuşuda tekrar edilmesini sağlamaktadır. Yani önce Dream League Soccer'da para kazandıracak bir işlem yaparak bunu programa kaydettirmeli ve ardındanda play tuşuna basarak kaydı tekrarlatmanız gerekecektir.

Program bu işleminizin ardından kaydettiğiniz hareketi otomatik sürdürerek para kazanmanızı kendi başına sürdürerek devam ettirecektir. Ta ki siz durdurana kadar.