Ne denli kötü bir Zynga Poker oyuncusu olduğumdan bahsetmek istemiyorum. Eminim aranızda en az benim kadar kötü Zynga Poker oynayan kişiler de vardır. Fakat benim durumum beceriksizliğimden değil, tamamen şansızlığımdan kaynaklanıyor. Hem de çok fazla şansızlıktan! O kadar şanssızım ki, şanssızlığımı anlatabilecek kelime bulamıyorum.

Emin olun, gökten herkese para yağsa bana Kuzey Kore'nin atacağı füzeler düşerdi!

Elbette bu durum son derece can sıkıcı olsa da yine de Zynga Poker oynamaya devam ediyorum. Özellikle dün bedava chip yapmasını bulduktan sonra, Zynga Poker oynamak daha bir keyifli gelmeye başladı. Her ne kadar hala kaybediyor olsam da bulduğum yöntemle Zynga Poker oynamaya devam edebiliyorum. Eğer siz de Zynga Poker'de bedava chip'in nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, bulduğum yöntemi videodan öğrenebilirsiniz.Gayet basit, öyle değil mi? Belki "Verifiy Now" butonuna tıkladıktan sonra sizden uygulama ya da herhangi başka bir şey de indirmeniz istenebilir. Bu tip hile yayıncıları genelde reklamını yaptıkları uygulamaları indirmenizi istemektedir. Son bölüme geldiğinizde ne istendiğine dikkat ederseniz, sorun yaşamadan chip'i hesabınıza aktarabilirsiniz. Ha unutmadan, chip'in dışında aynı siteden bedava altın da yapabilirsiniz. Yazının sonlarına doğru chip ve altın hilesi dışında başka hilelerden de bahsedeceğim. Ama onun öncesinde Zynga Poker'i daha iyi oynamanızı sağlayacak birkaç taktikten söz etmek istiyorum.

Geçen günlerde Zynga Poker'in bedava chip yapma hilesini buldum.

Elinizi doğru değerlendirin.

Diğer oyuncuların görmediği kapalı kartlarınız, elinizi farklı kılan kartlardır. Genelde el dağıtılırken başlangıç aşamasında vereceğiniz kararlar, oyununuzu büyük ölçüde etkileyecektir. Eğer başlangıç sırasında iyi bir el yakalayabilmişseniz, peşinden giderek risk almak gerekmektedir. Fakat kötü bir elle başlangıç yaptıysanız, eli sürdürmek büyük oranda kaybetmenize neden olacaktır.

Zynga Poker, Facebook üzerinden oynayanlara daha fazla puan kazandırıyor.

Pozisyonunuzun avantajlarını kullanın.

Masadaki pozisyonunuzun avantajlarını ve dezavantajlarını iyi değerlendirmek, olumlu anlamda geri dönüşler sağlayacaktır. Rakiplerinizden sonra oynamanız gereken bir elde, elinizi en son açmanız büyük bir avantaj yaratacaktır. Eliniz kötü bile gelse, en son açmanın avantajını kullanarak yerden çekeceğiniz kartlarla sonucu değiştirebilirsiniz. En kötü ihtimalle zararsız bir şekilde geri çekilebilirsiniz.

Zynga Poker'i PC'de oynamak için emülatör kullanmak gerekiyor.

Rakiplerinizin reaksiyonlarını inceleyin.

Her oyuncunun bet sonrasında vereceği reaksiyonlar, değişiklik gösterecektir. Rakiplerinizin vereceği tepkileri iyi analiz edebilirseniz, psikolojilerini fazlasıyla anlayabilirsiniz. Bir oyuncunun karar verme sürecinde göstereceği tepkiler, elini ve kendine olan güvenini anlamanızı sağlayacaktır. Blöf yapıp yapmadığını, kartlarına olan güvenini bu şekilde rahatlıkla analiz edebilir ve oyununuzu ona göre şekillendirebilirsiniz.

Rastgele chip kodu girmek, Zynga Poker taktikleri arasındaki en iyi yöntemlerden biridir.

Kaybettiğinizde hırsınıza yenik düşmeyin.

Pokerde kazançlar yavaş yavaş artar ama kayıplar oldukça hızlıdır. Kaybettiğiniz ellerde hırsınıza yenik düşerseniz, sonraki elleri de kaybederek daha fazla zarar edebilirsiniz. Her ne kadar şans önemli bir faktör gibi görünse de strateji olmadan başarı da mümkün değildir. Ancak iyi bir stratejiyle kaybettiğiniz elleri telafi edebilirsiniz. Sabretmek, doğru kartları beklemek ve harekete geçmek tekrar kazanmanın püf noktalarıdır.

Zynga Poker'deki bu chip hilesi istenirse programsız olarak da uygulanabilir.

Şaşırtmak için kötü ellerle blöf yapın.

Zaman zaman kötü ellerle blöf yapmanız, diğer oyuncuların tepkilerinizi anlamalarını ve şaşırmalarını sağlayacaktır. Peş peşe yapacağınız blöflerle masadaki diğer oyuncuları tuzağa düşürmenizde mümkündür. Devamlı kötü ellerle blöf yaptığınızı düşüneceklerinden, iyi bir elle blöf yaptığınızda da elinizin kötü olduğunu düşünerek tuzağınıza düşeceklerdir. Rakiplerinizi bu şekilde devamlı şaşırtmak, anlaşılmanızı zorlaştıracaktır.

Zynga Poker'i Daha İyi Oynamak İçin İpuçları


Yukarıda anlattıklarıma ek olarak, bahsetmek istediğim başka ipuçları da var. Bu bahsedeceğim ipuçlarının da en az, yukarıda allattığım Zynga Poker taktikleri kadar işinize yarayacağını düşünüyorum. Lafı fazla uzatmadan bahsedeceklerime geçiyorum.

Bir defa Zynga Poker'de karşınızdaki oyuncuları incelemek ve izlemek için, temel 2 hareketlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Pre-flop yani flop öncesi arttırma ilk dikkat etmeniz gereken noktadır.

Genelde eli fazla iyi olan oyuncular, pre-flop düzeyinde çok fazla arttırarak anlaşılmak istemezler. Sesiz, sakin kalarak ellerini belli etmemeye çalışırlar. O yüzden pre-flop öncesi arttırmada çok büyük arttıranlardan korkmanız gerekmez. Pre-flop öncesi büyük arttıranlar genelde amatör, poker bilmeyen oyunculardır.

İkinci dikkat etmeniz gereken nokta, pre-flop sonrası betlerdir. Bu aşamada betler genelde bir trend izler. Masadaki oyuncular post-floplarini genelde aynı tutmaya çalışırlar. Flop neyse betlerde o kadardır.

Birçok oyuncu floptan sonra yeni bir pozisyon kazanamadıysa bu aşamada geride durmayı tercih edecektir.

Fazla arttırma yapmadan geride temkinli şekilde durarak bekler. Ama eğer floptan büyük bir şeyler yakaladılarsa agresifleştiklerini görebilirsiniz. Büyük olasılıkla çok büyük bir bet yapacaklardır. Fakat dikkat etmeniz gereken, kendini belli etmeyen canavarlardır.

Bu canavarlar pozisyonlarını gizlemek için çok düşük betler yaparlar. Hatta masadaki minimum beti aşmamaya dikkat ederler. Bu ipuçlarına dikkat ederek, olası riskleri önceden fark edebilirsiniz.

Zaten masadaki oyuncuları okumasını öğrendiğinizde pokeri de çözmüş olursunuz. Şunu da ayrıca belirtmek istiyorum. Çünkü çok sık şu 5 hataya düşüldüğünü görüyorum.

Duygusallık, hırs, kartlara odaklanmak, karşındakini çok fazla şaşırtmak için uğraşmak ve sürekli aynı taktiği kullanmak! Tüm bunlar bir poker oyuncusunda olmaması gereken özelliklerdir. Mantığınız yerine duygularınızla hareket ederseniz, kandırılmanız çok uzun sürmez.

Hırsınıza yenilirseniz, sadece kazanmaya odaklanırsanız ve masadaki diğer her şeyi görmezden gelmeye başlarsınız. Bu da daha fazla kaybetmenize neden olur. Sadece kartlara odaklanırsanız yine masadaki diğer ipuçlarını kaçırırsınız, büyük ihtimalle de kaybetmeniz kısa sürmez.

Karşıdakini şaşırtmak için uğraşırsanız, analiz edilmeniz kolaylaşır ve üstüne üstlük oyunu da kaçırırsınız.

Aynı taktiği kullanmakta diğer oyuncuların sizi çözmesini sağlar. Herkes nasıl oynadığınızı öğreneceği için yapacağınız hamleleri karşılıksız çıkarırlar. Bu çok düşülen 5 hataya da düşmezseniz, Zynga Poker'de daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Zynga Poker Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Zynga Poker hakkında bilinmesi gereken çok fazla bilgi var. Oyunlarda karşılaşılan hatalardan, oyunda yapılan hilelere kadar tüm bilinmesi gerekenleri bu başlık altında paylaşacağım.

İlk olarak oyunda karşılaşan hatalardan ve çözümlerinden bahsetmek istiyorum. Şayet giremiyorum, açılmıyor, yükleme sorunu yaşıyorum, yüklenmiyor ve bağlanmıyor gibi hatalar alıyorsanız, uygulamayı silerek tekrar yüklemeniz sorununuzu çözecektir. Eğer uygulamayı tekrar yüklemenize rağmen sorun devam ediyorsa, problem internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir.

İnternet bağlantınızı kontrol ederek, sorunu çözebilirsiniz. İnternet bağlantınızda da bir problem görülmüyorsa sorun geneldir, Zynga Poker'den kaynaklanıyordur.

Bir süre beklerseniz, kendiliğinden düzelecektir.

Aynı şekilde arkadaşlar görünmüyor, tam ekran olmuyor gibi sorunlarda uygulama yeniden yüklenerek çözülebilir. Hatalarla ilgili bilinmesi gerekenler bu kadardı.

İzninizle bilinmesi gereken ikinci konuya geçiyorum. İkinci konu yazının başında da sözünü verdiğim hilelerle ilgili! Hatırlıyorsanız yazının başında chip hilesi ve altın hilesinin nasıl yapıldığını paylaşmıştım. Farklı olarak Zynga Poker'de el görme hilesi, yerdeki kağıtları görme hilesi, kart görme hilesi, fiş hilesi, döndürme hilesi, ve slot hilesi gibi hilelerin de yapılabildiğini bilmenizi isterim.

GameGuard adındaki ufak uygulamayla, tüm bu hileleri yapabilirsiniz. Hilelerin nasıl yapıldığını YouTube'den öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın yan versiyonu olan GameHuard'ı promosyon kodu, hediye kodu, davet kodu, chip gönderme ve fiş göndermek için de kullanabilirsiniz.

Benzer şekilde bedava fiş ve chip kazanmak için yine uygulamadan faydalanabilirsiniz. Hatta ban yedim, hesabım askıya alındı diyenlerde GameBan adlı uygulamadan faydalanabilirler. Ban açma ve ban kaldırma yöntemi arayanlar için tavsiye edebilirim.

Son olarak aynı masaya oturma, boş masa bulma, boş masa açma ve masa görmek için de Zynga Poker'in meşhur eklentisinden yardım alabilirsiniz.

Son demiştim ama şunları da yazmadan, yazıyı bitirmek istemiyorum. Çalınan çipleri geri almak ve ban yememek için de dikkatli davranmanızı öneririm. Hırs yaparak aynı şekilde hesap çalma ve çip çalma yoluna giderseniz, kalıcı olarak yasaklanabilirsiniz.

Durumu müşteri hizmetleri numarasından arayarak bildirirseniz, kesin olarak sonuç alabilirsiniz.