Dragon City ejderha çiftleştirme rehberime hoş geldiniz! Bu yazımda sizlere hangi ejderhaları çiftleştirince ne tür ejderhalar çıkar kısaca onları göstermeye çalışacağım. Bunun için 3 dakika 21 saniyelik bir video hazırladım. Tüm ejdarhaları ve çiftleştirmeleri videoda gösterdim. Eğer çiftleştirmelerden hangi ejderhaların çıktığını merak ediyorsanız, hazırladığım çiftleştirme rehberi videomu mutlaka izlemelisiniz.Gördünüz mü, çiftleştirmeler işte böyle yapılıyor. Fakat eşleştirmeleri videodan gördüğünüz şekilde yapıyor olsanız dahi çiftleştirmelerden farklı ejderhalar çıkabilir. Ejderha çiftleştirmelerinde kesin sonuç yoktur. En az 3-4 defa art arda aynı kombinasyonu denemeniz gerekir. Ancak o şekilde istediğiniz ejderhaları çıkarabilirsiniz. Hadi gelin size ejderha çıkarmanın püf noktalarını daha iyi anlamanız için bir de yazarak göstereyim.

Dragon City için hazırladığım bu ejderha çiftleştirme rehberi çok işinize yarayacak.

Toprak ejderhaları

Toprak ejderhaları ateş, bitki, su, elektirik, buz, metal ve karanlık ejderhalarıyla çiftleştirilebilir. Ateş ejderhasıyla çiftleştirildiğinde alevli kaya ya da volkan, su ejderhasıyla çiftleştirildiğinde çamur yahut şelale çıkabilir. Aynı şekilde bitki ejderhasından tropik-kaktüs, elektrik ejderhasından yıldız-bukalemun ve buz ejderhasından alp ve buz tanesi çıkarabilirsiniz. Metal ve karanlıkla denerseniz armadillo ve kirpi elde edebilirsiniz.

Dragon City'nin en güçlü ejderhaları ateş ve bitki ejderhalarının çiftleşmesinden meydana gelliyor.

Alev ejderhaları

Alev ejderhaları da benzer şekilde toprak ejderhalarıyla aynı türlerle çiftleştirilebilir. Çiftleştirmelerden alevli kaya, volkan, bulut, tipi, ateş kuşu, baharatlı, soğuk alev, futbol, lazer, sıcak metal, ortaçağ ve vampir gibi ejderhalar çıkacaktır. Kombinasyonlar benzer olduğu için karşılığınında çıkacak ejderhaları tahmin etmeniz zor olmayacaktır. Sadece alevli kaya ejderhasını çıkarmak biraz zamanınızı alacaktır.

Dragon City'deki en iyi ejderha, efsanevi ya da epik seviyesinde olmak zorundadır.

Su ejderhaları

Diğer ejderhalar gibi su ejderhaları da yine benzer erjderha türleriyle birleştirilebilir. Aynı tür ejderhalar kullanıldığı için tek tek adlarını yeniden yazmadım. Bileştirme sonunda çamur, şelale, bulut, tipi, nilüfer, mercan, ışıldak balığı, fırtına, buz küpü, dondurma, deniz kabuğu, cıva, petrol ve korsan gibi ejderhalar elde edebilirsiniz. Bazı ejderhalar alevli kaya ejderhasında olduğu gibi uğraştırabilir ama sonuç olarak çıkacaktır.

Dragon City'deki bu ejderha kodları daha çok epik türler için kullanılmaktadır.

Bitki ejderhaları

Bitki ejderhaları elektrik ejderhası haricinde benzer ejderha türleriyle çiftleştirilebilir. Su, alev ve toprak ejderhaları 7 ejderha türüyle birleştirilebilirken bitki ejderhası sadece 6 ejderha türüyle eşleştirilebilir. Eşleştirmeler sonucunda tropik, kaktüs, ateşkuşu, baharatlı, karahindiba, mojito, yeşim, yusufçuk, etobur bitki ve çıngıraklı yılan türüne ait ejderha türleri çıkarılabilir.

Dragon City'deki en saf ejderha genelde aynı türle çifleştirilen türlerden meydana gelmektedir.

Elektrik ejderhaları

Elektrik ejderhaları da tıpkı bitki ejderhaları gibi yalnızca belli tür ejderhalarla birleştirilebiliyor. Bitki ve buz ejderhalarının dışında kalan diğer 5 türle eşleştirilebiliyor. Birleştirmelerden yıldız, bukalemun, lazer, sıcak metal, ışıldak balığı, fırtına, altın, pil ve neon ejderhaları elde edebilebiliyor. Neon biraz zor elde edilebilen bir tür olsada aynı komninasyon ısrarla denendiğinde çıkabiliyor.

Dragon City İçin Ejderha Çiftleştirme Taktikleri


Dragon City'de ejderha çiftleştirirken kullanılan birçok taktik var. Bu taktikler kesin sonuçlar vermesede epik, efsanevi ve üç elementli ejderhalar çıkarabilirsiniz.

Üç başlı ejderha, etobur doğa ejderhası, eski saf ejderhası, rock yıldızı ejderhası, rüzgar ejderhası, terra ejderhası ve titan ejderhası gibi ejderhaların çıkarılması genelde çok kolay değil. Fakat bu ejderhaları yüksek kuyruklu yıldız, ulu krallık, origami, odin, üzgün, armadillo, ayna, ahtopot ve akuamarin ejderhalarıyla birleştirdiğinizde epik ya da efsanevi ejderhalar elde edebiliyorsunuz.

Peki birleştirilecek bu ejderhaları nasıl çıkaracaksınız?

Videoda gösterdim. Ama bir defa daha anlatmanın zararı olmayacaktır.

Yazının başında ejderha çiftleştirmenin püf noktalarında anlattığım birleştirmelerden elde edeceğiniz ejderhaları tekrar ve tekrar birleştirerek az evvel saydığım ejdarha türlerini çıkarabiliyorsunuz.

Bazen daha öncede söylediğim gibi değişik bir ejderha çıkarmak için aynı ejderhaları 4-5 defa yeniden birleştirmek gerekebiliyor.

Biraz sans ve tekrarın ardından istediğiniz ejderhaları, gösterdiğim kombinasyonları deneyerek temin edebilirsiniz. Bunun dışında yine çıkması çok kolay olmayan şeytan ve iblis ejderhalarınıda çıkarabilirsiniz. Hatta bazı ejderha kodları dağıtan siteler var.

O sitelerden temin edeceğiniz kodları kullanarak da var olan bir ejderhalarınızı istediğiniz başka bir ejderhayla değiştirebilirsiniz. Ancak kodlarla ejderha değiştirmenin hile sayılacağını söylemeliyim.

Kodları kullandıktan sonra ban yiyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında arkadaşına ejderha gönderme butonundan karşılıklı ejderha değiş tokuşu yapabilirsiniz. Dragon City forumlarından ejderha takası yapabileceğiniz kişilere ulaşmanızda mümkün.

Anlaştığınız kişilere arkadaş ekleme teklifi gönderererek, değiş tokuşu kısa sürede yapabilirsiniz. Yalnız değiş tokuş yapacağınız kişilerin güvenilir olmasına dikkat etmenizi öneriyorum.

Bazen ejderhayı gönderdikten sonra karşı taraf kendi ejderhasını göndermeden arkadaşlıktan çıkarabiliyor.

Ejderhayı karşı tarafa göndertebiliyorsanız, siz ejderhayı karşı taraf gönderdikten sonra yollamaya ikna edebilirsiniz. Ejderhanız en azından bir başkası tarafından çalınmaz.

Dragon City'deki Sorunları Çözün


İlk olarak Dragon City'de karşılaşılan teknik sorunlara değinmek istiyorum. Zaman zaman ben de yaşadığım için karşılaştığım sorunları not aldım. Olur da benzer sorunlarla karşılaşanlar olursa önerdiğim tavsiyeleri deneyebilir.

Şayet Dragon City yükleniyor da kalıyor, açılmıyor yahut giremiyorum diyorsanız, internet bağlantınızı kontrol etmenizi öneririm. İnternet bağlantınızda herhangi bir sorun yoksa oyundan çıkıp, yeniden girmeyi deneyebilirsiniz. Yine sonuç alamazsanız bir süre hiçbir şey yapmadan bekleyebilirsiniz.

Dragon City'den kaynaklanan yazılımsal bir problemse sorunu Dragon City'nin yetkilileri çözecektir. Beklemenize rağmen sorun hala devam ediyorsa uygulamayı kaldırarak tekrar yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek sorunu çözecektir. Aynı şekilde error loading hatası (yükleme hatası) alıyorsanızda aynı yöntemi uygulayabilirsiniz.

İkinci olarak oyunun hileleri hakkında bir öneride bulunacağım.

Bildiğiniz üzere oyunda birçok hile yapılabiliyor. Ada açma hilesinden tutun altın hilesi, yemek hilesi, ejderha hilesi, level hilesi ve değerli taş hilesine kadar yapılmadık hile yok.

Peki nasıl yapılıyor?

WWE adında bir Game Killer uygulaması var. Onu kullanarak Dragon City'de hile yapabiliyorsunuz.

YouTube'de hilelerin nasıl yapıldığını gösteren bir dolu video var. WWE'yi kullanmasını bilmiyorsanız YouTube'deki videoları izleyerek öğrenebilirsiniz.

Uygulama benzer şekilde zaman hızlandırmak içinde kullanılabiliyor. Hatta uygulamanın değişik versiyonlarıda var.

Kod üretici versiyonundan ejderha kodları, eşya kodları ve aktivasyon kodları elde edebiliyorsunuz.

Ban kaldırmak içinde unbanwwe uygulamasını kullanabilirsiniz. Özellikle ban yedimdiyenler şanslarını WWE'nin ban kaldırma uygulamasını kullanarak deneyebilirler.

Anlatacaklarımın sonuna geldim. Umarım yazı boyunca bahsettiklerimden menun kalmışsınızdır.

Eğer kafanıza takılan bir soru, çözemediğiniz bir problem olursa çekinmeden yorum yapabilirsiniz. Ben cevap veremesem dahi diğer arkadaşlarımız sorularınızı yanıtlayacaklardır. Lafı fazla uzatmadan yazıyı burada noktalıyorum. Başka yazılarımda tekrar görüşmek dileğiyle. Kendinize iyi bakın.