Son günlerde şansım yaver gitmeye başladı. Kapımızın hemen önünde 100 TL buldum, ertesi gün de Sword of Chaos'da vip oldum. Hem de bulduğum kodu kullanarak! Şaka gibi değil mi? Ama değil. Sanırım Nisan ayı bana uğurlu geldi. Peş peşe bir şeyler bulmaya başladım. Şuan elimde bir de vip hilesi var. Kendim zaten vip olduğum için kullanamıyorum. Bari siz kullanın, belki bu da sizin şansınızdır.Gördünüz mü? Anlaşılan Nisan ayı sadece bana değil hepimize uğurlu geldi. Fakat bu uğurdan faydalanabilmek için cihazınıza mCent uygulamasını kurmalısınız. Yoksa uğurunuz kaçabilir. :) Ondan sonra yapacağınız her şey zaten videoda gösteriliyor. Gerisinide yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Müsade ederseniz şimdi birazda oyundan bahsetmek istiyorum. Yeni başlayanlar için bazı tavsiyelerim var. Rehberinizi takip edin!

Önceki gün Sword of Chaos için bulduğum kodu kullanarak vip olmasını başardım.

Tek başınıza hareket etmeyin.

Gelişim aşamasındaysanız yalnız başınıza hareket etmeyin. Güçlü gördüğünüz oyuncuların arkasında kalmaya gayret gösterin. Geri planda kalarak hem kendinizi daha iyi koruyabilirsiniz hem de ölmeden daha çok vuruş yapabilirsiniz. Şayet ön plana çıkmak durumunda kalırsanız da kaçarak savaşmayı tercih edebilirsiniz. Sabit durmanız, gelişim aşamasında olan bir oyuncu olarak kolaylıkla alt edilmenizi sağlayacaktır.

Sword of Chaos'da şaşırtıcı saldırılar yapmak ve tuzaklar kurmak galibiyet kazanmak için önemlidir.

Şaşırtıcı saldırılar yapın, tuzaklar kurun.

Devamlı aynı yöntemleri kullarak saldırmayın. Şaşırtıcı, sürpriz saldırılar yapın. Gerekirse çeşitli tuzaklar da kurabilirsiniz. Zira sürekli aynı yöntemleri kullanarak saldırmak bir süre sonra rakip oyuncularında karşı yöntemler geliştirmelerini sağlayacaktır. Zamanla saldırılarınıza karşı güçlü savunmaları olan oyuncularla karşılabilirsiniz. Aynı yöntemler yerine değişen yöntemler kullanmanın daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Sword of Chaos'da başkalarının üstün olduğu yerlerde savaşırsanız oyunu kaybedersiniz.

Üstün olduğunuz yerlerde savaşın.

Daima kendi üstün olduğunuz yerlerde savaşın. Güç ve sayı bakımından fazla olan rakiplerinizden uzak durmaya çalışın. Şayet rakiplerinizle üstünlüklerini ve güçlerini kırabiliceğiniz bir noktada karşılaşırsanız durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Aksi durumda sayıca fazla ve güçlü rakiplerle baş edemeyebilirsiniz. En güçlü olduğunuz noktada karşılarına dikilmek, kazanma ihtimalinizi büyük ölçüde arttıracaktır.

Sword of Chaos'da başarısız olduğunuz anlarda geçir çekilmelisiniz, aksi takdirde yenilirsiniz.

Zorlanırsanız geri çekilin.

İleri çıktığınız zamanlarda zorlanırsanız hiç düşünmeden geri çekilin. Gücünüzü toplayana kadar bir süre geride kalmaya çalışın. Daha sonra yeniden ileri gidebilirsiniz. Fakat yenilenmeden ileride kalacak olursanız büyük ihtimalle öldürülürsünüz. Zaman zaman geri çekilmeniz ölmemenizi sağlacaktır. Karşısında duramadığınız rakip ve rakipleriniz olursa kaçarak geri çekilmelisiniz.

Sword of Chaos'da hırsınıza yenik düşmemelisiniz, akıllıca hamleler yaparak ilerlemelisiniz.

Kendinizi kanıtlamaya çalışmayın.

Diğer oyunculara karşı kendinizi kanıtlamaya çalışmayın. Yeterince iyi değilseniz, profosyonelleşene kadar bir süre bekleyin. Çünkü ileri çıkacağınız her an profosyonel başka bir oyuncu tarafından yakalanabilirsiniz. Aşırı kanıtlama isteği ve plansızlık sürekli öldürülmenizi sağlayacaktır. Geride kalarak, gelişiminizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Hem bu sayede oyuna saatlerini veren oyunculardan da korunabilirsiniz.

Sword of Chaos Taktiklerim


Tavsiyelerimi okudunuz. Şimdi de Sword of Chaos taktiklerimden bahsetmek istiyorum. Yine oyuna yeni başlayanları hedef alarak anlatacağım. Öncelikle karakter seçimi sırasında dikkatli davranmanız gerektiğini söylemeliyim. Çünkü daha sonra karakter silme gibi bir durumunuz olmuyor.

En güçlü karakteri yahut en iyi en iyi karakteri seçmek yerine iyi oynayabileceğiniz, stratejinize uyan bir karakter seçmenizi öneririm. Şahsen ben büyücü kadını kullanıyorum. Fakat keskin nişancıyıda tavsiye ederim. Uzaktan vuruşlar yapabilen karakterler her zaman başarılıdır. Aklınızda bulunsun. Şimdi neler yaptığıma geçebiliriz. Bir defa ben hep geride durmayı tercih ederim. Her zaman önüme başka bir oyuncuyu alırım. İyi oynadığını düşündüğüm oyuncuların arkasında kalarak uzaktan saldırırım.

Bu sayede hem daha az darbe alıyorum hem de olası öldürülme riskinden uzak duruyorum. Arkasında durduğum oyuncu şayet öldürülürse geri çekiliyorum. Öldüren oyuncunun canı azaldıysa ya da dişime göre olduğunu hissedersem ön plana çıkarak saldırıyorum.

Öldürdükten sonra geri çekiliyorum.

Başka bir oyuncunun peşine takılıyorum. Bu şekilde hem daha hızlı gelişebiliyorum hem de risk almıyorum. Aynı şekilde üstün olduğum yerlerde de ön plana çıkıyorum. Sayıca az yakaladığımız oyunculara saldırırken çok geride durmuyorum. Riskin az olduğunu gördüğüm an saldırıya geçiyorum. Ne kadar çok kişi haklarsanız oyun sonunda o kadar çok puan kazanırsınız. Sadece ölmemeye dikkat edin. Devamlı ölmek zaman kaybettirecektir. Dediklerimi uygulayarak ölmeden, diğer oyuncuları öldürebilirsiniz.

Fakat zaman zaman yöntemde değiştirmeniz gerekebilir. Kalabalık gezdiğinizi gören rakip oyuncularda aynı şekilde birbirlerinin peşlerine takılabilirler. Tuzak kurmak, şaşırtıcı ve beklenmedik saldırılar yapmak gerekebilir. Ben zorluk görürsem geri çekilirim. Şansımı fazla zorlamam. Güçlü olduğum yere çekmeye çalışırım. Kalabalık rakiplerle ancak bu şekilde savaşılabilir. Yol boyunca karşısına çıkacak engeller, tuzağa gelene kadar canını oldukça azaltacaktır. Diğer oyunculardan da yardım alarak çok rahat bir şekilde güçlüde olsa rakiplerinizi yenebilirsiniz. İpuçlarını doğru bir şekilde okuyarak ve uygularak, şartları kendi lehinize değiştirebilirsiniz.

Sword of Chaos Notlarım


Oyun boyunca işinize yarayabileceğini düşündüğüm bazı notlar aldım. İçinde merak edilen sorularda var. Başta hatalarla ilgili olan notlarımı sıralamak istiyorum. Şayet Sword of Chaos açılmıyor, giremiyorum, hata veriyor diyorsanız yapmanız gereken bir-iki şey var. Oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin. Oyun güncel değilse güncelleyin. Güncelse de uygulamadan çıkın ve cihazınızı yeniden başlatın.

Tüm bunlara rağmen yine aynı sorunu yaşıyorsanız bir süre beklemeniz gerekebilir. Sorun oyunun sunucularıyla alakalıdır. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yok. İkinci olarak daha az teknik notlarımı paylaşacağım. Hesap aktarma ve hesap değiştirme konusunda sorun yaşıyorsanız, destek alabilirsiniz. Şifremi unuttum derseniz, mail değiştirmenize yardımcı olabilirler. Oyuna ilk kayıt olduğunuz e-posta adresinizi bulabilirsiniz. Çünkü hesap aktarmak ve değiştirmek için e-posta adresinizi bilmeniz gerekiyor.

Yoksa hesabınızı değiştiremezsiniz. Sadece şifre değiştirme yapabilirsiniz. Üçüncü olarak Sword of Chaos hileleri hakkındaki notlarımı paylaşacağım. Tıpkı vip hilesi gibi mCent uygulamasını kullanılarak elmas hilesi, enerji hilesi, para hilesi, geri ödeme hilesi ve piyango hilesi de yapabilirsiniz.

Uygulanışları aynı olmasa dahi yapılışlarını YouTube'dan öğrenebilirsiniz.

Dördüncü olarak Sword of Chaos kodlarını nasıl bulabileceğinizden bahsedeceğim. Yine mCent uygulamasından elmas kodu, gizemli paket kodu, hediye kodu ve promosyon kodu gibi kodların, aktivasyon numaralarını bulabilirsiniz. Kod alma bölümünden dilediğiniz aktivasyon kodunu alarak kullanabilirsiniz. Kodların dışında hesabınıza renkli ve değerli taşlar da aktarabilirsiniz. Yine aynı şekilde item yapma, item birleştirme, pet alma ve renkli yazma gibi özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Beşinci olarak eser kaynak nereden bulunur ve nasıl evlenilir sorularını yanıtlayacağım. Eser kaynağın nerede karşınıza çıkacağı çok belli olmuyor. O yüzden bir yer diyemem. Biraz şansa bağlı olduğunu söylemeliyim. Evlilik sorusuna gelirsekte, evlilik için belli bir seviyede olmanız gerekiyor. O seviyeye gelmediğiniz takdirde o özelliği göremezsiniz. Son olarak geri kalan notlarımıda liste halinde sunacağım.

Kısa kısa aldığım notları aktarmak istiyorum.

1. Sorusunu çok almıştım. Bilgisayardan nasıl oynanır demişlerdi. BlueStacks diye bir uygulama var. Bunu bilgisayara indirdiğiniz takdirde her türlü mobil oyunu pc de oynama şansınız oluyor. Kurarsanız, Sword of Chaos'u da oynayabilirsiniz.

2. Zaman zaman bobil ödeme konusunda sıkıntılar yaşanabiliyor. Müşteri hizmetlerini ararsanız sıkıntılı konu hakkında yardımcı olacaklardır.

3. Bedava çarlar ve satılık hesaplar için tavsiye isteyenler olmuştu. Kesinlikle ne hesap satın almanızı ne de dağatılan ücretsiz çarları kullanmanızı önermiyorum. İki şekilde de kandırılabilirsiniz.

Aslında daha yazacak çok şey vardı fakat geri kalanlarıda yorum kutusundan cevaplamaya karar verdim. Çünkü tüm bu soruları ve aldığım notları yazıya sığdıramayacağımı farkettim. Ama turuncu item yapma, güç yükseltme ve arkadaş daveti gibi konularada kısa bir cevap vermek istiyorum. Turuncu itemi, item bölümünden yapabilirsiniz. Güç de sizin istikrarınıza bağlı, oynadıkça yükseltebilirsiniz. Arkadaş daveti içinde, arkadaş kodu oluşturmalısınız. Her davet edeceğiniz arkadaşınız için elmas kazanabilirsiniz.

Elmas kazanmak için iyi bir yol. Hadi şunlarıda yazayım. Para yüklemek için, yükleme bölümüne gitmelisiniz. Orada ayrıntıları görebilirsiniz. Sword of Chaos tarzı ya da benzeri oyunlar arıyorsanızda beni takipte kalın. Daha çok mobil oyunlar hakkında yazıyorum. Yeni yazılarda görüşmek dileğiyle, şimdilik hoşçakalın!