Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Çin'den 1 Dolara Aldığım iPhone 7 Kılıfları

Geçen günlerde Çin'deydim. Yılın yorgunluğunu atmak için Bund'da uçtum. 9-10 saatlik bir yolculuğun ardından ayağımı toprağa anca basabildim. Birkaç günümü Bund'u gezerek geçirdim. Çok güzel yerler gördüm, çok güzel insanlar tanıdım ve çok güzel kılıflar buldum. Tanesi 1 dolar. Şaşırdınız öyle değil mi? :) Turist olduğum için belki pahalı bile almış olabilirim. Henüz Çin'de kılıf piyasasına o kadar hakim değilim. Fakat bu kılıfların Türkiye'de 50 liraya satıldıklarını biliyorum. Bakın neler almışım...

iPhone 7 Kılıfları

Böyle parlak kılıflar çok hoşuma gidiyor. Telefonu olduğundan daha dikkat çekici daha havalı gösterdiğini düşünüyorum. Gerçi iPhone 7'nin havalı görünmek için şuan herhangi bir eksesura ihtiyacı yok. Ama telefonu daha görünür hale getirdiğini söyleyebilirim.

iPhone 7 Kılıfları

Üzerinde değişik desenlerin olduğu, işlemeli kılıfları son derece ilginç buluyorum. Baktığınız zaman telefona ayrı bir hava katıyor. Ayrıca iPhone 7'nin o soğuk, sert dış görünüşünü kırarak daha sevimli hale getirdiğine inanıyorum. En azından benim iPhone 7'imde öyle durdu.

iPhone 7 Kılıfları

Aslında alsam mı almasam mı bir süre karar veremedim. Işıklı kılıfları pek sevmiyorum. Ama akşam çok hoş göründüğünü söylediler, aldım. 1 dolara bir daha aynı kılıfı bulamayabilirim diye düşündüm. Dedikleri gibi de var, akşamları ışıkları yandığında çok hoş görünüyor.

iPhone 7 Kılıfları

Başta hediye olarak almıştım. Daha sonra bir türlü veremedim. En sevdiğim kılıflarımdan birini vermemi beklemiyorsunuz sanırım. Şimdilik kullanıyorum. Belki ileride hevesimi aldıktan sonra verebilirim. Ama şimdilik hediye olarak aldığım gerçeğini kafamdan sildim.

iPhone 7 Kılıfları

Henüz kullanmadım. Hala aldığım gibi duruyor. Telefona takınca görünümünü değiştirdiği için alışamadım. Sanki iPhone 7 değilde bambaşka bir telefon kullanıyormuşsunuz hissiyatı yaratıyor. Alırken zırh gibi olduğunu söylemişlerdi. Çizilmelere, düşmelere karşı inanılmaz güçlü bir koruma sağlıyormuş.

iPhone 7 Kılıfları

Çok zarif öyle değil mi? Arkadaşlarımda aynı şeyi düşünüyor. Hepsi kılıfı elimden alabilmek için birbiriyle yarışıyor. Ama kimsenin kazanabileceğini sanmıyorum. Zira en sık kullandığım kılıfı kimseye veremem. Farklı renkleride var. Belki daha sonra onlarıda gösterebilirim.

iPhone 7 Kılıfları

Gerçek deri değil. Ama öyle görünüyor. Asında satıcı benden bunun için 3 dolar istemişti ama ben onu 1 dolara ikna ettim. Klasik, şık bir görünümü var. Telefonada başka bir hava katıyor. Görüntüsünü zenginleştiyor desem sanırım abartmış olmam. iPhone 7 zenginlik itemi. :)

iPhone 7 Kılıfları

Muhtemelen bunu siz de beğeneceksiniz. Başta gördüğünüz klıfın tam olarak aynısı değil. Farklı bir renge sahip. Ben genelde sevdiğim bir şeyin çok dışına çıkmam. Ona yakın benzer şeyleri alırım. Aynı kılıftan farklı bir tane daha bulsam onuda alacaktım. Lazım olur belki. Eşe dosta veririm.

iPhone 7 Kılıfları

Sadece bir tane vardı. O da benim şansıma olsa gerek bana nasip oldu. Aslında ayılısı, aslanlısı filanda vardı ama ben kaplanları daha çok sevdiğimden kaplanlı olanı aldım. Aslında birer tanede diğerlerinden alsaydım kötü etmezdim. Neyse sağlık olsun. Sizlere gösterecek kılıflarım bu kadar arkadaşlar. Umarım hoşunuza gitmiştir.
Blogger tarafından desteklenmektedir.