Bugün sizler için Last Empire War Z'de elmas günü! Sevinin ey Romalılar, sevinin ey Last Empire War Z oynayanları. Tamam tamam fazla abartılı bir giriş yaptım. Ama sevincimi mazur görün çünkü Last Empire War Z'de istediğiniz kadar elmas yapabileceğiniz bir yöntem buldum. Artık kimse elmassız kalmayacak. Herkes kendi hesabına dilediği kadar elmas yükleyebilecek. Nasıl mı? İşte tam olarak böyle...Gördünüz mü? Last Empire War Z'de hesabınıza elmas yüklemek sandığınız kadar zor değil. Dakikalar içinde dilediğiniz miktarda elması hesabınıza yansıtabiliyorsunuz. İşin iyi tarafı bunu elmasınız bittikçe tekrar edebiliyor olmanız. Sevindiniz değil mi? Bedava elması ben bulsam ben de sevinirdim. Hadi gelin size birazda oyundan bahsedeyim. Bazı bildiğim püf noktaları anlatmak istiyorum...

Last Empire War Z

Savunma: Güçlü bir savunmaya sahip olmak istiyorsanız daha oyunun başında savunmanızı inşaa etmeye başlamalısınız. Aksi takdirde savunmanız gelişiminizin gerisinde kalacaktır. Bu da ileride karşılaşacağınız saldırıları püskürtürken sizi güç durumda bırakabilir. Unutmayın güçlü devletlerin güçlü savunmaları olur. Last Empire War Z'de güçlü olmak istiyorsanız önce savunmanızı güçlendirmelisiniz.

Last Empire War Z

Asker: Saldırıların başarılı olabilmesi için askerlerin olabildiğince güçlü ve özellikli olması gerekir. Temel olarak saldırdığınız yer, askerlerinizin gücü ve kabiliyeti dışında kalıyorsa saldırınız başarısız olacaktır. Başarılı olması için askerlerin saldırı sırasında desteklenmesi ve saldırmadan önce seviyelerinin yükseltebileceğiniz limitin sınırında olması gerekir. Taktik olarak başarısız olmazsanız askerleriniz yenilmeyecektir.

Last Empire War Z

Kaynak: Doğru yönetilmediği takdirde gelişim hızını yavaşlatacatır. Öncelik gerektiren yerlerin dışında harcanmaması gerekir. İhtiyaç doğrultusunda bir strateji gözeterek kullanmak kaynakların daha doğru kullanılmasını sağlayacaktır. Şüphesiz ki bu da gelişiminizi gözle görülür ölçüde hızlandıracaktır. Zaman içinde zaten bunu siz de göreceksiniz. Tüyo sağlam yerden merak etmeyin.

Last Empire War Z

İttifak: Daha güçlü olmak ya da korunma altında güçlenmek için ittifaklara katılabilirsiniz. Tek olmaktansa birlik olmak her zaman daha iyidir. Fakat artı yönlerinin yanında eksi taraflarıda var. Bir ittifak içinde yer aldığınızda daha çok savaşa kalabilir ve bunun yanında daha fazla kaynak tüketebilirsiniz. Savaşın kazanılamaması durumunda ittifaka ayırdığınız bütçede hiç olacaktır. O yüzden ittikat seçerken iyi bir ittifakta olduğunuzdan emin olun.

Last Empire War Z

Saldırı: Saldırı yaparken kime saldıracağınızdan ziyade kimle ya da nasıl saldıracağınız önemlidir. İttifakla saldıracaksanız başarı olasılığınız şüphesiz artacaktır. Fakat tek saldıracaksanız elinizde ne olduğuna bakmalısınız. Saldırmadan önce ufak bir değerlendirme yapmak sonucu tahmin etmenizi kolaylaştıracaktır. Bu sayede saldırmanızın henüz doğru olup olmayacağını kestirebilirsiniz.

Oyundan Bazı Notlar


İşinize yarayacağını düşündüğüm birkaç not aldım. Fikriniz olsun. Belki birgün lazın olabilir. Oyuna yeni başladıysanız muhakak kendinize bir rehber edinin. Oyun hakkında hiçbir şey bilmemek gerçekten oyun sırasında sıkıntı yaşatabiliyor. Birkaç taktik öğrenmeniz iyi olacaktır.

Taktikler her zaman işe yarar!

Öğrenebilirseniz bir-iki de hile öğrenin. Kaynak hilesi, asker hilesi, para hilesi, zaman hilesi, farm hilesi hatta güç arttırma ve bot hilesinide öğrenin. Level hilesini pek bilen yok ama onuda öğrenebilirseniz iyi olur. Oyunda her bakımdan güçlü olmalısınız. Etik kuralları kimsenin umursadığı yok. O yüzden siz de umursamayın.

Bot kurmanız gerekiyorsa bot kurun, hile yapmanız gerekiyorsa yapın. Çünkü tüm rakipleriniz kullanıyor. Işınlanma hilesi kullanan bile var. Durum böyleyken sizin bunları uygulamamanız ahmaklık olur. Şikayet ederim diye düşünmeyin. Hile yapıldığını kanıtlayamadığınız takdirde hiçbir işlem yapılamıyor. Müşteri hizmetleri ile de görüşseniz hile yapıldığını kanıtlayamadığınız takdirde hile yapan oyunculara karşı hiçbir işlem yapılamıyorlar.

Haklılar. Kişi iddiasını ispatlamakla yükümlüdür. Yoksa herkes birbirine iftira atar. O yüzden durum tespitini yaparak hareket etmelisiniz. Kazanan mı kaybeden mi olmak istiyorsunuz? Kazanan olmak istiyorsanız her yolu mübah olarak görmeniz gerekiyor. Unutmayın savaşta kural yoktur; ve bu da bir savaş!

Kısa Kısa Bilgiler


Lazım olur mu bilemem ama ben her ihtimale karşı yazıyorum. Elinizin altında bulunmasının bir sakıncası yok.

# Verilen görevler eksiksiz yapıldığı takdirde daha hızlı gelişebiliyorsunuz.

# Oyunda çıkan reklamlar kapatılabiliyor. Reklam kapatan özel apkler var.

# Telefon hilesi yapmak için hileli apkleri indirmeniz gerekiyor.

# Aktivasyon kodu gelmiyorsa tekrar gönderin. Yine gelmiyorsa müşteri hizmetlerini arayın onlar yardımcı olacaklardır.

# Özel günlerde bedava elmas kodu dağıtan bazı siteler var. Sitelerin adreslerini isterseniz paylaşabilirim.

# Satılık kale ya da satılık hesap sakın satın almayın. Elinizde kalır. Geri ödeme alamazsınız.

# Oyunu bilgisayarda oynamak için bilgisayara kurabileceğiniz özel programlar var. Bluestacks kullanabilirsiniz.

# Farm hesabı açmanızı önermem. Farm bot kurmanızı hiç önermem. Emekleriniz boşa gider.

# Hisar değiştirmek pek işe yaramıyor. Başladığınız hisarda devam etmeniz bence en iyisi.

# Kasma sorunu yaşıyorsanız oyunun grafiklerini biraz düşürebilirsiniz. Sorun çözülecektir.

Liste yapmaktan parmaklarım ağrıdı. :) Bir beş dakika bana müsade edin. Biraz dinlenip geliyorum. Tamam tamam geldim! Kısa bilgilere devam ediyoruz...

# Kaynak satışı yapabilmeniz için kaynaklarınızın kendinize yetiyor olması lazım. Kaynak fazlanız varsa pazarda satabilirsiniz.

# Bina yıkmak için çok şey gerekmiyor. Binanın üstüne tıklayın ve yıkım logosunu seçin. Bina saniyeler içinde yıkılacaktır.

# Vip aktif etme işlemi biraz sürebilir, sabırlı olun. Merak etmeyin vipiniz kaçmaz. :)

# Şehir taşıma işlemini hiç tavsiye etmem. Nerede başladıysanız orada devam edin.

# Komutan nasıl öldürülür onu ben de bilmiyorum. Siz biliyorsanız yorumlarda belirtin.

# Zombi hapishanesi zombileri hapsetmek için gereklidir.

# Oyuna giremiyorum diyorsanız oyundan çıkıp tekrar deneyin. Bu zaman zaman yaşabılabilen bir sorun. Bazen oyuna güncelleme geldiği anlarda olabiliyor.

# Hesabınızda "your account has been banned" ban yemişsinizdir. Banın bir süresi yoksa yani süresiz ban yediyseniz hesabınızı silerek yeni hesap açabilirsiniz. Zira eski hesabınızı bir daha kullanamazsınız.

Aslında daha yazacaklarım vardı ama inanın çok yoruldum. O yüzden yazıyı burada bitiriyorum. Bu yazdıklarıma rağmen hala merak ettiğiniz şeyler varsa yorum kutusunu kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Şimdilik sağlıcakla kalın, sonra tekrar görüşürüz.