Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

World at Arms Hilesi

World at Arms hilesi arayanlar için bir sürprizim var. Sürpriz öyle böyle değil. Bana babam bile doğum günümde böyle hediye vermedi. İnanın bana hileyi görünce yerde yüzlira bulmuş kadar sevineceksiniz. Hatta bazılarınızın mutluluktan kanatları çıkacak. Kanatlarını görenler "Acaba uçabilir miyim lan" diye kendilerini trolleyecekler. Sonra kötü kapli bir dev gelip yanınızda sarımsak yiyecek ve gözlerinizi açacaksınız. İşte tam da bunu göreceksiniz. Bakın tam orada. Her şeyden uzak bir yerde sizin gelmenizi bekliyor. Hala göremediniz mi? Göremezsiniz tabii lan şaka yaptım. Bana yine esrarengiz bir giriş yaptırdınız. Ama güzel oldu. Ben bile bir ara ekrana baktım. Neyse ne anlatacaktım yine nerelerde aldık soluğu. Seyredin, sonra yeniden görüşeceğiz. Görüşeceğiz değil mi? Görüşelim bakın...Muhtemelen videodan sonra hepinizde aynı merak uyanmıştır ve aynı cevaplanması gereken soru beyninizi tırmalıyordur. Ama üzgünüm ki bu cevabı benden hemen alamayacaksınız. Sizleri yazının son bölümlerine kadar götürmek niyetindeyim. Ha siz ben sona kadar okuyamam derseniz o halde uyanıklık yapmakta özgürsünüz. Nasıl olsa bilginin sonda olduğunu öğrendiniz. Bir zahmet yazının sonlarına doğru inerseniz istediğiniz bilgiye rahatlıkla erişebilirsiniz. Tabii baştan okumadığınız için biraz kelimeleri didiklemeniz gerekecek. Noktaları, virgülleri hatta gülen suratları dahi eşelemek durumda kalacaksınız. Halbuki baştan sona okusanız hiç bunları yaşama zahmetine girmeyeceksiniz. Ne kadar kötü bir adamım öyle değil mi? Hahahahaha! Ulan ne kahkaha attım. Annem kafayı mı yedin oğlum dedi. Neyse okuyun yazı daha yeni başlıyor...

World at Arms

Petrol: World at Arms'da araçların çalışması için gerekli bir maddedir. Eğer yeteri kadar petrolünüz yoksa araçlarınızda elinizdeki petrol kadar hareket edecektir. Hiç petrolünüz kalmadıysa o zaman araçlarınız hareket etmeyi durdur. Şehrinize büyük bir sesizlik çöker. Salya sümük ağlarsınız yemin ediyorum. O kadar çok ağlarsınız ki yedi dalda drama, sekiz dalda altın salatalık ödülü kazanabilirsiniz. Petrolunuz biterse muhtemelen o salatalığı ücretsiz olarak zaten size sunacaklardır. O yüzden salatalık sevmiyorsanız petrolünüze sahip çıkın. Kendinize petrol çıkartabileceğiniz daha çok kaynak yaratın ya da videoda bahsettiğim programı petrol yapmak için kullanın. Ama bir şekilde petrol akışını sağlayın. Yoksa durum salatalık biliyorsunuz.

World at Arms

Enerji: World at Arms'da enerjisiz hiçbir bina hizmet vermez. Enerji üretmek için kurduğunuz kaynalarınız dahi çalışmaz. Durur. Sadece durur. Hiçbir şey yapamaz. Ne yapacak ulan cansız cisimlerden bahsediyoruz. İşte bu ahval ve şerait içinde dahi olsanız yeni enerji kaynakları yaratmaktan geri durmayacaksınız. Devamlı enerji elde edebileceğiniz yeni kaynaklar ve yapılar inşa edeceksiniz. Elbette bunu bir strateji ve taktik gözeterek yapmanız hayrınıza olacaktır. Yoksa kurduğunuz kaynaklardan pek fazla randıman alamazsınız. Zaten amacınız randıman almak değil benden programın adını almaksa biraz daha okumanız gerektiğini üzülerek söylemeliyim. Hatta bunu bir de ağlayarak söyleyebilirim.

World at Arms

Madalya: World at Arms'da madalya ya da diğer adı ile söyleyeyim; altın yıldız kazanmanız işleri biraz daha kolay hale getiriyor. Ha kazanması o kadar kolay değil. Bunun için belli aşamaları geçmeniz ve belli adımları atmanız gerekiyor. Her yeni seviyede kazanacağınız madalya içinde şartlar ve madalya kazanma tanımıda biraz değişiyor. Şartlarda aynı orantıda zorlaşıyor. Normalde bir savaş kazandığınızda aldığınız madalya için üç savaş kazanmanız gerekebiliyor. Yahut daha farklı görevleri izlemeniz lazım geliyor. Yanı kısaca her şartta ve her şartta madalya kazanması daha da zor oluyor. Tabii sizlere videoda anlattığım programı madalya hilesi içinde kullanmazsanız. Kullanırsanız madalya konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

World at Arms

Para: World at Arms'da para kazanmanın çeşitli yolları var. Bunları sizlere uzun uzun anlatmayacağım. Fakat bir-iki yönteme değinmedende geçmek istemiyorum. Muhtemelen bu bahsedeceklerimi oyunu oynuyorsanız siz de biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız zaten oynamıyorsunuzdur. Şayet oynuyorda bilmiyorsanız o zaman sizi doktora havale ediyorum. Soğuklardan kafanızı üşütmüş olabilirsiniz. Bu da beyni etkilemiş olabilir. Neyse oyunda en basit para kazanma yöntemi vergilendirme ya da savaş yapmadır. Ama her iki şekilde de aman aman bir para kazanamazsınız. Fakat üzülmeyin videoda bahsettiğim program para hilesi içinde kullanılabiliyor. Az kaldı sabredin programın adını sizlerle paylaşmak üzereyim. Yalnızca az bir şey daha okumanız istiyorum. Bu sayede size gerekli bilgileri yüklemeye devam edebilirim. Tabii eğer siz de istiyorsanız.

World at Arms

Level: World at Arms level atlamak için belli başlı şartlar var. Başlarda sizden çok bir şey talep edilmeyebilir ama sonlara dopru level yükseltmenin daha zor olduğunu söylemeliyim. Tabii sonda da olsanız baştada olsanız level atlarken illa ki bir sıkıntı yaşıyorsunuz. Peki bunu yaşamak zorunda mısınız? Hayır, bence yaşamak zorunda değilsiniz. Konuyu nereye bağlayacağımı tahmin ettiniz mi? Her şeyin sonu elimde bulunan o adı meçhul programda saklı. Tabiri caizse kelin ilacı olarak isimlendirilebilir. Çünkü World at Arms'da istediğiniz her şeyi yapabilmenize olanak sağlayan bir şey. Merak etmeyin şimdi adını sizlerle paylaşacağım. Bunun için bir altta ki yazıyı okumanız kafidir. Artık yeteri kadar bilgilendiğinizi düşünüyorum.

World at Arms'da Kullandığım Program


İçinizden yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik diyorsunuzdur nihayet. Ama amacım sizlere zorla bir şeyleri okutmak değil. Oyun adına programın neleri değiştirebileceğinizi bilmenizi sağlamaktı. Bunun içinde böyle bir yol izledim. Neyse çok beklediniz ben iyisi mi daha fazla bekletmenden programın adını yazayım. Videoda ve yazıda bahsettiğim programın adı Game Killer adında mobil bir yazılım. Ufak öyle çok fazla yer turmayan bir şey. Başlarda programı kullanırken kafanız biraz karışabilir. Kendi kendine ulan bunun neresine basacaz diyebilirsiniz ama kavramanız çok uzun sürmüyor. Zaten basit bir menüsü var. Programın kullanımı hakkında da YouTube'de birçok video yer alıyor. O videoları seyrederek çok rahatlıkla programı kullanmayı öğrenebilirsiniz. Olurda kullanamazsanız ben buradayım. Bana takıldığınız yerleri, anlamadığınız bölümleri yazının altında yer alan yorum kutusundan sorun anında cevap vereyim. Ne demiş atalarımız, "Bilgi paylaştıça çoğalır". Ben de bilgi çoğalsın diye bunu sizlerle paylaşıyorum. Umarım bu paylaşımımdan dolayı hoşnut olmuşsunuzdur. Ha hazır konu daha kapanmamışken ben ben programı kullanarak neleri yapabileceğinize bir defa daha değinmek istiyorum. World at Arms para, madalya, enerji ve perol başta olmak üzere birçok şeyin hilesini yapabiliyorsunuz. Asker çıkarma, bina hızlandırma gibi şeylerde bu söylediklerime dahil. Yani sizin anlayacağınız yapacaklarınızın çok da sınırı yok. Aklınıza gelen hemen her şeyi yapabiliyorsunuz.

World at Arms Programı İçin Notlarım


Bütün güzel şeylerden yukarıda bahsettim. Muhtemelen siz de bundan haz ve keyif aldınız. Ama şunlarıda bilmenizi isterim. Evet program kullanılarak oyunda bahsettiklerimin hepsini yapabiliyorsunuz. Yalnız bunları yapmanında bir bedeli var. Bu bedelin en ağırı ban yiyebilme ihtimalinizin olması. Banın süresi belli olmuyor. Kabahatinizin büyüklüğüne göre süre değişebiliyor. Ama her şekilde bunu yeme ihtimaliniz şayet hile kullanacaksanız bir kenarda sizi bekliyor. Bundan kurtulma ya da sıyrılma şansınızda pek yok. İlla ki bir şekilde farkediliyorsunuz. Tabii aralarda farkedilmeyenlerde var. Aç gözlülük yapmayan ve abartmadan hileleri kullanan oyuncular uzun süreler ban yemeden yollarına devam edebiliyorlar. Siz de öyle yapacaksanız programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ama her şeyin en iyisi bende olsun en yükseğine ben sahip olayım diyorsanız o halde ban yemeniz kaçınılmaz olur ve bu banıda yediğiniz takdirde ban kaldırma gibi bir şansınızda olmaz. Tüm emekleriniz bir anda hiç olur gider. O yüzden hile kullanacak arkadaşlarımız bu söylediklerimide hile kullanmadan önce değerlendirirse iyi olur. Sonra başınız ağrımasını ve üzülmenizi hiç mi hiç istemem. Eminim bunu siz de istemezsiniz. İsteyenler için zaten lafım yok. Ama ben yinede bunları sizlere tekrar tekrar söylüyorum ki her şeyden haberiniz olsun. Zaten yazıyı baştan sona okumanızı istememin bir nedenide buydu. Ha söylediklerime uyarsınız uymazsınız onu ben bilemem. Ben söylüyorum. Gerisi sizin bileceğiniz iş.

Son Söz

Benim World at Arms hakkında anlatacaklarım bu kadar. Umarım yazdıklarımı okurken keyif almış ve bir şeyler öğrenmişsinizdir. Ve yine umarım ki burada anlattığım şeyler işinize yaramıştır. Tekrar ve yine umarık ki demek istemediğimden yazımı burada noktalamak istiyorum. Oyun adına merak ettiğiniz her şeyi bana yorum kutusunu kullanarak sorabilirsiniz. Bir World at Arms gurmesi değilim belki ama sorduğunuz soruları biliyorsam muhakak yanıtlarım. Ben yanıtlayamazsam muhtemelen başka oyuncu arkadaşlarımız sorularınızı severek yanıtlayacaklardır. Beni takip etmeyi unutmayın. Yeni yazılarda ve oyunlarda tekrar görüşünceye dek şimdilik hoşçakalın. Keyifli World at Arms'lar diliyorum. Görüşürüz...
Blogger tarafından desteklenmektedir.