Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Jack Jones'dan Bot Aldım

Önceki gün Jack Jones'dan bot aldım. Malum önümüz kış, ayakları korumak gerek. Eee haliyle ayakları en iyi şekilde koruyabilmek içinde bot kullanmak gerekiyor. Ben de öyle yaptım. Fakat evvelinde bir hayli araştırdım. Gerek fiyat bakımından gereksede dış görünüş bakımından en ideal botu seçmeye özen gösterdim. Yanılmıyorsam bu süre zarfında 3-4 saat harcadım. Çeşitli markaların sitelerini inceledim. Adı bilinen büyük alışveriş sitelerinin ayakkabı katagorilerine göz attım. Zaten aldığım bota'da orada rastladım. Ancak benim talihsizliğimden midir nedir, ayağıma uygun bedenini bulamadım.

O an nasıl canım sıkıldı anlatamam. Bir-iki dakika öfleyerek ekrana batım ve ondan sonra botun adını Google'da aramayı denedim. Karşıma yerli-yabancı birçok site çıktı. Bazılarında yine uygun bedeni bulamadım. Diğerlerinde ise bot tamamen tükenmişti. Son olarak aklıma markanın kendi sitesine girmek geldi. Yine Googl'a Jack Jones yazdım...

Karşıma Jack Jones'un ürünlerini satan mağazalar çıktı. Ekranı biraz aşşağı doğru kaydırınca listelenen arama sonuçlarının arasında jackjones.com'u gördüm. Kendi kendime "Heralde budur" diye düşündüm ve üzerine gelerek Google'ın önerdiği arama sonucuna tıkladım. Kısa süre içinde sitenin ana sayfasına yönlendirildim. Sayfa açılır açılmaz karşıma Jack Jones'un ürünleri geldi. Birkaç dakika öylece ürünlere baktım. Sonra karşıma bir ayakkabı çıktı ve aklıma kendime bot bakmam gerektiği geldi. Hemen kenarda bulunan katagorilere geldim ve ayakabı logolu olan linke tıkladım. Açılan sayfada karşıma ilk çıkan şey aradığım botlar oldu. Öylece bana bakıyordu...

Jack Jones Bot

Hiç zaman kaybetmeden üzerine tıkladım, bana uygun bedeni var mı ona baktım. Şükür ki aradığım kalıp ürünün kendi sayfasında vardı. Hemen siparişi verdim. Belli mi olur; elektirik kesilir, sitenin yayın yaptığı sunucu yanar ya da internet hiç beklemediğim şekilde kesilir. Hak veririsiniz o kadar şeyden sonra bunları beklemem gayet normal. Neyse lafı fazla uzatmayacağım. Belki aranızda botu beğenenler olabilir. O yüzden link verecem ki beğenenlerde botu alabilsin.

Bot için: http://jackjones.com/12081095,en_GB,pd.html

Siz alır mısınız almaz mısınız bilmem. Ben yinede linki ekledim. Malum bazen böyle şeyler olabiliyor. Onun için baştan yazmanın daha iyi olacağını düşünüyorum. Her neyse şimdilik benden bu kadar gelecek yazıda terar görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.
Blogger tarafından desteklenmektedir.