Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Undead Slayer'a Daldım

Undead Slayer'a bir daldım pir daldım. Gerçek manada çok eğlenceli buldum. Zamanın nasıl akıp geçtiğini anlamadım. Taa ki kafamı şöyle bir oynatıncaya kadar. Bir acı, bir acı ki hiç sormayın. Sanki biri gizlice odama girmiş ve ben oyun oynarken boynuma kaynak atarak gitmiş gibi. Neyse ki daha oyunun başında kısa bir video hazırlamıştım. Siz onu seyrede durun ben birazdan geliyorum...Nasıl, beğendiniz mi? Güzel bir oyun olduğunu söylemiştim. Ancak yukarıda da belirttiğim üzere uzun saatler oynarsanız boynunuz tutulabiliyor ya da ona benzer şeyler yaşayabiliyorsunuz. Ama değer, merak etmeyin zaten boyun tutulmasıda öyle çok uzun sürmüyor. En fazla 2 gün hadi bilemediniz 3 olsun ama daha fazla sürmez, en azından ben kendime adıma bunu söyleyebilirim. Benim boyun ağrım 1 günde geçti. Biraz zeytin zeytinyağı ile ovunca ertesi gün iyileşti. Durun oyunu anlatacaktım değil mi, nereden geldik boyun mevzusuna? Hatırlamıyorum, muhtemelen siz de hatırlamıyor olabilirsiniz ama çok da mühim değil. Zira Undead Slayer'a daha yeni giriş yaptık. Oyun adına anlatacaklarıma henüz yeni başlıyorum. Okuyun...

Undead Slayer

Alan: Undead Slayer'da karşınıza çıkan rakipleri öldürmeden çok fazla uzak alanlara gitmeyin. Zira öldüreceğiniz kişi sayısı onken birden rakam iki-üç katına çıkabiliyor. Her öldürmediğiniz yaratık peşinize takılarak sizi bölüm boyunca takip edebiliyor. Git diyorsunuz yinede gitmiyor. Bunun için yılanın başını küçükken ezmelisiniz. Yoksa düşman küçük bir kar tanesiyken birden koca bir çığa dönüşebiliyor. O dakkadan sonra parmaklarınıza felç inene kadar kombo yapmanız gerekir ki o da zor. Ben bu yüzden ayaklarımlada oyunu oynamayı öğrendim. Yok yok şaka yaptım, şimdi inananlar olur. Ama o raddeye gelmeden evvel önleminizi almanızı öneriyorum. Aksi takdirde fena hacamat olursunuz size söyleyeyim.

Undead Slayer

Saldırı: Undead Slayer'da stratejiniz her zaman saldırı olmalı. Zira savunma yapmayla uğraşırsanız iki dakikada patates olursunuz. Daha ziyade saldırı ağırlıklı savaşırsanız ölecek olsanız dahi patates olmadan ölürsünüz. Şaka yapmıyorum bir patates gibi ölmek var bir de savaşarak ölmek var. Siz hiç film izlemediniz mi? Orada patates gibi ölenlere neler yapıyorlar, neler! Bu yüzden tıpkı bir balık gibi daime ileri gitmelisinizç Balık ne alaka demeyin balıklar geri geri yüzemezler hep ileri giderler. Arada geriye doğru dönecek olduklarında u dönüşü yaparlar. Aman neler anlatıyorum böyle! Velhasıl hep ileri doğru gidin ve önünüze kim çıkarsa çıksın kesmeden bırakmayın. Sonra peşinize takılıyorlar. Zaten yukarıda da söylemiştim.

Undead Slayer

Kombo: Undead Slayer'da kaç çeşit kombo var sayamadım. Zaten siz de farketmişsinizdir videoda yaptığım tüm hareketler biraz şans birazda geçmiş oyun tecrübelerinin birleşmesi sonucunda ortaya çıktı. Yoksa kombo mombo anlamıyorum. Klawyede ne kadar tuş varsa hepsine basiyorum. Ortaya değişik bir şeyler çıkıyor. Ama siz komboları aklınızda tutabilirseniz çok faydasını görebilirsiniz. Çünkü bazı anlarda öyle kombolara ihtiyaç oluyor ki bu nasıl yapılıyordu diye adeta roman yazıyorum. İnanın bana Undead Slayer'da bastığım tuşlara burada bassam online bir kitap çıkar. Onun için siz öğrenin, ben ne yaptıysam öğrenemedim; ha siz tabletten oynuyorum ağa ben diyorsanız o zaman sorun olmaz. Komboları rahat rahat yaparsınız.

Undead Slayer

Blok: Undead Slayer'da saldırmak kadar savunmakta önemlidir. Karşı rakibin ataklarını bloklayarak çok fazla hasar almadan kendinizi sonraki bölümlere taşıyabilirsiniz. Tabii bunun için öncesinde ufak bir gözlem yapmanız şart. Çünkü oyundaki her karakterin kendine has bazı özellikleri var. Kimi ok filan atıyor kimi kılıçla dalıyor ne yaptıkları belli değil. Ama bunları az da olsa biraz gözlemleyerek önceden saldırıyı tahmin etmek ve bloklamak mümkün. Ben yapıyorum valla artık siz buna altıncı his ya da başka bir şey mi dersiniz bilemem ama az biraz oyundaki karakterleri çözünce gerisi çorap söküğü gibi gelmeye başlıyor. Karşıdaki rakip ok mu atacak yahut kılıçla mı dalacak ona göre önceden tahminimi yaparak saldırıyı bloklayabiliyorum.

Undead Slayer

Mesafe: Undead Slayer'da mesafe ayarını doğru yaparsanız fazla darbe almazsınız. Elbette oyunun işleyişi gereği rakip oyunculara yakın girmeniz gereken anlar olacaktır ama bunu siz saldırı yapacakken yapmanız darbe alma olasılığını en aza indirecektir. Tabii arada tahmin edemediğiniz ya da savuşturamadığınız dabelerde alabilirsiniz. Fakat ben zaten size hiç darbe almazsınız demiyorum, darbe alırsınız ama en az dabeyi alırsınız. Blok filanda koyarsanız o zaman belki hiç darbe almayabilirsiniz ama o da artık kişiden kişiye değişir. Zira herkesin oyun becerileri aynı düzeyde olmayabilir. Ben kendimden biliyorum, berbat oynarım genelde ama bu oyunda süperim. Belki de bunun sebebi oyunu en kolay modda oynuyor olmamdır. Her neyse...

Undead Slayer'da Bunları Yapmayın


Yukarıda sizlere Undead Slayer hakkında birçok şey anlattım. Ama henüz oyun adına anlatacaklarım bitmedi. Daha yazmak istediğim birkaç mesele daha var. Bana eşlik ederseniz memnun olurum. Okumaya devam edin...

Undead Slayer'da neleri yapmanız gerektiğini artık öğrendiniz. Ancak bir de yapmamanız gerekenler var ki onlar bana kalırsa daha önemli. Neden mi, çünkü yapılmaması gereken şeyleri yapmadığınız takdirde yapılacak diğer şeylerede pek gerek kalmıyor. Hadi size bununla ilgili birkaç misalde vereyim. Mesela rakiplerin çok içine dalmak aşırı derecede yanlış bir hamledir. Her an her yerden darbe alabilirsiniz. Bundan daha ziyade rakiplerinizi önünüze almanız gerekir ki sağ yahut sol yandan darbe almayasınız diye. Aksi halde rakiplerinize ne blok yapabilirsiniz ne de kendinizi koruyabilirsiniz. İkinci olarak karşınıza çıkan bütün düşman askerlerini öldürmeden diğer alanlara ilerlemeyin. Yoksa öldürmediğiniz her düşan askeri sizi takip etmeye devam edecektir.

Unutmayın başta sorun gibi görünmeyen şeyler erteledikçe her zaman büyür. Oyunda da böyle bir kişiyi görmezden gelirsiniz o görmezden geldiğiniz bir kişiler çoğalıncada halledilmesi daha büyük bir sorunla baş başa kalırsınız. Onun için önünüze kim gelirse gelsin kesin.

Undead Slayer Hilesi


Undead Slayer'da bildiğim iki hile var. Bu hilelerden biri para hilesi diğeride silah hilesi. Dilerseniz önce size para hilesinden bahsedeyim. Malum o daha çok talep görüyor. Undead Slayer'da para hilesi gamekiller adı verilen bir program kullanılarak yapılıyor. İlk başta oyunu açıyorsunuz, daha sonra hemen ardından programı çalıştırarak oyundaki para miktarını programa giriyorsunuz. Ondan sonra altta bulunan ok butonuna tıklayarak miktarı onaylıyorsunuz. Eğer programa girdiğiniz miktar doğru ise ilk başta girdiğiniz gibi bir sayfa geliyor yine önünüze. Bu defa oraya istediğiniz para miktarını kafanızdan giriyorsunuz. Artık paşa gönlünüze ne kadar istiyorsa o kadar yazabilirsiniz. Ondan sonra yine ok butonuna tıklıyorsunuz. Arkasından oyunu ve programı kapatıp tekrar oyunu başlatıyorsunuz ve ta ta ta tam karşınızda yeni para miktarınız. Güle güle kullanın. Hemen kısaca silah hilesinide sizlere anlatayım Silah hilesi oyunda tıpkı para hilesi gibi uygulanıyor ama bir farkla onu şimdi göreceksiniz. Önce para hilesinde olduğu gibi oyunu başlatıyoruz ve ardından programı açıyoruz. Sonra silah menüsünden dilediğimiz bir silahın adını programa giriyoruz. Programın hemen yanında harf butonu var ona tıklayıp harfleri programa girebilirsiniz. Arından ok butonuna tıklıyoruz yine. Oyunu ve programı kapatıyoruz ondan sonra oyunu tekrar açıyoruz. Sonrasında silah açılmış oluyor güle güle kullanın. Artık kimi kesersiniz oyunda bilemem ama iyi amaçlar için kullanacağınıza hiç şüphem yok.

Undead Slayer Apk İndir


Undead Slayer için Apk arayanlar benimle iletişime geçsinler. Şahane apk indirme adresleri buldum. Şimdi hepsini buradan vermek istemiyorum. Keza hem yazı çok uzadı hem de çok uzun uzun anlatmam gerekecek tekrardan. Ama kısa bir zaman sonra bir liste hazırlayabilirim. Undead Slayer apk indir başlığı altında yazıyı yeniden güncellemem gerekecek tabii bunun için. Oho yine bir ton iş çıkardınız başıma. Umarım sözümü yemem, olurda unutursam hani nerede birader apk'ler diye bana mesaj atabilirsiniz. Bu sizin hakkınızdır nihayetinde bir söz verdik. Fakat işte her zaman aklımda kalmıyor şu aralar baya bir yoğun çalışıyorum onun için aklımda pek bir şey kalmıyor. Zaten patronada ayarım! Adam hergün ensemde dolanıyor, ense tıraşımı mı inceliyor artık ne yapıyor bilemiyorum. Her neyse dediğim gibi olurda ben başlığı güncellemeyi unutursam bana siz yazın. Abi ya da birader artık sizin hitap tarzınıza göre bana hatırlatın. Hiç yoktan apk adreslerini benden isteyin. Ufak bir liste yaptım bile şimdiden onları size gönderirim. Ama işte zaman bulursam tüm apk listesini tamamlamayı düşünüyorum. İnşallah bu fikrimi hayata geçirebilirim. Bu arada buraya yazarken bir yandanda apk listesini oluşturuyorum sanırım üstesinden gelebilecek gibi görünüyorum şuan ama işte hayat ne gösterir bilinmez. O kadar kestik bir de size yanlışlıkla bir unuturmuşum var ya off makaraya bakın siz. Her neyse artık yazıyı noktalayacağım son söz kısmına geçip vedalaşalım.

Son Söz

Laf lafı açtı yazı bir türlü bitmek bilmedi. Uzun zaman oldu tekrar yazmayalı sanırım bir açlık var ondan olsa gerek. Zira beni bıraksanız sabaha kadar daha yazarım gibi görünüyor. Hadi yalan olmasın akşam Survivor var onuda izlerim birkaç saat öyle yazmaya devam ederim. Neyse ne aman. Bugün zaten oyundan çok başka şeyler anlattım biraz laf kalabalığı oldu ama mazur görün işte durduramıyorum kendimi. Birde çok resmi yazınca yazasım gelmiyor. Bir arasını bulamadım şu yazma mevzusunun ama böylede iyi oluyor sanırım. Samimi olmak her zaman iyi derler ya o bakımdan dedim yoksa yolda görsem tanımam. Şaka şaka finale doğru şöyle sizi biraz güldüreyim dedim. Yeni yazılarda görüşünceye dek şimdilik hoşçakalın...
Blogger tarafından desteklenmektedir.