Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Wormix'e Bedava Yakut Depolama

Wormix'de bedava yakut depolayabilmek için basit ve etkili bir yol var. Zira bu yöntemden elde edebileceğiniz yakut miktarının bir sınırı olduğunuda söylemeliyim. Fakat ne olursa olsun herkesin bu yöntem sayesinde biraz yakut kazanabileceğine garanti verebilirim.

Bakın, bunun için bir video hazırladım. Yakut nasıl kazanılıyor görün...


Gördünüz mü, ne kadar basit? Aslında arkadaş sayınızın yeterli olmadığı an ve zamanlarda ekranın kenarında yer alan ID butonuna tıklayarak numara sayısını bildiğiniz birini oyuna davet edebiliyorsunuz. Şayet elinizde yeterli numarada yoksa oyunun Facebook sayfasına girerek kendinize birkaç oyun arkadaşı edinebilirsiniz. Yeni bir gönderinin altına yorum atmak muhtemelen başka oyuncuların sizi eklemesi için yeterli olacaktır. Eğer başkalarının sizi eklemesini beklemek istemiyorsanız, siz eklemeyi deneyebilirsiniz. Bir yere ayrılmayın, yazı bir alt satırda devam ediyor. Başka şeyler anlatıyorum...

Wormix

Fuzzes: Wormix'de fuzzes para yerine geçer. Yakut gerektirmeyen hemen her şeyi fuzzes kullanarak satın alabilirsiniz. Zira bazı özel eşyaları alırken yüklü miktarda fuzzese ihtiyacınız olacaktır. Neyse ki yerine getirdiğiniz her görev ve misyondan sonra bir miktar fuzzes kazanabiliyorunuz. Lakin öyle çok bir şey de beklemeyin doğrusu. Zira yüklü miktarda fuzzes kazanmak için biraz level yükseltmeniz gerekiyor ve bununla beraber arena bölgesinde düzenlenen çetin savaşlara girmelisiniz. Özellikle Deathmatch modunda kazanacağınız her maç için 300 ile 250 arası fuzzes kazanabilirsiniz ve yanında da extra birkaç bonus alırsınız. Tabii bunun için öncelikle karşınıza çıkan zor ve yenmesi güç rakipleride alt etmeniz gerekiyor.

Wormix

Görevler: Wormix'de görevler bölümünde üç adet mod var. Bunlar ambush, landmines ve scouting isimlerine sahipler. İlk bölüm olan landmines, kara mayınlarının olduğu bir bölgede yer alıyor. Eğer nereye bastığınıza dikkat etmiyorsanız girmenizi pek tavsiye etmem. Çünkü adım attığınız her yer mayınla dolu oluyor. İkinci bölüm olan scouting, keşfetmeyi sevenler için ideal bir mod. Bu modda hem farklı yerleri keşfederken hem de savaşabiliyor ve yeni silahları deneyebiliyorsunuz. Üçüncü mod ambush'da ise durum biraz daha farklı. Burada göreviniz diğer rakip oyunculara pusu atarak en fazla pusuya düşüren oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. Bana göre en kolay mod bu ve diğerindende fazla kazandırdığını söylemem gerekiyor.

Wormix

Pvp: Wormix'de gerçek oyuncularla mücadele etmek için pvp arenaları var ve bu arenalarda farklı pvp modları bulunuyor. Misal deathmatch, duel ve bunun yanında iki değişik mod daha yer alıyor. Daha önce farklı oyunların benzer modlarını oynadıysanız sanırım az çok nasıl bir şey olduğun tahmin edebiliyorsunuzdur. Ama ben yinede kısa bir şeyler yazayım. Mesela düeli ele alalım. Duel dilimizde düello anlamına geliyor yani sizin anlayacağınız başka oyuncularla düello yapabileceğiniz bir mod anlamına geliyor. Öyle çok zor bir mod değil, takım halinde mücadele edebiliyorsunuz. Deathmatch'da ise tek başınıza etmek durumundasınız. Eğer o karambolde herkes sizi hedef almazsa oyun sonunda tek başınıza ayakta kalmayı başarabilirsiniz.

Wormix

Bosses: Wormix'de tek başınıza, bilgisayara karşı müdacele edebileceğiniz bazı bölümlerde var. Bosses başlığı altından bu bölümlere ulaşabiliyorsunuz ve karşınıza çıkan üç moddan birini tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Her modun içinde yaklaşık 42 yahut 50 bölüm bulunuyor. Bu modlarda yer alan bölümleri geçtikçe daha da zorlaşan bölümlerle karşılaşıyorsunuz. Bölümlerin sonunda yenmeniz gereken güçlü, özel karakterler çıkıyor karşınıza. Bazı durumlarda sizi inanılmaz derecede zorlayabiliyorlar. Lakin yeterli teçhizata sahipseniz çok fazla takılmıyorsunuz. Ancak muhakak sıkıntı çıkaracaklarını bilmenizde fayda var. Bu modları oynarken ona göre önceden hazırlığınızı yapın. Sonra başınız ağırayabilir. Benden söylemesi...

Wormix

Mağaza: Wormix'de tüm ihtiyaçlarınızı mağazadan yani oyundaki adı diğer adı ile shop'dan temin edebiliyorsunuz. Hats kısmında satın alabileceğiniz çok güzel şapkalar bulunuyor. Bu şakalar aynı zamanda sizi darbelere karşı korurken saldırı gücünüzüde bir miktar attırabiliyor. Artifacts kısmında yine benzer ürünler bulunuyor. Bu ürünlerde sizin saldırı gücünüzü arttırıyor ve darbelere karşı koruma sağlıyor. Weapons'da ise saldırı araçları var. Çok sayıda farklı ve değişik silahlar alabiliyorsunuz. Her satın aldığınız silah şüphesiz girdiğiniz savaşlarda size ayrıcalık sağlıyor ve diğer oyuncuların işlerini biraz daha zorlaştırıyor. Paranız varsa ben bu kalkan ve silahlardan almanızı öneririm. Savaş sırasında gerçekten çok işe yarıyorlar.

Wormix Tüyoları


Üstte yer alan yazıda Wormix hakkında size birçok şey anlatım. Ancak daha anlatmam gerekenler bitmedi. Oyun adına birkaç konudan daha bahsetmek istiyorum. Lütfen okumaya devam edin...

Wormix'de takım halinde yapılan savaşlarda karşı takımdan ilk adamı eksilten takım her zaman şavaşı kazanıyor. Bunun için takım savaşarın kullanılan en sık yöntem, rakipten en kolay vurulabilen oyuncuyu hedef almaktır. Zira rakipten bir oyuncunun oyundan düşürülmesi ateş gücü olarak üstünlük sağlayacaktır. Bu da oyunu kazanmak için en basit yöntemdir. Fakat her daim sizin stratejinizi bozabilecek oyuncularla karşılaşmanız olası. Misal bir bomba ya da benzeri bir şeyle bulunduğunuz mevkiden düşürülmeniz içten bile değil. Bunun için açık bir hedef haline gelmeden önce pozisyonunuzu ona göre ayarlamalısınız. Aksi halde orta bir bölgeye düşürülürseniz kendi stratejinizin kurbanı olabilirsiniz. Bilmem anlatabildim mi?

Bu özellikle tek başına mücadele edilen modlarda çok daha dikkate alınması gerek bir konudur. Çünkü orada size yardımcı olabilecek hiç kimseyi bulamazsınız ve sırası gelen sizi yok eden kendisi olabilmek için basar bombayı, basar bombayı! Muhakak mevkinizi ona göre ayarlayın.

Wormix Yakut Hilesi


Wormix'de yapılan basit bir yakut hilesi var. Bunun için cheat engine adı verilen bir program kullanıyorlar. Programdan yapılan ayarlamalardan sonra yakut miktarı sabit bir halde dönüşüyor. Oyunda ne kadar çok alışveriş yapılırsa yapılsın yakut miktarı atıyorum beşse hep beş kalıyor. Ne eskiliyor ne de yükseliyor. Zira almak istediğiniz ne varsada alabiliyorsunuz. İşin güzel tarafıda bu. İsteyenlere hile videosunun linkini gönderebilirim. Şuan konumuz bu olmadığı için videoyu burada paylaşmıyorum. Ancak dediğim gibi benden o videonun adresini isteyebilirsiniz. Hatta bana bile mesaj atmanıza gerek yok YouTube oyunun adını yazın direk karşınıza çıkıyor zaten. Baştan üçüncü video olması lazım; sıralama değişmediyse.

Son

Umarım Wormix hakkında sizinle paylaştığım şeyleri sevmişsinizdir. Biliyorum biraz baştan savma bir yazı oldu ama mazur görün. Üç gündür fena şekilde hastayım. Hasta yatağımdan ancak böyle bir yazı çıkarabildim. Bazen yazarken ne anlattığımı unuttum, sildim tekrar yazdım. Baya uğraştırdı beni ama elimden geldiği kadar ortaya güzel şeyler çıkarmaya çalıştım. İnşallah siz de böyle düşünüyorsunuzudur. Zira bir yazı hazırlarken öncelikli amacım birilerine bir nebze de olsa fayda sağlayabilmek. Eğer bu misyonumu yerine getirmeyi başarabildiysem ne mutlu bana. Ha unutmadan; eğer yazıda anlamadığınız yahut takıldığını bir yer olursa bana mesaj gönderin. Ben size açıklamasını yaparım. Şimdilik benden bu kadar, tekrar görüşmek üzere...
Blogger tarafından desteklenmektedir.