Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Zoo World 2'de Para Kasma

Zoo World 2'de para kasma ile ilgili birkaç mevzudan bahsetmek istiyorum. Sizinde bildiğiniz gibi Zoo World 2'de para zoo bucks adı ile yer alıyor. Anlamı hayvanat bahçesi doları gibi bir şey olması lazım ya da ona yakın bir anlam taşıyor olmalı. Her ne ise işte size onu nasıl arttıracağınız göstereceğim. Bunun için kısa bir video çektim. Hemen yazının altında yer alıyor.

Seyredin...


Gördünüz mü işte Zoo World 2'da bu şekilde para kasılıyor. Ancak bunun dışında bazı özel yöntemlerde var. Yalnız onlarıda ben bilmiyorum. Sadece birkaç forum sitesinde gördüm. Bilmediğim bir yabancı dilde yazıldığı için ne anlattıklarını anlayamadım. Bu yüzden o yöntemleri es geçiyorum. Onların dışında size Zoo World 2 adına farklı şeyler anlatacağım. Muhtemelen daha önce bunları hiç kimse kaleme almadı. Okumaya devam edin...

Zoo World 2

Food: Zoo World 2'de food yani yemek en az para kadar önemlidir. Hatta paranın kendisidir diyebiliriz. Çünkü food hayvanat bahçenizi ziyaret edenler için para harcamalarını gerektiren bir meseledir. Mesela ben kendimden örnek vermek gerekirse hayvanat bahçemin bütün gelirini neredeyse yemek satarak sağlıyorum. Üstelik girişleride ücretsiz yapmama rağmen diyede Zoo World 2 oyununda çok iyi para sağlıyorum. Bence siz de bir an evvel aynı yolu denemelisiniz. Bu benim size küçük bir tavsiyemdir.


Enerji: Zoo World 2'de bir diğer mesele enerji konusudur. Eğer oyunda tüm enerjinizi tüketirseniz tekrar enerjiniz dolana kadar hiçbir şey yapamaz hale gelirsiniz. Bu nedenle enerjinizi gereksiz görevlerde tüketmemeniz hayvanat bahçeniz açısındanda önemli. Her zaman enerjinizi harcarken önceliği o an yapılması şart olan görevlerde kullanın. Bunun faydasını hem oyunda daha çok para ve daha sorunsuz bir hayvanat bahçesi olarak geri alırsınız.

Zoo World 2

Hearts: Zoo World 2'de hearts hayvanat baçesnizdeki mutluluğu ve eş anlamlı bir kelime olan memnuniyeti temsil eder. Yani sizin anlayacağınız hearts ne kadar yüksekse hayvanat bahçenizi ziyaret eden insanlarda o kadar memnundurlar. Bu hayvanlar içinde geçerli bir durumdur. Eğer yeterli ilgi ve bakımı işletmenizde bulunan hayvanlarada göstermezseniz oyundaki hearts seviyeni düşecektir. Bu da size para kaybettirir. Unutmayın ne kadar çok hearts o kadar fazla ziyaretçi demektir.

Zoo World 2

Critter credits: Zoo World 2'de item ya da benzeri bir şey almak isterseniz muhtemelen critter credits lazım olacaktır. Oyuna başlarken Zoo World 2 zaten size 6 credi veriyor. Ancak bazı zamanlarda critter creditsde ödül olarak bütün oyunculara dağatılıyor. Bunun dışında critter credits sahibi olmak için biraz para harcamanız gerekiyor. Yanlış hatırlamıyorsam 5 kredi 0,39 dolar gibi bir fiyattan satılıyor. Telefondan alışveriş yapma seçeneğide var. SMS ile kredi satın alabiliyorsunuz.

Zoo World 2

Experience: Zoo World 2'de experience level anlamına geliyor. Ekranın hemen sağ kenarında yer alan bar sizin oyundaki seviyenizi gösteriyor. O mavi renkteki bar her dolduğunda bir seviye daha yükseliyorsunuz. Barın yanında bulunan mavi yıldızda sizin seviye puanızı gösteriyor. Mesle benim puanım şuan 47 ama 48 olmasına 1 experience kaldı. Bu sizin tamamen Zoo World 2'deki başarınızla ilgili. Tabii birazda oyuna zaman ayırarak oynamanız gerekiyor. Yoksa çok hızlı yükselemiyorsunuz.

Zoo World 2'de Gift Gönderin


Üstte yer alan yazıda Zoo World 2 hakkında birçok şeye değindim. Ancak yazmak istediğim bir-iki konu daha var. O konulardan ilki gift gönderimi ile ilgili bir mevzu. Merak etmeyin çok uzun yazmayacağım. :)

Zoo World 2'de başkalarına gift yani hediye gödermek oldukça önemli bir konudur. Düşünsenize bir Zoo World 2 oynayan bir arkadaşınız size bir jest yaparak hediye gönderiyor. Karşılığında siz de one bir gift göndermez misiniz? Eğer oyunu oynuyorsanız bence gönderirsiniz. Ben olsam ben de bir gift gönderirdim. İşte buradan yola çıkarak kendinize gift göndererek alabileceğiniz onlarından size göndereceği bir arkadaş grubu kurun. Neye ihtiyacınız varsa arkadaşınıza yazın o size göndersin. Nasıl fikir ama kötü mü? Oyunda boşuna 47 level olmadık yani...

Eğer kendinize Zoo World 2 oynayan bir arkadaş bulamıyorsanız oyunun facebook sayfasına girin ve herhangi bir konun altına oyun arkadaşı aradığınızı belirten bir mesaj atın. Muhtemelen en az 10 ya da 20 kişi ekleyecektir. Bu sayede gift gönderip alabilirsiniz.

Zoo World 2'de Bedava Hayvan Al


Zoo World 2'de bedava hayvan almak için bir yol var. Eğer oyuna en az 10 arkadaşınızı davet ederseniz karşılığında istediğiniz bir hayvanı bedava alabiliyorsunuz. Yani sizin anlayacağınız ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz o kadar fazla hayvan alabilirsiniz. Yalnız tabii bu davet ettiğiniz arkadaşlarınızında oyuna dahil olması gerekiyor. Fakat bu oyuna davet edeceğiniz ilk 10 arkadaş için geçerli değil. Ondan sonra yapılacak davetler için geçerli. Size ufak bir de tüyo vereyim. Öyle bedava diye butona abanmayın haftada bir davet yapın. Yoksa hayvanlara bakmak için yeterli enerjiniz sağlayamazsınız. Bahçenizi geliştirin, sonra davet edin...

Kapanış

Bilmem Zoo World 2 hakkında anlattıklarımı beğendiniz mi? Elimden geldiği kadar oyun adına merak edilen konulara bir açıklık getirmeye gayret ettim ve bazı ufak tüyolar paylaştım. Umarım herkes için faydalı olmuştur. Burada anlattıklarımı başka zamanda daha farklı şekilde de sizlere sunacağım. Tüm konuları bir de videolu anlatmak istiyorum. Ama bu ne zaman olur tam bir tarih vermek biraz zor olur. İyisimi siz ara sıra girip göz atın yoksa başka türlü size haber verme imkanım yok. O zaman kadar şimdilik hoşçakalın...
Blogger tarafından desteklenmektedir.