Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Millionaire City'de Hızlı Level Atlama

Millionaire City'de hızlı level atlamak için basit ama etkili bir yöntem var. Bu yöntemi gün içinde kullanarak daha fazla level puanı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra size Millionaire City hakkında farklı ve daha başka şeylerde anlatacağım. Ama önce gelin isterseniz hızlı level atlama konusunda çektiğim şu videoyu hep beraber seyredelim.

Sonra diğer konularada değiniriz. Bakın...


Dediğim gibi basitmiş öyle değil mi? Ayrıca çok da etkili bir yöntem. Başlarda pek xp puanı vermesede Millionaire City'de işleri büyüttükçe kazandığınız xp puanının seviyeside artıyor. Eğer oyunda arkadaşlarınızda varsa işte o zaman gün içinde kazanabileceğiniz xp miktarı daha da yükseliyor. Mesela benim Millionaire City oynayan 10 arkadaşım var. Bir nevi kendi aramızda sadet zinciri kurduk. Gün içinde sadece arkadaşlarımın bölgelerini ziyaret ederek level yükseltebiliyorum. Siz de deneyin. Faydasını görürsünüz. Diğer konulara geçebiliriz şimdi. Okumaya devam edin lütfen...

Millionaire City

Millionaire doları: Millionaire City'de ne kadar çok paranız varsa gün içinde o kadar fazla iş yapabilirsiniz. Oyunda para yapmak için genelde işe küçük işletmelerle başlamalısınız. Para kazandıkça yatırımlarınızı ev ve konak tarzı yapılara yöneltmesiniz. Bu yatırımlar kısa sürede paranızı en az iki-üç katı bir miktarda katlayacaktır. Ondan sonra işleri biraz daha büyütebilir ve bazı büyük olabilecek yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Tabii bu yatırımları hemen yapmadan önce üzerinde biraz düşünmenizi tavsiye ederim.

Millionaire City

Millionaire altını: Millionaire City'de altın önemli bir yatırım aracıdır. Bazı alım ve satımlarda yeterli altın olmadığı takdirde işlem yapılamaz. Bunun için altın harcamanız gerekmediği yerlerde kullanmamanızı şiddetli bir biçimde tavsiye ederim. Bununla beraber arttırdığınız paralarla her hafta ya da artık ona siz karar verin altın alın ve stok yapın. Nasıl ki gerçek yaşamda altın bir yükselip alçalıyorsa Millionaire City'de de durum aynı. Gerçek yaşamın küçük bir kopyası gibi. Bu nedenle batmamak için doğru yatırımlar yapın.

Millionaire City

Ücretsiz hediyeler: Millionaire City'de ara ara arkadaşlarınıza bazı ücretsiz hediyeler gönderin. Özellikle de hediye gönderdiğiniz arkadaşlarınızda sizinle aynı oyunu oynuyorlarsa sırtınız yere gelmez. Neden mi? Buna basit bir örnek vereyim. Yazının başında da söylediğim Millionaire City'de benim 10 arkadaşım var. Hergün bunlara gönderebildiğim kadar ücretsiz hediye yolluyorum. Onlarda tabii jestime karşılık vererek bana gönderiyorlar. Bu sayede ihtiyacım olan şeylerin bir kısmını bu şekilde sağlıyorum.

Millionaire City

Komşularım: Millionaire City'de ne kadar çok komşunuz olursa o kadar çok para, xp puanı ve aynı zamanda altın kazanırsınız. Komşularım butonunu kullanarak arkadaşlarınızı oyuna ekleyebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınız bunu kabul edecek mi? Size bununla iligli ufak bir ipucu vereyim. Oyun daveti göndermeden önce davet göndereceğiniz kişilerle konuşun. Yalnızca davetinizi onaylamalarını rica edin. Artık bunu nasıl yaparsınız orası sizin bileceğiniz bir iş. İkna ettiklerinize ondan sonra davetleri gönderin.

Millionaire City

Yatırımlarınız: Millionaire City'de gün içinde mutlaka yatırımlarınızı kontrol edin. Çünkü para tahsilatlarını zamanında yapmassanız kiracılarınız kaçarak para ödemiyor. Aynı şekilde dükkanlarınız içinde bu durum geçerli. Bir de şöyle bir kötü durum var. Eğer dükkanlarınız üretimi bir süre durdurursa ondan sonraki günlerde daha az müşteri dükkanlarınıza uğruyor ve alışveriş yapıyor. Bunun için yatırımlarınızı göz ardı etmemenizi öneririm. Aman bir günde bakmayayım ne olur ki demeyin. Baya zarar edersiniz söyleyeyim.

Millionaire City'de Sözleşme


Üstteki yazıda Millionaire City hakkında pek çok şeyden bahsettim. Fakat henüz yazıyı burada noktalamak istemiyorum. Size Millionaire City adına anlatmak istediğim daha birkaç mevzu var. O mevzulardan biri sözleşme ile ilgili. İzininiz olursa şimdi onu anlatıyorum.

Millionaire City'de devamlı sözleşme yapmak bazen can sıkan bir durum haline gelebiliyor. Ama üzülmeyin nasıl ki her hastalığın bir tedavisi varsa bununda bir çözümü var. Ne mi? Tabii ki sözleşmeleri toplu yapmak. Siz Google'a Millionaire City'de toplu sözleşme yapmak yazın ve aratın. Karşınıza birkaç konu ile alakalı sayfa gelecek. İşte onlara girip nasıl toplu sözleşme yapıldığını öğrenebilirsiniz. Uzun bir konu olduğu için ben şuan onu burada anlatmak istedim. Yazı zaten çok uzun onuda eklersem yazının uzunluğundan dolayı kimse okumak istemeyebilir.

Konu ile alakalı bir mevzu daha var. Aynı şekilde hızlı sözleşme konusunda Google ya da benzeri bir arama motorunda aratırsanız Millionaire City'de işinize yarıyacak bir numara daha öğrenmiş olursunuz. Böylece sürekli sözleşme yapma derdindende kurtulursunuz.

Millionaire City Hileleri


Millionaire City'de birçok hile biliyorum. Bu hileleri bu yazıda anlatmayacağım ama adlarını yazacağım. Bu şekilde siz kendinizde öğrenebilirsiniz. Mesela Millionaire City'de en çok kullanılan hile sınırsız para yapma ile ilgili. Ondan sonra süre kısaltma hilesi geliyor. Altın hilesini sanırım söylememe gerek bile yok. Siz az çok ne kadar yoğun talep gördüğünü tahmin edebilirsiniz. Tüm bunların yanında bazı özel numaralarda var. Onları bilen sayısıda çok az haklarında internette bilgide yok. Sadece isimleri biliniyor. Süper gökdelen yapma numarası bunların başını çekiyor. Bu numarayı bilen bir kişide benim haberiniz olsun. Özelden isterseniz numaranın nasıl yapıldığını sizlerede anlatırım. Tabii sır saklarsanız...

Son Söz

Benim Millionaire City oyunu hakkında anlatacaklarım bu kadar. Umarın size anlattığım şeyleri beğenmişsinizdir. Eğer sizin yazıya eklemek istediğiniz bir şeyler olursa bana yazın. Ben sizin adınıza yazıyı güncellerim. Bunun dışında takıldığınız yerler olursada bana yazmaktan çekinmeyin. Sizin için bir kere daha anlatırım. Çok zor bir şey değil ya! Gerekirse sizin için bir video daha çekerim. Zaten genelde öyle yapıyorum. Hem benim için hem de takılan arkadaş için büyük kolaylık oluyor. Neyse yine çenem düştüm. Bir başka yazıya kadar şimdilik hoşçakalın. Millionaire City'de görüşürüz!
Blogger tarafından desteklenmektedir.