Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Megapolis'e Bedava Megapapel ve Madeni Para Ekle

Megapolis'e bedava megapapel ve madeni para eklemek için bir yöntem biliyorum. Daha önce hiç kimsenin anlatmadığı şeylerden bahsetmek niyetindeyim. Benim 9 ay boyunca öğrendiğim şeyleri size 1 günde öğreteceğim.

Siz hazırsanız anlatmaya başlıyorum. İlk başta Megapolis oyununda ücretsiz megapapel nasıl alınır onu göstermek istiyorum. Seyredin...Gördünüz mü, Megapolis'de ne kadar basit bir şekilde ücretsiz megapapel kazanılabiliyor. Pekii ya madeni para nasıl kazanılıyor? Merak etmeyin sorunun cevabını sizden beklemiyorum. Onuda ben yanıtlayacağım. Ancak biraz oyun hakkında başka şeylerde anlatmak istiyorum. Yazının sonlarına doğru ilerlerseniz madeni para kazanma hakkında yazdıklarımı görebilirsiniz ama ben tüm yazdıklarımı okumanızı tavsiye ederim.

Megapolis

Nüfus: Megapolis'de şehriniz büyüdükçe baş etmeniz gereken sorunlarda bir o kadar artar. Bu sorunların başında nüfus artımı gelmektedir. Şehirde nüfus arttıkça su ihtiyacı, elektirik ihtiyacı ve benzeri ihtiyaçlarda yükseliş gösterecektir. İşte bunun önüne geçmek için, soruna başından müdahale etmek gerekir. Çözümü gayet basittir. İhtiyaç kaynaklarını diğer her şeyden önce tutar ve iki katı yapı inşa ederseniz sorun kökünden hallolacaktır.

Megapolis

Su rezervi: Megapolis'de dikkat etmeniz gereken bir diğer husus su rezervi kaynaklarını arttırmaktır. Eğer şehrinizin su ihtiyacını karşılayamayacak bir konuma erişirseniz bazı sorunlarda baş gösterecektir. Mesela şehrinizin nüfusu birden bire azalacaktır. Bu da sizin popülerlik puanı seviyenize etki edecektir. Bunun önüne geçmek için nüfusun ihtiyacından 20 kati fazla su rezervine sahip olmanız riskleri çok büyük oranda azaltacaktır.

Megapolis

Elektrik: Elektrik Megapolis'de en az su rezervi kadar önemlidir. Kaynaklar yeterli gelmediği takdirde şehrinizde yaşam duracaktır. Elektiriğe bağlı olan kazanç kapılarınız gelir sağlamayı durduracaktır. Şehirde yaşayan insanlar muhtemelen daha az para harcayacaklardır. Bu da sizin şehrinizi geliştirmek ve yeni yapılar inşa etmek adına harcayabileceğiniz para rezervini önemli bir miktarda kesintiye uğratacaktır. Bunun başınıza gelmemesi için her zaman ihtiyacın daha fazlası elektirik kaynağı inşa etmeniz yararınıza olur.

Megapolis

Popülerlik: Megapolis'de popülerlik puanını arttırmak için izlemeniz gereken yol aslında oldukça basittir. Oyunda ne kadar çok puan toplarsanız o kadar fazla seviye atlayabilirsiniz. Fakat bazı durumlarda seviye atlayabilmek o kadar da kolay olmayabiliyor. Yukarıda bazı örnekler vermiştim. Onlara dikkat ederseniz popülerlik seviyesi konusunda da bir sıkıntının meydana gelmeyeceğini söyleyebilirim. Bilhassa işiniz kolaylaşır.

Megapolis

Madeni para: Megapolis'de madeni para kazanmak için birçok yol var. Ama bedava madeni para kazanmak için bir yol var. O da kayalıklar bölgesinde bulunuyor. Hemen ekranın altında yer alan alice'nin üzerine tıklayın ve kayalıklara bölgesini seçin. Haritanın karla kaplı bölgesinde büyükçe bir otel yer alıyor. İşte onun üzerine ve hızlandır seçeneğini tıklatın. Bu size bir miktar ücretsiz madeni para kazandıracaktır.

Megapolis Taktikleri


Yukarıda Megapolis hakkında birçok şey anlattım. Ancak bu bölümü özellikle amatör oyuncular için yazıyorum. Onlara özel bazı ufak taktikler vermek istiyorum. Anlatacaklarım eminim işinize yarayacaktır.

Megapolis'de dikkat edilmesi gereken konulara değindim. Fakat en az onlar kadar önemli bazı meselelerde var. Mesela yeterli sayıda ev ve dükkan kurma üzerinde durulması gereken konular. Bu yapılar en az su ve elektirik kadar gerekliler. Evler şehrin nufüsünü arttırmak için ucuz yollu bir çözüm olarak değerlendirilebilir. Dükkanlarda şehir ekonomisini desteklemek ve yeni yapılar için bir kaynak yaratmak adına kullanılabilir. Unutmayın Megapolis'de işler gerçek hayata göre ilerler.

Yani sizin anlayacağınız gerçek hayatta ekonomi, yöneticilik ve benzeri bazı şeyler nasılsa Megapolis'de de durum aynen öyle. Birebir gerçek hayatın bir yansıması diyebiliriz. Bu nedenle okuduklarınızı ve gördüklerinizi Megapolis oyununda uygulayabilirsiniz. Bu sizi daha başarılı kılacaktır.

Megapolis Dökümanları


Muhtemelen Megapolis'de oynarken karşılabileceğiniz bazı şeylerdende çok kısa bahsetmek istiyorum. Oyunda döküman diye bir mevzu var. Genelde şehrin belli bölgelerinde bulunuyor. Bulması biraz şansa dayalı birşey onun için kendinizi fazla kasmayın. Bir de bölge genişletme meselesi var. Bunun için belli bir seviyeye ulaşmanız gerekiyor ve bir miktar magepapele ihtiyaç gerektiğini belitmem gerek. Son olara borsa konusuna değinmek istiyorum. Size borsa hakkında sadece şunu diyeceğim, uzak durun. Kazanmaktan ziyade çok ekseriyetle kaybediyorsunuz.

Final

Umarım Megapolis hakkında anlatıklarımı beğenmişsinizdir. Güzel, kapsamlı bir yazı hazırlamaya özen gösterdim. Megapolis adına sorulan bütün soruları bilgim çerçevesinde yanıtladım. Özellikle oyuna yeni başyalan oyuncular için faydalı olacağını düşünüyorum. Yakında daha kapsamlı bir Megapolis yazısı ile tekrar karşınızda olacağım. Ancak daha öncesinde biraz oyun hakkında araştırma yapmam gerekiyor. Sonra sizinle yeniden görüşebiliriz. Şimdilik aranızdan ayrılıyorum. Herkes kendine iyi baksın, tamam mı?
Blogger tarafından desteklenmektedir.