Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Flow Game'e Coins Eklemek

Flow Game'de coins sıkıntısı çekenler için bir yöntemden bahsedeceğim. Bunun yanında Flow Game hakkında başka bazı konularada değineceğim. Tabii önceliğim bedava coins ekleme konusu olacak. Yazı boyunca elimden geldiği kadar her konudan bir parça aktarmaya çalışacağım. Her neyse çok konuştum, dilerseniz şimdi bu söylediklerimi icraata dökelim.

Önce Flow Game için çektiğim bedava coins eklemekle ilgili olan şu videoyu izleyin. Ondan sonra tekrar başka konuları konuşmak için görüşeceğiz. Bakın...


Gördünüz mü ne kadar basit? Ancak teklif yalnızca bir defaya mahsus. Bu yüzden kazandığınız coinsleri boşa çarçur etmeseniz iyi olur. Gün içinde bazı yeni teklifler sunulsada her zaman böyle yüksek coins kazandıran teklifler bulamıyorsunuz. Onun için coinslerinizi akıllıca kullanırsanız çok fazla coins sıkıntısı çekmeyeceğinizi düşünüyorum. Biraz can konusunda sıkıntı çekersiniz o kadar. Gerçi onuda bertaraf etmenin bir yolu var. Yazının sonlarına doğru onuda anlatacağım. Siz okumaya devam edin...

Flow Game

Hamle: Flow Game'de her bölüm için bir hamle sınırı vardır. Eğer o verilen halme sayısı içinde bölümü geçemezseniz bir canınız gider ve aynı bölümü tekrar oynamak zorunda kalırsınız. Bunun başınıza gelmemesi için her yeni bölümde muhakak yapmanız gereken hamle sayısına bir göz atın. Ondan sonra kafanızda oyunu en az bir defa oynayın. Hatta bunu yaparken mausu yardımcı bir alet olarak kullanabilirsiniz. Fakat tıklamamanız şartı ile yoksa oyun bunu hamle sayar. Sonra emin olunca hamlenizi yapabilirsiniz. Bu sizin oyunda yapacağınız hata sayısını düşürecektir.

Flow Game

Boru: Flow Game'de boru yani oyundaki adı ile pipe sizin uzanabileceğiniz alan müktarını gösterir. Şöyle ki siz oyunda bir hamle yaptığınız zaman pipe miktarı yüzde olarak size bir rakam sunar ve geriye kalan boru miktarını hesaplamanızı kolaylaştırır. Bununla ilgili kısa bir örnek vereyim, diyelim ki ben oyunda 3 hamle yaptım. Pipe değerim %50 gösteriyor. Bu şu anlama geliyor bölümde kullanabileceğim bor miktarının yarısını kullandım ve geriye sadece kullanabileceğim yüzde ellilik bir miktar kaldı. Bir nevi arabaların benzin göstergesine benziyor. Her hamleden sonra kontrol etmek iyi olur.

Flow Game

Level: Flow Game'de geçtiğiniz her bölümden sonra bir level atlarsınız. Eğer bölümleri geçerken verilen hamle sayısından arttırmayı başarırsanız her level atladıktan sonra yeni level puanı ile birlikte bazı küçük ödüllerde alırsınız ve yanında ufak sürprizlerde olur. Tabii bu her zaman olmuyor. Genelde hafta sonları ya da pazartesi-salı günleri yapılan bir etkinlik gibi. Bilmiyorum belki başka günlerde de dağattıkları oluyordur. Ben yalnızca o günler oynadığım için çok da bilmiyorum işin açıkçası. Siz deneyip görebilirsiniz.

Flow Game

Can: Flow Game'de can her şeyden daha değerlidir. Eğer canınız bitecek olursa tekrar yüklenene kadar hiçbir bölüm oynayamazsınız ve beklemekten başka da yapabilecek bir şey kalmaz. Fakat her hastalığın bir ilacı olduğu gibi bunuda aşmanın bir yolu var. Oyunda yeni bir canın tekrar yüklenmesi için 20 dakika beklemeniz gerekiyor. Ama bilgisayarınızın saatini 20 dakika iler alırsanız can beklemenize gerek kalmadan doluyor. Sizin yapacağınız şey sadece saati ileri alıp oyunu tekrar yüklemek.

Flow Game

Bölüm: Flow Game'de 8 ayrı bölüm ve her bölümün içinde yaklaşık 150 ayrı bölüm bulunuyor. Fakat ilk bölüm haricinde diğer bölümler kapalı. Her birini açmak için 100 coins gerekiyor. Ancak sizlere kötü bir haberim var oyunda coins kazanma yolları sınırlı. Sadece size yazının başında gösterdiğim yöntem var. Bunun dışında biraz para dökerek kendinize coins almanız mümkün. Ama yazının başından beri söylediklerimi kısmende olsa yerine getiriseniz buna pek ihtiyacınızın olacağını düşünmüyorum.

Flow Game Taktileri


Yukarıda size Flow Game adına ne varsa anlattım. Ancak yine de birkaç konu daha var. Kısaca onlarıda size anlatmak istiyorum. Eminim oyunda çok işinize yarayacaktır. Lütfen okuyun...

Flow Game'de en çok sıkıntı veren durumun ne olduğunu yazının ortalarında belirttim. Biraz söylediklerimi tekrar etmiş gibi olacağım ama bunu yeniden yazmak istiyorum. Hamle sayısını aşmamak için ne yapmanız gerektiğinden bahsetmiştim. Ancak işin püf noktasını sona sakladım. Flow Game'de her zaman birbirine en yakın topların arasına boru çekerek oyuna başlarsanız birden bire oyunun tüm bağlantılarını görebilirsiniz. Tüm o karmaşa ve akıl karıştıran diziliş bir anda ortadan kalkıyor. Sonraki hamlede ne yapacağınıza çok daha kolay bir şekilde karar verebiliyorsunuz. Ben bu şekilde hiç can kaybetmeden bir koca bölümü bitirdim. Siz de deneyin...

Fakat denerken gelişi güzel birleştirmeler yapmayın. Elbette yakın topları birbirine bağlamak işinizi inanılmaz derecede kolaylaştıracaktır ama kötü ve düşünülmeden bağlanan toplar sonraki hamlelerde sıkıntı çıkarabilir. Bu yüzden önce oyun ekranına bir göz atın sonra birbirine yakın olan topları diğer geçişleri engellemyeyecek şekilde birleştirin.

Flow Game Hilesi


Flow Game'de bir bölümü bitirmeden çıkarsanız ya da bölümü verilen hamle sayısında bitiremezseniz bir canınız eksilir. Fakat canınızı korumak için bir hile biliyorum. Hile aynen şu şekilde çalışıyor; bunu size kısa bir mizansen halinde sunmak istiyorum. Düşünün Flow Game'de bir bölümde takıldınız ve son hamleyi yaparsanız oyunu kaybedeceğinizi biliyorsunuz. Ama oyundan da çıkamıyorsunuz, çünkü yine canınız gideceğini biliyorsunuz. O halde ne yapmanız geretiğini ben söyleyeyim size. İnternetin bilgisayarla olan ilişkisini kesin ve kendinizi oyundan düşmüş gibi gösterin. Bu sayede bir tek can dahi kaybetmeden bölümü terkedebileceksiniz. Şunuda belirtmekte fayda var. İnterneti kesince oyun sayfasınıda kapatın. Tekrar o halde iken oyuna bağlanmayın. İnterneti yeniden bağlayınca oyuna girersiniz.

Son

Umarım Flow Game hakkında anlatıklarımdan memnun kalmışsınızıdır. Elimden geldiği kadar Flow Game'de merak edilen ne kadar konu varsa hepsini bir çırpıda anlatmaya çalıştım. İnşallah bunu başarabilmişimdir. Eğer siz de bu şekilde düşünüyorsanız ne mutlu bana. Eğer yazdığım konularda takıldığınız bir yer olursa bana mesaj göndererek sorabilirsiniz. Bunun dışında aklınıza takılan herhangi bir konuda da bana yazabilirsiniz. En geç size 3 gün içinde geri dönmeye çalışırım ya da bilemediniz bir hafta olur. Ama sorduğunuz soruyu muhakak cevaplarım. Şimdilik hoşça ve sağlıcaklakalın...
Blogger tarafından desteklenmektedir.