Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Blade Hunter Hileleri

Blade Hunter'da birçok farklı hile biliyorum. Bu hileleri kullananların takıldıkları forumlarda çok fazla şey öğrendim. Bu bilgileri sizinle paylaşacağım ancak öncesinde izlemenizi istediğim bir video var. Video Blade Hunter'da bölüm geçme ile ilgili bir numara gösteriyor. Seyredin sonra tekrar görüşelim...Gördünüz mü yapılan ufak bir numara bile bazen büyük sorunları aşmak için yeterli olabiliyor. Kimin aklına gelebilirdi ki internet bağlantısı kesildiğinde böyle bir şey olabileceği. Ben 40 yıl düşünsem akıl edemezdim. Sizi bilmem siz belki benden daha zekisinizdir. Neyse konumuza dönelim. Size Blade Hunter'da olduğu varsayılan hileleri anlatayım. Okuyun...

Blade Hunter

Level Atlamak

Blade Hunter'da level atlamak normalde çok basittir. Yalnızca bir günde 50 level olan arkadaşları görmüştüm. Hile kullanarak bunu iki ya da üç katına çıkaran kişiler olduğunu biliyorum. Nasıl yaptıklarından çok emin değilim lakin cheat engine adı verilen bir program kullandıklarını bir yerden okudum. Kim bilir, belki aranızda bilenler vardır ha?

Blade Hunter

Sınırsız Enerji

Blade Hunter'da özel komboları art arda 7-8 defa kullanırsanız enerjiniz çok çabuk tükenebiliyor. Enerjiniz tekrar dolana kadar da komboların bir kısmını kullanamıyorsunuz. Ancak bazıları enerji çubuğunu sabitleme yöntemi ile kendilerine sınırsız enerji sağlayabiliyorlar ve oyun içinde hangi komboları kullanırsa kullansınlar enerjileri hep aynı kalıyor.

Blade Hunter

Otomatik Oynama

Blade Hunter'da ne kadar çok bölüm oynarsanız o kadar çok puan ve level atlarsınız. Bunu bilen bazı kişiler oyunda bot kullanıyorlar. Soktukları botlarla 1 saat içinde normal bir oyuncunun kazanabileceğinin iki katı puan ve level kazanabiliyorlar. Bunları foruma yazan kişiler işe gittiklerinde bile oyunu cep telefonlarından kontrol edebildiklerini söylüyorlar.

Blade Hunter

Bölüm İçinde İlerleme

Blade Hunter'da bölüm içinde ilerlemek için normal şartlarda karşınıza çıkan rakipleri alt etmeniz gerekiyor fakat bu oyunun internetle olan bağlantısı kesilerekte yapılabiliyor. Paylaştığım videoda da zaten bu anlatılıyor. Oyuna bağlantı tekrar sağlandığında rakiplerinizi yendiğiniz varsayılıyor. Aslında bu oyundan düşen oyuncular için bir güvenlik önlemi.

Blade Hunter

Güç Yükseltmek

Blade Hunter'da karakterin gücünü yükseltmek için iki yol var ya biraz para harcar ve karakteriniz için bir şeyler alırsınız ya da emek sarfeder bunları alın teri ile kazanırsınız. Ancak bir üçüncü yol daha var. Nasıl yapılıyor ben de bilmiyorum fakat güç yükseltmek için aynı bölümü botlarla tekrar tekrar oynadıklarını duymuştum.

Benzer Blade Hunter Hileleri


Yukarıdaki yazıda Blade Hunter hileleri hakkında birçok şey anlattım. Ancak atladığım ve yazıya sığdıramadığım bazı konular oldu. Onlarıda bu başlığın altından size aktarmak istiyorum. Bakın...

Blade Hunter'da benzer birkaç hile daha söz konusu. Mesela birçok forumda sık sık adı geçen görünmez kalkan var. Söylenenlere göre bu kalkan canınızı hiç tüketmiyormuş. Aslında kalkan demelerinin amacıda numaranın bir kalkan gibi korumasından kaynaklanıyormuş. Uydurma mı gerçek mi emin değilim.

Bir de bölümleri atlayarak geçme ve istediğin bölümden başlama mevzusu var. Fakat nedir ne değildir bilmiyorum. Hakkında pek az kişi konuşuyor. O konuşanlarda tahmin edebileceğiniz gibi numarayı bilenler. Birkaç ipucu var aslında ama çok da emin olmadığım için yazmıyorum. Sizlere yanlış bilgi vermek istemem. Biliyorsunuz emin olmadığım zaman bunu söylüyorum. Bu da işte onlardan biri, bu yüzden es geçtim.
Blogger tarafından desteklenmektedir.