Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Astro Garden Taktikleri

Astro Garden'de çok az kişinin bildiği bazı ufak numaralar var. Bu numaralara hile ya da Astro Garden taktikleri deniyor. Daha doğrusu ben öyle isimlendiriyorum. Çünkü hile ve taktik karşımı bir şey söz konusu tam olarak isimlendiremedim. Bu nedenle böyle bir başlık seçtim. Sanırım en doğru olanıda bu şekilde oldu. Bununla ilgili bir videoda çektim. Eğer izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

Bakın...


Paylaştığım videoyu izlediniz mi? Ne kadar basit çalışan bir numaraydı öyle değil mi? Yalnız işin kötü yanı iki defa üst üste yaparsanız 24 saat boyunca aynı numaradan tekrar faydalanamıyorsunuz. Ancak yinede oyunda iyi iş gördüğünü söylemeliyim. Extra bir gelire kim hayır diyebilir ki? Ben demem şahsen. Fakat sizi bilemem. Ama eminin siz de benim gibi hayır demezsiniz diye düşüyorum. O halde okumaya devam edin. Size Astro Garden hakkında daha başka şeylerde anlatacağım.

Astro Garden

Enerji: Astro Garden'de enerji oldukça önemli bir mevzu. Çünkü enerjinin bitmesi durumunda belirli bir süre boyunca hiçbir görevi yapamıyorsunuz. Bu nedenle gereksiz enerji harcamalarından kaçınmak gerekiyor. Bunun içinde o an yapılması zorunlu kılınmayan görevleri sonraki günlere bırakarak diğer önemli görevler için extra bir enerji tasarrufu elde etmiş olursunuz. Yani önemsiz görev için kullanacağınız enerjiyi önemli göreve aktarırsınız. Böylece elinizde kullanabileceğiniz fazladan enerji olur.

Astro Garden

Para: Astro Garden'de para yaptığınız görevler doğrultusunda artar. Ne kadar çok görev yerine getirir ve tamamlarsanız o kadar fazla para oyunda bulunan hesabınıza aktarılır. Yalnız bunun için yeterli bir düzeyde enerjiniz olması gerekir. Enerji konusunda anlattıklarımı uygularsanız, parada hemen akabinde gelecektir. Özellikle videoda gösterdiğim yöntemi gün içinde bir-iki defa kullanmanızı tavsiye ederim. Bu size güzel bir gelir sağlayacaktır.

Astro Garden

Altın: Astro Garden'de altın çok lazım olmasada bazı önemli araç gereçleri alabilmek için gereklidir. Bu nedenle kazandığınız altınları biriktirmenizi öyle alelacele harcamamanızı tavsiye ederim. Çünkü gerçekten nerede lazım olacağı pek belli olmuyor. Bazı durumlarda hayat kurtaran bir can simidi gibi işe yarayabiliyor. Benim başıma bu durum birkaç defa geldi. Altınları harcamadığım için yerinde kullanma fırsatı yakaladım. İşte siz de benim gibi yapın aşamayacağınızı düşündüğünüz görevlerde altına başvurun aksi halde bir tek kuruşuna dahi dokunmanızı önermem.

Astro Garden

Odun: Astro Garden'de yeni yapılar inşa ederken bol bol oduna ihtiyacınız olacaktır. Neyse ki bunun için panik yapmaya gerek yok çünkü etrafta çok fazla ağaç var. Ancak yinede bu sizin için yeterli olmayabilir. Nereden mi biliyorum, tabii ki kendimden. Çevrede bulunan bütün ağaçları tükettiğim için baya bir zor durumda kalmıştım. Bir oduncu inşa etmediğim için kendime çok kızdım. Bu durumun sizin başınızada gelmesini istiyorsanız önleminizi oyunun başında alın derim. Sonra yapılan serzenişlerin pek faydası olmuyor.

Astro Garden

Yemek: Astro Garden'da belki yokluğunu çok fazla hissemeseniz bile etap etap yemek mevzusunun sıkıntısını çekebilirsiniz. Tıpkı enerji gibi iş yaptıkça belli bir süre sonra yemek miktarı düşüyor. Bunun için tarla ve benzeri şeyleri oyunun başlarında inşa edin. Sonra baya zaman alıyor. Bahçede beslediğiniz hayvanlar filan sizi oldukça uğraştırıyorlar. Bunun dışında yarattığı başka bir sorun yok. Daha ne olsun ki öyle değil mi? Kısmen oyun bitmiş gibi bir durum yaşıyorsunuz.

Astro Garden Bedava Altın


Yukarıda Astro Garden hakkında birçok şeye değindim. Ancak oyun adına yazmak istediğim bir konu daha var. Astro Garden'da altına çok ihtiyacınız olur ise kullanırsınız. Gerçi lazım olmasa bile kullanın bir zararını görmezsiniz merak etmeyin. Şimdi anlatıyorum...

Astro Garden'da bedava altın hemen oyun ekranının üzerinde bulunan earn gold butonuna tıklanarak alınabiliyor. Nasıl mı? Şöyle, butona tıkladığınızda karşınıza ufak bir pencere açılıyor. Bu pencerede size bazı teklifler içeren bağlantılar veriliyor. Bağlantıların hemen karşılarında da tekliflerin yerine getirilmesi halinde kazandıracağı altın miktarları yazıyor. Ödüller 1 altından 142 oyun altınına kadar çıkıyor. Altınlar görevleri yerine getirdikten kısa bir süre sonra Earn gold Astro Garden'da bulunan hesabınıza yansıtılıyor. Basit öyle değil mi? 1 dakika gibi kısa bir sürede bedava altın kazanıyorsunuz.

Gün içinde en az bir teklifi yerine getirseniz oyun boyunca hiç altın sıkıntısı yaşamazsınız. Tabii bu sizin altını nasıl harcadığınızlada ilgili. Bol olunca her şey çabuk tüketilir. Öyle bir atasözü vardı şimdi aklıma gelmedi ama dert değil harcarsanız tekrar kazanırsınız. Artık yöntemi biliyorsunuz.

Astro Garden Hileleri


Astro Garden'da birkaç hile olduğunu biliyorum. Yalnız bu hileleri nasıl ve ne şekilde yaptıklarını bilmiyorum. Muhtemelen cheat engine ya da wpe pro adındaki programlardan faydalanıyorlardır. Bilmeyenler için söyleyeyim bu programlar oyunda hile yapmak için kullanılıyor. Zaten az çok oyunlarla haşır neşirseniz bunları siz de biliyorsunuzdur. Bu bahsettiklerimin dışında yazının başında yer alan video var. Gerçi ona hile demek ne kadar doğru orası meçhul ama ben yinede öyle dedim. Aslında bir oyun hatası yani bug olduğunu biliyorum. Ancak oyunun kuralları çerçevesinde yer almadığı için böyle bir tanımlama yaptım. Aman neyse ne. :)

Son Söz

Bilmiyorum Astro Garden hakkında anlattıklarımı beğendiniz mi? Yazarken iş biraz çığırından çıktı gerçi. Yazı bir hayli uzadı farkındayım ama anlatacak çok konu vardı. Hepsini tek bir başlık altında size sunmaya gayret ettim sanırım az buçuk bunu başardımda ha ne dersiniz? Umarım anlattıklarım bir ömür boyu Astro Garden oyuncularına rehberlik eder. Yine fazla mı abarttım yoksa? Tamam tamam bir ömür olmasada birkaç sene belki iki ya da üç de olabilir. Bunun için tam bir rakam veremeyeceğim. Her neyse ben yemek yemeye gidiyorum. Biraz makarna isteyen?
Blogger tarafından desteklenmektedir.