Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

8 Ball Pool Multiplayer Taktikleri

Çok uzun bir zamandır 8 Ball Pool Multiplayer oynuyorum. Oyunda kendime göre bazı taktikler geliştirdim. Bazılarınıda başkalarını gözlemleyerek öğrendim. İşinize ne derece yarar bilmiyorum ama 8 Ball Pool Multiplayer hakkında bildiklerimi size aktarmak istiyorum. Eğer siz de anlatacaklarımı dinlemek istiyorsanız lütfe şöyle buyrun.

8 Ball Pool Multiplayer treni kalkıyor...

8 Ball Pool Multiplayer

8 Ball Pool Multiplayer'de başlangıç vuruşunu hep çok önemserim. Eğer atışı benim yapmam gerekirse topu en üst köşeye kadar çekerim ve en öndeki topu hedef alırım. Düz bir çizgi halinde vurmaya özen gösteririm. Çizginin düzlüğünden emin oluncada ıstakamı sonuna kadar gerer ve bırakırım. Her şey yolunda ilerlerse en az iki topun deliğe girmesi gerekir.

8 Ball Pool Multiplayer

Fakat bazı zamanlarda hesap hataları meydana gelebilir. Doğru bir şekilde hedef alınamaz ya da ne bileyim en kötüsünden mouse problem çıkarır. İşte böyle durumlarda ikinci bir şans daha olmayabilir. Özellikle de 8 Ball Pool Multiplayer'de es kaza bir profosyonel oyuncuya denk gelirseniz hatanızı telafi etmenize fırsat vermeyebilir. Onun için atışları telef etmemekte yarar var. Yoksa sıranın kendinize gelmesini beklerken oyun sonlanabilir.

8 Ball Pool Multiplayer

Benim 8 Ball Pool Multiplayer'de en sevdiğim atışlar dağınık toplara yaptığım vuruşlardır. Kenarda duran toplarada bayılırım. Daha bu zamana kadar hiç kenarda duran topu ıska geçmişliğim yoktur. Bana göre bilardoda bulunan en kolay atışlardır. Kenar toplarında mühim olan atışı yaparken doğru bir çizgi çizebilmektir. Bu da topun, kenar otasına nişan alarak yapılır.

8 Ball Pool Multiplayer

8 Ball Pool Multiplayer'da toplar azaldığında işler her iki taraf içinde basit bir hal alır. Sakin olmak çok önemlidir. Eğer süre mevzusuna kafanızı takarak acele eder ve atış kaçırırsanız yenilirsiniz. Çok düşük bir ihtimalle ki ben buna pek az rastladım bir ikinci atış şansı yakalayabilirsiniz. Ancak genelde hiç bir oyuncu ikinci bir atış şansını karşısındakine vermek istemez.

8 Ball Pool Multiplayer

İş siyah topu 6 delikten birine sokmaya gelince durum zorlaşır. Eğer diğer oyuncuda son topa kaldıysa ki vay halinize. Genelde birçok kişi için siyah topu sokmak basittir. Ancak benim gibi panik atağınız varsa eliniz-ayağınız birbirine dolaşabilir. Bunu engellemek için aklınızdan süre zımbırtısını silmeniz işe yarayacaktır. En azından ben de yarıyor.

8 Ball Pool Multiplayer Hileleri


Yukarıda 8 Ball Pool Multiplayer hakkında bazı taktikler verdim. Ancak size oyunda bulunan birkaç hiledende bahsetmek istiyorum. Bunu siz yapın diye anlatmıyorum, bilginiz olsun diye yazıyorum.

8 Ball Pool Multiplayer'da iki farklı mod var. Modlardan biri misafir oyuncular için, diğeride kayıtlı kullanıcılar. Ancak misafir kullanıcı olarak, kayıtlı bir kullanıcı gibi oynanabiliyor. Ben de Trgala'da gördüm, Wpe Pro adı verilen bir programla oyuna giden verileri değiştiriyorlardı. Sitede bununla ilgili bir video var. Girip izlemenizi tavsiye ederim. Emeğe saygısızlık olmaması için çektikleri videoyu kendi blogumda yayınlamıyorum.

8 Ball Pool Multiplayer'da bulunan ikinci hile oyundan puan kaybetmeden çıkmanızı sağlıyor. Bilgisayarın internetle olan bağlantısı kesilerek oyundan kasıtlı olarak düşürülüyor. Oyun sunucuları bunun kasıtlı bir çıkış olmadığının düşünüyor ve hesaptan puan kesmiyor.

8 Ball Pool Multiplayer Nasıl Oynanır?

8 Ball Pool Multiplayer mouse kullanılarak yönetilir. Sıra diğer oyuncudan size geldiğinde mouse ile vuracağınız topu seçerek sol tuşa basılı tutulur ve mouse geri çekilir. Sol bıraktığınızda ıstaka topa vuruşu yapar. Ancak şöyle bir durumda var mouse ne kadar çok çekerseniz ıstaka o kadar hızlı ve sert vuruşlar yapar. Her topa aynı şekilde vurmanız zararlı olabilir.

Bazı vuruşlarda daha zayıf ve güçsüz vuruşlar tercih etmeniz atışın daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır ve bununla beraber atışların isabet oranını arttıracaktır. Zaten bunu siz de oynadıkça kendiniz tecrübe edersiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.