Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

The Gate Hileleri

The Gate'de birçok farklı hile var. Bazı forum sitelerinde bu hileleri kullanan oyuncuların yazı ve videoları bulunuyor. İşte onlardan yola çıkarak böyle bir yazı hazırladım. Bilinen ve bilinmeyen The Gate hilelerini tek başlık altında topladım. Önce bulduğum şu videoya bir gözatın...


Siz de gördünüz mü The Gate'de uygulanan bir hilenin nasıl yapıldığı açık bir şekilde gösterilmiş. Fakat bunun dışında farklı hilelerde var. Mesela level atlama ya da otomatik para kasma gibi konularda bulunuyor. İnanın bana nasıl yapıldıklarını bende bilmiyorum ancak okuduklarımı sizinle paylaşabilirim.

The Gate

Level Atlamak

Anlatılanlara göre bazı oyuncular The Gate'de level atlamak için bir hatadan faydalanıyorlar. Bazı kurnaz oyuncuların tespit ettikleri bir bölümde normal bölümlere oranla daha fazla level puanı kazanabiliyorlar. Bölüm bittikten sonra tekrar ve tekrar aynı bölümü oynayarak The Gate'deki karakterlerinin levellerini arttırıyorlar. Hangi bölüm olduğunu bilmiyorum.

The Gate

Sınırsız Büyü Gücü

Yine bahsedilenlere göre The Gate'de birkaç oyuncunun sınırsız büyü gücü kullanabildikleri anlatılıyor. Tüm büyü güçlerinin Cheat Engine adı verilen bir program sayesinde sabitlendiği söyleniyor. Yazılanların devamında çok falza bilgi verilmemiş. Konu diğer forum başlıklarının arasında kaybolup gitmiş gibi gözüküyor. Sanırım bir moderatörde yazıyı kilitlemiş durumda.

The Gate

Otomatik Oynama Özelliği

The Gate'de otomatik oynama özelliği kullanılarak yapılan bir hiledende dem vurulmuş. Oyuncuların auto özelliği sayesinde oyuna bot sakabildikleri iddia edilmiş. Bazı oyuncular bunu doğrularken bazılarıda anlatılanların gerçek dışı olabileceğinden bahsetmiş. Lakin yakın bir zamanda birkaç oyuncu daha söz konusu iddianın doğruluğunu kanıtlar nitelikte videolar paylaştı.

The Gate

Bölüm Atlama

Bahsedilen konular arasında The Gate'de bölüm atlama ile ilgili konuda yer alıyor. Zaten yazının başında paylaştığım videoda hilenin nasıl ve ne şekilde uygulandığını gösteriyordu. Ben yinede anlatılanları size yazayım. Söylenene göre internet bağlantısı kesilerek tekrar oyuna bağlanırsa oynanılan bölüm hiç çaba sarfedilmeden geçilebiliyormuş.

The Gate

Can Sabitleme

Yazılanlar arasında The Gate'de can sabitleme konusunda ilginç bir mevzu da var. Tıpkı sınırsız büyü gücü kullanımında olduğu gibi yine Cheat Engine adı verilen programın ismi geçiyor. Nasıl yapıldığından gene bahsedilmemiş fakat hakkında uzunca bir tartışma yapılmış. Bazı yorumcular gerçekten enteresan sayılabilecek yorumlarda bulunmuşlar.

Adı Geçen The Gate Hileleri


Yukarıda yer alan The Gate hilelerinin dışında yazılan konular arasında farklı hilelerdende bahsedilmiş. Müsade ederseniz onlarada kısaca değinerek yazı için son noktayı atacağım. Okuyun...

Okuduklarımın dışında görüdüğüm bazı The Gate hileleride vardı. YouTube ve benzeri video paylaşım sitelerinde video altlarında bulunan açıklama bölümlerinde yer alıyordu. Orada yazanlara göre koruma kalkanının süresi istenilen uzunlukta ayarlanabiliyordu. Yayınlanan videolarda bu anlatılanları doğrular nitelikteki şeyleri gösteriyordu.

Bunun dışında The Gate'de yönettilen karakterlerin kendi başlarına hareket ettiklerinide gördüm. Ayrıca bir de karakterlerin güçlerinin istenilen miktarda artırılabildiğine şahit oldum. Tabii ki bunların hepsini sadece gördüm ve okudum. Bana bunlardan herhangi birini kullandınız mı derseniz, size daha önce hiç denemediğimi söyleyebilirim. Nedenini siz de biliyorsunuz, nasıl yapıldıklarını bilmiyorum. Yazının başında da söylediğim gibi bahsettiklerim sadece bazı varsayımlardan ibaret...
Blogger tarafından desteklenmektedir.