Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Dragon Pals Hileleri

Dragon Pals'da hile kullanan birçok oyuncu gördüm. Ekseriyetle bu hileleri yapan oyuncuların yabancı ağırlıklı olduğunu söyleyebilirim. Ancak aralarında bizden bazı oyuncularda var. Hatta YouTube'de Dragon Pals hilesi hakkında Türkçe videolarda bulunuyor. Bakın o hile videolarından biri...


Bu videoların dışında r2games.com'da gördüğüm bazı hilelerde var. Sitenin forum sayfasında konu hakkında ilginç paylaşımlar yapılıyor. Bir keresinde bir forum üyesinin sınırsız kalkan kullandığına dair şikayet mesajı gönderdiğini biliyorum. Bunun dışında hatırladığım 8-10 tane hile şikayeti vardı. Merak etmeyin hepsini sırası ile yazacağım...

Dragon Pals

Puan Yükseltme

Dragon Pals'da en çok şikayet edilen konu, puan yükseltme hilesi kullanan oyunculardır. Bu oyuncular normal bir oyuncunun 15 dakikada kazandığı puanın iki katını kazanabilir. Hile yapan oyuncunun tespiti zor olduğu için bir bakıma yaptıkları yanına kar kalır. Ancak tespit edildikleri taktirde bütün puanları silinir ve karakteri sıfırlanır.

Dragon Pals

Sınırsız Kalkan

Dragon Pals'da bir diğer şikayet konusu sınırsız kalkan kullanan oyuncularla ilgilidir. Genelde video paylaşım sitelerine yükledikleri videolardan ve oyunda aldıkları ekran görüntülerinden tespit edilebilirler. Kalkanları hiç tükenmediği için bölümleri art arda hızlı bir şekilde geçebilirler. Buna parelel bir şekilde hem puanlarını hem de seviyerini yükseltebilirler.

Dragon Pals

Bot Kullanan Oyuncular

Dragon Pals'da bot kullanan oyuncularda şikayet konusudur. Oyuna sokulan bir bot, oyuna bağlı kalındığı süre boyunca bütün görevleri otomatik olarak botu sokan kişinin yerine yapacaktır. Hiçbir emek ve çaba sarfedilmeden kazanılan puanlar normal bir oyuncunun kazanabileceği puanın kat be kat üstündedir. Bot sokanın tespiti halinde hesap askıya alınır.

Dragon Pals

Tükenmeyen Özel Büyü

Dragon Pals'da tükenmeyen özel büyü kullanan oyuncularda vardır. Şikayet edilmedikleri için şuan rahat sayılırlar. Ancak yakın zamanda bunu kullanan oyuncularında başının ağrıyacağını söyleyebilirim. Çünkü hiçbir emek-çaba sarfetmedikleri için ve oyun kurallarını hiçe saydıkları için cezalandırmaları gerekir. Bu benim kendi görüşüm, siz nasıl düşünürsünüz bilemem.

Dragon Pals

Level Yükseltme

Dragon Pals'da uygulanan bu hileler, aynı zamanda level yükseltme adınada kullanılabilirler. Bu kadar çok şikayet edilmelerinin sebebide işte bu haksız rekabettir. Siz de az çok biliyorsunuzdur, Dragon Pals'da leveli yüksek olan oyuncular her zaman daha fazla puan kazanırlar. Oyunda hile kullanımının temelinde de zaten bu yatmaktadır.

Diğer Dragon Pals Hileleri


En fazla şikayet konusu olan Dragon Pals hilerinden bahsettim. Ancak yazıya sığdıramadığım birkaç hile daha var. Onlarıda kısaca yazarak yazıya son noktayı koymak istiyorum. Okuyun...

Dragon Pals'da bahsedemediğim hilelerden biri bölüm atlama ile ilgili bir hileydi. Kullananlar tarafından bölüm geçmek için kullanılıyordu. Öyle ki bazı oyuncuların tek bir bölüm dahi oynamdan Dragon Pals'ı bitirebildiklerini duymuştum. Ne kadar doğru tabii bunu ben de bilmiyorum.

İkinci olarak ejderhaların yönetilen karakterlerden hariç geliştirilebilidiğini bir forumda okumuştum. Yine aynı forumda iki oyuncunun karşılıklı birbirine hediye gönderdiklerini biliyorum. Bunların dışında da başka bir şey yoktu sanırım. Benim şuan hatırlayabildiklerim bunlardan ibaret. Eğer bunlardan hariç bildiğiniz hileler varsa bana yazın, kamuoyunun bilgisi olsun. Şimdilik benden bu kadar, yeni yazılarda görüşmek dileğiyle!
Blogger tarafından desteklenmektedir.