Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Brick Force Hileleri

Brick Force'da hile yapan birçok oyuncu var. Bu hileleri kulanan oyuncuların geneli yabancı ağırlıklı, ancak aralarında bazı Türk oyuncularda var. Mesela bakın Brick Force'da bulunan bir hile ile ilgili video yayınlamışlar. Çeken kim mi? Tabii ki Brick Force oynayan bir Türk oyuncu...Videonun dışında brick-force.com'da gördüğüm bazı hileler daha var. Hatta forum sayfasında çok ilginç konular bulunuyor. Bir üye Brick Force'da oyuna yeni bağlanan kişinin puanını birden bire 99 yaptığını söylüyor. Bunun gibi daha çok şikayet var. Merak etmeyin hepsine değineceğim...


Puan Arttırma

Brick Force'da en çok şikayet edilen konulardan biri puan arttırma hilesi ve onu kullanan oyunculardır. Şikayet edenlere sonuna kadar hak veriyorum çünkü oyuna sonradan girdikleri halde birden puanlarını arttırarak haksız bir şekilde oyunun seyrini değiştiriyorlar. Yalnız bununla kalsalar oda iyi fakat aynı zamanda başka oyuncuların haklarınıda gasp etmiş oluyorlar.


Bitmeyen Kalkan

Brick Force'da bir diğer şikayet konusu bitmeyen kalkan hilesidir. Bu hileyi kullanan oyuncular hiçbir şekilde diğer oyuncular tarafından etkisiz kılınamaz ve oyuna büyük bir darbe vururlar. İşin en sinir bozucu tarafıda kalkanları hiç tükenmez. Siz ne kadar mücadele etsenizde yaptıklarınız faydasızdır ve sonuçsuz kalır. Kazanan her zaman hileyi kullanan oyuncular olur.


Oyuna Bot Sokma

Brick Force'da oyuna bot sokan oyuncularda var. Bir bölüme 20'den fazla oyuncu sokulduğuna bizzat şahit oldum. Her ne kadar oyuna sokulan botlar hareket etmesede oyunda büyük sıkıntılar yaratıyor. Mesela çok aşırı lag meydana geliyor. İnternet bağlantı hızınızda düşükse vay halinize. Botu sokan oyuncu hem sizi hem de soktuğu botları vurarak liste başı oluyor.


Sınırsız Mermi

Brick Force'da sürekli-aralıksız ateş eden oyuncularada denk geldim. Zaten yukarıda yer alan videoda bunu anlatıyordu. Mermi hiç bitmiyor ve sürekli kendisini yeniliyor. Bunun diğer oyuncular için kötü yanı sürekli ateş altında bırakılıyorlar. Rast gele yapılan aralıksız atışlar oyunun kaderini tamemen değiştirmese bile sonucu etkiliyor.


Token Kazanma

Genel itibarı ile tüm uygulanan bu hileler aynı zamanda token kazanmayada yönelik. Siz de biliyorsunuzdur Brick Force'da keskin nişancı skorborduna ismini yazdırabilen oyuncular token başta olmaz üzere birçok ödülün sahibi olabiliyor. Bu nedenle hilelerin bir kısmı token için uygulanıyor. Böylelikle hem oyunu hem de tokeni kazanıyorlar.

Benzer Brick Force Hileleri


Yukarıda yer alan hilelere benzer bazı Brick Force hileleri daha var. Yalnız ne kadarı gerçek bilmiyorum. Yine bazı forum sitelerinde gördüm. Onlarıda kısa kısa yazıyorum...

Rütbe Atlama

Söylenene göre oyuna yeni giren bazı oyuncular rütbe atmala hilesi adını verdikleri bir yöntemle anında rütbelerini yükseltebiliyorlarmış.

Görünmezlik

Yine söylenene göre Brick Force'da görünmez olabilen bazı oyunculardan bahsetmişler. Bir oyuncu bizzat şahit olmuş.

Hızlı Koşma

Normalin üzerinde koşan oyunculara denk geldiklerini yazmışlar. Bir kişi gene oyunda kendi gördüğünü belirtmiş.

Sınırsız Bomba

Art arda birden fazla bomba atan oyuncular varmış. Bazıları bunların sınırsız bomba atabildiklerinide iddia etmiş.

Uzağa Sıçrama

Son olarak yerden çok uzak mesafelere sıçrayabilen bazı oyunculardan bahsedilmiş ve dert yanılmış.
Blogger tarafından desteklenmektedir.