Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Warzone Hileleri

Warzone'da bilinen birkaç hile var. Bu hileleri çektiğim videoda gösterdim. Bunun yanında oyunun bazı püf noktalarınada değindim...

Dilerseniz önce sizin için hazırladığım videoya bir göz atın. Daha sonra püf noktalarına ve Warzone hakkında yazdığım diğer konularada bakarsınız. Ha unutmadan, video ve yazı ayrı konulardan bahsediyor. Sadece videoyu izlerseniz pek bir şey anlamayabilirsiniz. Bu yüzden yazıyıda okuyun...


İşte Warzone'da kullanılan hilelerden biri aynen bu şekilde çalışıyor. Savaşa başlar başlamaz askerler tek bir noktada toplanıyor ve hemen ardından beyaz bayrak tıklanarak teslim olunuyor. Tekrar aynı savaş bölgesine bağlanıldığında ise savaş aleyhinize sonuçlanıyor.


Warzone'da bulunan bir diğer hile ise sınırsız asker yaratmanıza imkan ve olanak oluşturuyor. Bunun nasıl yapıldığını tam olarak ben de bilmiyorum ancak uygulanırken birkaç defa şahit oldum. Yanlış hatırlamıyorsam Cheat Engine adı verilen bir program kullanıyorlardı.


Warzone'un Püf Noktaları

Warzone'da önemli olan kaynakları doğru şekilde yönetebilmek ve savaştan kazanılan ganimetleri kaynak üretecek yatırımlara dönüştürebilmek. Öyle eften püften şeylere harcama yaparsanız gelişmeniz uzunca bir süre alcaktır ve bu da size çok fazla zaman kaybettirecetir.


Bu nedenle savaş ganimetlerinin büyük bir kısmını kaynak üretimine aktarın ve yatırıma dönüştürün. Geriye kalan kısmınıda kaynakları geliştirmekte kullanın. Biliyorsunuz bütün strateji oyunlarının temelinde bu vardır. Ne kadar çok kaynağınız varsa o kadar hızlı gelişebilirsiniz.


Hazır konu açılmışken bir şey daha eklemek istiyorum. Warzone'da asla ama asla kazanamayacağınız bir savaşın içine girmeyin. Eğer saldıracağınız bölgeyi gözünüze kestiremiyorsanız geri çekilin ve emin olana kadar saldırmayın. Bu sizi bir nebze de olsa kaynak kaybından koruyacaktır.


Benim Warzone hakkında anlatacaklarım bu kadar. Umarım anlattıklarımı beğenmişsinizdir. Aslında daha anlatacak ve bahsedecek çok konu ancak onları sonraki yazılara sakladım. İlerleyen günlerde onlarıda paylaşacağım ama şimdilik bu kadar. Tekrar görüşmek dileğiyle...
Blogger tarafından desteklenmektedir.