Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Blastron'da Bedava Cephane

Blastron'da bedava cephane almak için bir yöntem var. Bu yöntemi çektiğim videoda gösterdim. İzlerseniz öğrenebilirsiniz.

Ha bu arada Blastron hakkında bazı önemli püf noktalarınada değindim. Onlarada göz atarsanız iyi olur. Bunun dışında eklemek istediğim başka bir şey yok. Şimdi videoyu seyredebilirsiniz. Buyurun...


Gördünüz mü, işte Blastron'da bedava cehphane bu şekilde alınıyor. Bunun dışında başka bir yöntem daha var. Ancak o yöntem biraz daha farklı çalışıyor. Tam olarak ben de bilmiyorum ama Cheat Engine adı verilen bir program kullanılıyor. Onuda daha sonra yazacağım, hakkında biraz bilgi toplamam ve araştırma yapmam gerekiyor.


Blastron'un Püf Noktaları

Blastron'da bazı önemli püf noktalar var. Bu püf noktalar özellikle de savaş esnasında çok fazla işe yarayabiliyor. Mesela bunlardan birine örnek vermek gerekirse, rakip oyuncuların üzerinde yer aldığı zemine ateş ederseniz onları herkes tarafından vurulabilecek bir konuma düşürürsünüz.


Bunuda şu şekilde açıklayayım, Blastron'da herkes alttaki oyuncuları hedef alır. Çünkü üst taraflarda yer alan oyuncuları vurması daha zordur ve ayrıca her zaman görüş alanınızda olmayabilir. Bu nedenle büyük çoğunluk en alt tabakada yer alan oyuncuları hedef alır.


Bunun yanı sıra Blastron'da zıplayan mermiler çok kullanılır. 180 derecelik bir açı ile atılan bu cephane siz haric etraftaki herkesi vurabilir. Ancak açı çok iyi ayarlanmalıdır. Aksi halde kendinizde vurmanız çok mümkündür. Acemi iseniz biraz pratik yapmanız gerekebilir.


Son bir şey daha eklemek istiyorum. Blastron'da çok oyun kazananlar, oyun sırasında en az yer değiştirenler oluyor. Bunun nedeni hareketli oyuncuların daha fazla dikkat çekmeleri. Bu yüzdende diğer oyuncular tarafından sıklıkla hedef olarak seçiliyorlar.


Benim Blastron hakkında anlatacaklarım bitti. Umarım anlattıklarımı beğenmiş ve sevmişsinizdir. Aslında anlatacak daha çok konu var ancak onları başka bir gün için sakladım. İlerleyen zamanlarda belki bir sürpriz yapabilirim ve yeni bir videoda yayınlayabilirim. Takipte kalın...
Blogger tarafından desteklenmektedir.