Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Village Life Hileleri

Village Life'ın bildiğim birkaç hilesi var. Bu hileleri oyun esnasında ücretsiz cevher, anahtar ve iksir almak için kullanabilirsiniz. Üstelik hiçbir program ya da yazılım yüklemenizde gerekmiyor. Yapmanız gerekenleri ben çektiğim şu videoda anlattım. Bakın, seyredin...Bazılarınızın kafası karışmış olabilir. Bu yüzden ben anlamayanlar için yazılı bir anlatım daha yaptım. Bu şekilde hem her şey daha iyi anlaşılmış olacaktır. Anlayanlar buradan sonrasını okumayabilir çünkü videoda yer alan aynı şeylerden bahsedeceğim.


Önce Village Life'a girin ve "Biraz daha ekle" butonuna tıklayın. Karşınıza farklı fiyat etiketlerine sahip cevher öbekleri çıkacak. Siz en ucuzunu seçin çünkü gerçekten satın alacağız. Telefon ile ödemeyi seçin ben şahsen öyle yaptım. Hem hızlı hem de çok uğraştırmıyor. Anında satın aldığınız cevherler hesabınıza yansıyor.


İşte bizim işimiz cevherler hesabımıza yansıdıktan sonra başlıyor. Ondan sonra tekrar "Biraz daha ekle" butonuna tıklıyoruz ve hesabımıza ücretsiz cevher ekleyebiliyoruz. Bu sayede hem anahar hem de iksir alabiliyoruz. Hiç ücret ödememizede gerekmiyor üstelik.


Açık konuşmak gerekirse buna ne kadar hile denir bilmiyorum. Lakin bazı forum sayfalarında hile başlığı altında paylaştıkları için ben de bu şekilde isimlendirdim. Yoksa bu Village Life'ın cevher satın alan kullanıcılarına sunduğu bir hediyedir.


Yalnızca cevher satın alan kullanıcılar bu hizmetten faydalanabilir. Başka türlü hesaba cevher eklemek mümkün değildir. Bunuda buradan siz sevgili Village Life kullanıcılarına bildireyim. Çünkü çok fazla yerde bu konu hakkında açılmış bir sürü uydurma başlık bulunuyor.


Siz internette gördüğünüz bu tip başlıklara aldanmayın. Tek cehver ekleme yöntemi bu. Bundan başka bir yöntem varsa onuda ben bilmiyorum bildiklerimide zaten sizinle paylaşıyorum. Neyse benim anlatacaklarım bu kadardı. Umarım sizin için faydalı bir paylaşım olmuştur.
Blogger tarafından desteklenmektedir.