Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Fishao'da Ücretsiz Balık Lirası

Fishao'da ücretsiz balık lisrası kazanmak için bir yöntem var. Bu yöntem şu şekilde çalışıyor; arkadaşlarınızı Fishao'a davet ediyorsunuz ve bu davet karşılığında size 1 balık lirası veriliyor. Bakın olayı daha iyi anlayabilmeniz için bir de video çektim. Seyrederseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Buradan buyurun...Gördünüz mü Fishao'da balık lirası kazanmak bu kadar basit. Üstelik davetleri gönderdikten sonra balık liraları anında hesabınıza yansıyor. Yalnız bir seferde en fazla 40 kişiye davet gönderebiliyorsunuz ve her davet yolladığınız 25 kişiden sadece 1 balık lirası kazanabiliyorsunuz. Hiç yoktan iyidir öyle değil mi? Bunun yanında oyunun başka püf noktalarıda var.


Mesela Fishao'un Facebook sayfasında çeşitli ödüller dağatılıyor. Bu bazen ücretsiz balık lirası olurken bazende enerji ve balık papeli olabiliyor. Ayrıca level arttırmak için xp puanlarıda veriliyor. Sayfa goo.gl/bOkxHu adresinde yer alıyor. Tıklarsanız link sizi oyunun Facebook sayfasına yönlendirecektir.


Bunun dışında Fishao hakkında bildiğim başka bir şey yok. İzin verirseniz konuyu bir de yazılı olarak anlatmak istiyorum. Bazen video servisi sorun çıkarabiliyor. Bu yüzden videonun dışında ikinci bir öğretici kaynağın yer alması daha iyi olacaktır. Siz videoyu sorunsuz bir şekilde izlediyseniz buradan sonrasını okumanızın bir lüzumu yok, çünkü videoda yer alan aynı şeylerden bahsedeceğim.


Fishao'da balık lirası kazanmak için önce oyunu açın. Oyunun yüklenmesi tamamlanınca ana ekrana gelin. Ekranın hemen altında mavi bir artı butonu var. Üzerine mouse imlecini getirince "Arkadaşlarını Davet Et" yazıyor. İşte ona tıklayın. Bir sayfa açılacak, açılan sayfada arkadaşlarınızın bir listesini göreceksiniz. Yanlarında da küçük kutucuklar var.


Siz isterseniz bu küçük kutucukları tek tek tıklayarak doldurabilir ve arkadaşlarınızı seçebilirsiniz ya da hemen ekranın üstünde bulunan "Hepsini Seç" özelliğinden faydalanabilirsiniz. Seçme işleminden sonra ekranın altında bulunan "Davet Et" butonuna tıklamalısınız. Ondan sonra tüm davetler arkadaşlarınıza iletilecektir.


Eğer siz 40 kişiden fazla bir kitleye davet gönderdiyseniz, karşınıza ikinci bir davet gönderme sayfası açılabilir. O sayfayıda "Send Request" butonuna tıklayarak geçebilirsiniz. Ardından istekler gönderilecektir ve ücretsiz balık liraları her davetten sonra hesabınıza yansıyacaktır. Bilmem anlatabildim mi?
Blogger tarafından desteklenmektedir.