Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Bu İsimler Birleşme Partisini Görür

Bildiğiniz üzere Survivor 2017 iki hafta önce başladı. Bu süre zarfında bazı isimlerin birleşme partisini görebileceğini düşünmeye başladım. Sonrasında ne olur onu bilemem ama kesinlikle birleşme partisine kalacak isimlerin, bu yarışmacılar arasından olacağını düşünüyorum. Çok büyük bir ihtimalle listede adını vereceklerim, elenmeden o güne kadar kalacaklardır. Hatta bazıları finali dahi görebilir. Final için konuşmak henüz çok erken olmasına rağmen, öyle bir öngörüde bulunuyorum. O isimleri merak ettiniz değil mi? İşte...

Survivor Tarık Mengüç

Tarık Mengüç

Yarışamalarda başarılı olduğunu söyleyebilirim. Elinden geleni sahaya tam olarak yansıttığına inanıyorum. Hepsinden öte çok harika bir karakteri var. Çok cana yakın, çok samimi bulduğum bir isim. Birleşme partisine kadar hiçbir şekilde SMS oylamasında eleneceğini düşünmüyorum. Halk tarafından sevildiğini biliyorum. Zaten son iki haftadır takip ettiğim kadarıyla bir hayli destekçisi olduğunuda gördüm. O yüzden Tarık Mengüç'ün birleşme partisine kadar adada kalacağına inanıyorum.

Survivor Çılgın Sedat

Çılgın Sedat

Diğer yarışmacılardan farklı bir duruşu olduğunu gördüm. Yanlışı gördüğü zaman susmayan koca yürekli bir adam. Adının hakkını fazlasıyla veriyor. Yarışmalarda da başarılı. Rakiplerini hiç zorlanmadan yendiği birkaç maçını izledim. Her şeyini ortaya koyarak var gücüyle savaşıyor. Büyük bir seven kitleside var. Tıpkı Tarık Mengüç gibi SMS oylamasında eleneceğini düşünmüyorum. Birleşme partisini görecektir.

Survivor Erdi Ünver

Erdi Ünver

İnsanların üzerinde psikolojik bir baskı yaratabildiğini düşünüyorum. Rakiplerini yahut takım arkadaşlarını istediği anda demoralize edebiliyor. İlerleyen günlerde yalnız kalma stratejisini hayata geçirecek gibi görünüyor. Bu da erdiye ekstra SMS olarak yansıyacaktır. Zaten daha önceden de bir SMS potansiyeli bulunan Erdi'nin kitlesi katlanarak artacaktır. Partide görüşürüz Erdi. :)

Survivor Eser West

Eser West

Benzer şekilde SMS potansiyeli olduğunu biliyorum. Eser West kesinlikle hem performans olarak hem de SMS olarak birleşme partisinden sonrasınıda görebilir. Hatta biraz iddialı olacak biliyorum ama finali görebilecek isimlerden biri olduğunuda düşünüyorum. Kazanır kazanamaz orasını bilemem. Ama görür, hiç olmazsa finalin bir havasını alır gelir. Ama finala kalır.

Survivor Volkan Çetinkaya

Volkan Çetinkaya

Birleşme partisinden sonra finali görecek bir başka isim olarak düşünüyorum. Sergilediği performanslar final yolunda emin adımlar atıyormuş izlenimi doğuruyor. Geçmiş yaşamında askeri bir hayattan geldiğinide göz önüne aldığımda bu disiplinini bozmadan devam edeceğini görebiliyorum. Yarışma bu ne olacağı belli olmaz ama Volkan'ı final yolunda hayal edebiliyorum.

Birleşme Partisini Görebilecek Diğer İsimler

Hemen kısaca diğer isimleride sıralamak istiyorum. Listede hiç bayanlardan bahsetmediğimi farkettim. Bu yüzden ilk olarak bayanlardan başlarsam sanırım yaptığım o haksızlığı giderecekmişim gibi düşünüyorum. Ünlülerden birleşme partisine kalacağını düşündüğüm iki isim Pınar Saka ve Sema Apak olabilir. Aslında Sabriye Şengül'de bu isimlerin arasına girebilecek bir potansiyele sahip gibi duruyor. İlerleyen günlerde kendini daha fazla göstereceğine inanıyorum. Geçelim ünlü erkeklere! Erkelerde durum çok tahmin edilebilir değil aslında ama Serhat Akın ve Adem Kılınç'ın birleşmeyi görebileceğini düşünüyorum. Son olarak gönüllüleride ele alalım. Bayanlardan bana başarılı gelen Elif Şadoğlu ve Denisa var. Onun dışında erkeklerde de Gökhan Gözükan filani görebilir düşüncesindeyim. Tabii bunların hepsi tahmin. Ama büyük bir çoğunluğunun tutacağına inanıyorum. Hep beraber tahminlerimin sonuçlarını izleyerek öğreneceğiz. Eğer sizin tahminlerinizde varsa yorum kutusunu kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Tekrar görüşünceye dek şimdilik hoşçakalın...
Blogger tarafından desteklenmektedir.