Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Gecenin Bir Yarısı Gun Bros 2 Oynadım

Şu aralar pek uyku tutmuyor. Lanet uyku bozukluğu başıma dert oldu. Ben de uyku tutmadığı her gecede bilgisayar başına geçiyorum. Sanki bilgisayar başına geçmek bana uykumu geri verecekmiş gibi. Ama güzelde olmuyor değil. Geçenlerde yine böyle uyku tutmadığı bir gecede Gun Bros 2'yi keşfettim. Artık neredeyse her gece oynuyorum. Hatta komşumuzun oğlu Süleyman'ı bile oyuna bulaştırdım. O da artık devamlı oyunu oynuyor. Benim gibi gecemi oynuyor onu bilemem ama oynadığını biliyorum. Yeni bir oyun olduğu için pek bilen yok açıkçası. Tüm gayem oyunu tanıtmak ve hakkında bazı ipuçları vermek. Sağlam bazı tüyolarımda var elbette. Ancak öncesinde sizin için hazırladığım şu videoyu bir seyredin...Nasıl, güzel oyun öyle değil mi? Ben pek aksiyon oyunu sevmeme rağmen Gun Bros 2 bi hayli hoşuma gitti. Takip edenler bilir, öyle her oyun hakkında yazmam. Keza önce oyunu oynamam ve o oyundan keyif almam gerekir ki hakkında bir şeyler paylaşayım. Yoksa önüne gelen oyunu tanıt, hakkında yaz zor iş. Bazen bunun yüzünden küfür yediğimde olmuyor değil. "Abi şu oyun hakkında da bir şeyler yazsana" diyenlerin istekleri bitmiyor. Eee be kardeşim ben her oyunu oynayamam ve de beğenmediğim oyunlar adına bir şeyde yazamam. Eğer çok yazmak istiyorsan buyur sen yaz, yazıyıda bana gönder senin adına yayınlayayım. Neyse konumuzdan taşmayalım, onları daha sonra başka bir başlık altında ver yansın ederim. Okumaya devam edin, zira yazı yeni başlıyor...

Silah: Silahları severim. Ucuz ama kaliteli silahları daha çok severim. Hatta parasını başkasının ödediği silahları dahada severim. Hatta hatta... Tamam tamam bu kötü şakayı daha fazla uzatmayacağım. Gun Bros 2'de birçok silah var. Yelpaze olabildiğine geniş amma velakin paralarıda bi haylü yüksek. Normal şartlarda benim o silahları alabilmem için Süleyman'dan borç almam gerekir. Ama süleymanda öyle böyle cimri bir adam değil. Cebinde akrep var sanki. Neyse ki oyunda fiyatı düşük ve oldukça iyi iş yapan silahlarda var. Haa rakipleri vururken biraz uğraştırıyor ama yinede oynayışınıza göre çok çok iyi sonuçlarda alabiliyorsunuz. Şayet çok paranız yoksa ucuz ama kullanışlı bir silah tercih etmeniz sizin açınızdan iyi olur. Süleyman'a bakmayın siz onun babası zengin.

Para: Para oyunda sıkça lazım oluyor. Silah mı alacaksın para, zırh mı yükselteceksin para, onu mu alacaksın para, bunu mu alacaksın para, şunu mu alacaksın para. Sanırsın oyunu Napolyon tasarlamış. "Para, para, para bu ne lan" diye isyan edesi geliyor insanın arada ama evde babam yattığı için bağıramıyorum. Fakat glu kredi hilesi yapılınca paraya pek ihtiyaç kalmıyor. Kendim denemedim ama Süleyman söyledi. Adam şeytanın avukatı gibi nerede bedava bir şey var, orada. Ne kadar cebi doluda olsa para vermemek için her yolu deniyor. Sağolsun bildiklerinide saklamıyor ama zaten bu yüzden seviyorum Süleyman'ı. Bu davranışından dolayı kendisini alkışlıyoruz. Bravo Süleyman, bravo sana.

Gun Bros 2 Hakkında Diğer Şeyler


Aslında oyun hakkında daha yazabilecek çok şey var ama bunu pek fazla uzatmak istemiyorum. Malum şu aralar pek az vakit bulabiliyorum. O yüzden oyun hakkında yazacaklarım diğer şeyler bu başlık altında sıkıştırılmış bir yazı olarak sizlere sunacağım. Mesele en çok merak edilen enerji meselesine değineyim ilk olarak. Bildiğiniz gibi oyunda bir enerji mevzusu var. Enerji bittiği zaman enerjinin tekrar yenilenmesi gerekiyor. Bunun için açıkçası yapacağınız çok da bir şey yok. Eğer paranız varsa enerji satın alarak doldurabilirsiniz ama bunun dışında biraz beklemeniz gerekiyor. Fakat beklemekten haz almayan biriyseniz o vakitte enerjiyi tassarruflu kullanmayı öğrenmelisiniz. Geçelim bir diğer merak edilen konuya. En çok şu merak ediliyor; "Gun Bros 2'nin hileleri var mı?". Olmaz mı, her oyun gibi Gun Bros 2'de de hileler var. En basiti size para başlığı altında yazdığım glu kredi hilesi var. Onun dışında daha birkaç hilesi bulunuyor ama onları çok bilmiyorum. Muhtemelen Süleyman biliyordur fakat yazıyı çok uzun tutmayacağımdan ona şuan soramam. Belki bana yaptığı gibi sizede bir iyilik yapar ve yorum kutusuna hileleri yazar. Bu anlattıklarımın dışında başkada bir şey yazamayacağım arkadaşlar vaktim çok daraldı artık eldeki bu bilgilerle idare edeceksiniz. Bu arada bildiklerinizi yorum kutusuna yazarsanız yazıya gelen arkadaşlara büyük iyilik etmiş olursunuz. Nihayetinde yeteri kadar doyurucu bir yazı çıkaramadım ortaya. Daha anlatılacak bir ton konu olmasına rağmen eldeki vakit yetersizliğinden dolayı yazıyı kısa kesmek durumda kaldım. Şayet yeni oyuncu arkadaşlarımaza yardımcı olmak istiyorsanız bildiklerinizi yorum kutusunu kullanarak bizlere aktarabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
Blogger tarafından desteklenmektedir.