Header 728x90

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Rummi Plus Hileleri

Rummi Plus'da birkaç hile var. Bu hileleri pek bilende yok üstelik. Belki üç ya da beş kişi yahut biraz daha fazla. Ancak ondan daha çok değil. Fakat bu bilen sayısı bugün biraz artacak. Size Rummi Plus ile ilgili birkaç şey göstereceğim. Emin olun gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız. Neyse lafı çok fazla uzattım. Çetiğim şu videoyu seyredin.

Bakın...


İşte gördünüz mü, Rummi Plus'da çip yani oyundaki diğer adı ile para bu şekilde korunuyor. Kaybetmek üzere olduğunuz oyunlardan basit bir numara sayesinde hiç para kaybetmeden çıkabiliyorsunuz. Bu sayede çip puanınızı muhafaza ederek hep aynı miktarda kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Tabii siz oyun kazandıkça çipinizde artacaktır. Böylece çip sıkıntısı çekmeden her daim Rummi Plus oynayabileceksiniz. Şimdi müsade ederseniz size Rummi Plus hakkında başka şeylerde anlatmak istiyorum. Okuyun...

Rummi Plus

Bedava çip: Rummi Plus'da bedava çip kazanmak için birkaç yol var. İlki en basit olanı. Sadece oyuna arkadaşlarınızı davet etmeniz yetiyor. Rummi Plus oyuna davet edeceğiniz 7 arkadaşınız için size 50 bin çip veriyor. Nasıl güzel değil mi? Bunun dışında oyuna girdiğiniz her gün içinde bedava çip ile ödüllendiriliyorsunuz. Ayrıca çip yolla butonunu kullanarak arkadaşlarınıza bedava çip gönderebiliyorsunuz. Aynı şekilde arkadaşlarınızda size bedava çip gönderebiliyorlar. Bu sayede ücretsiz çip edinebiliyorsunuz.

Rummi Plus

Seviye: Rummi Plus'da bulunan seviye çubuğu sizin oyundaki ilerlemenizi ve başarınızı gösterir. Yani seviye çubuğunuzun yanında bulunan rakam ne kadar yüksekse o kadar fazla tecrübe sahibi olduğunuz anlamına gelir. Bir de şöyle güzel bir yanı vardır bunun. Rummi Plus her seviye çubuğunu doldurduğunuzda size extra para verir. Tabii seviye çubuğunu doldurmak içinde devamlı oyun kazanmanız gerekir. Oyun kaybettiğinizde de bir miktar puan seviye çubuğunuza yansır ama çok değil.

Rummi Plus

Ödül: Rummi Plus'da çok fazla ödül kazanabilirsiniz. Bunun için oyunu sık sık oynamanız yeterlidir. Özellikle dağatılan para ödülleri sizin ne kadar oyunda kaldığınızla alakalıdır. Oyunu kaybetsenizde kazansanızda ödül alma sürenizi doldurduğunuz an Rummi Plus hesabınıza para ödülünü aktarır. Eğer sıkı bir oyuncuysanız ve zaten devamlı oynuyorsanız bu ödül konusu sizin için sıkıntı olmayacaktır. Ancak sürekli oynamaya fırsatınız olmuyorsa siz de ödüllerden mahrum kalmamak için oyunu açarak öylecek bırakabilirsiniz.

Rummi Plus

Vip: Rummi Plus'da vip odalarına girebilmek için seviyenizin en az 15 olması gerekiyor. Bunuda oyuna günde 15 dakikanızı ayırarak yapabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben bu şekilde yapmıştım. Siz de aynı yolu şeyi uygularsanız seviyeniz kısa sürede yükselecektir. Yalnız bu 15 dakika içinde oyunuda kazanmanız gerekiyor. Öyle sadece oyun oynamak yetmiyor. Bunu zaten yukarıda da söylemiştim. Seviyenizi arttırmak istiyorsanız oyun kazanmanız gerekir. Artık feyk hesap mı açarsınız ne yaparsınız bilemem.

Rummi Plus

Hemen oyna: Rummi Plus'da hemen oyna butonuna tıklarsanız sizi rastgele bir masaya atacaktır. Aslında oyuna beklemeden başlamak isteyenler için oldukça iyi düşünülmüş bir özellik. Ancak ben bu özelliği çok kullanmanızı önermiyorum. Çünkü bu butonu kullandığınızda karşınıza çıkacak rakipleri seçme gibi bir şansınız olmuyor. Ayrıca zorlu ve dişli rakiplerle sürekli karşı karşıya geliyorsunuz. Onun için görerek bir masaya girmek bana daha cazip geliyor. Böylece kendi dişime göre rakipler seçebiliyorum.

Rummi Plus Nasıl Oynanır?


Yukarıdaki yazıda Rummi Plus hakkında bir çok şey anlattım. Lakin anlatmam gereken birkaç konu daha var. Hazır yazıyorken onlarıda anlatmak gerekli diye düşünüyorum. Lütfen okumaya devam edin...

Rummi Plus, 101 ve okey oyunlarının bir karşımıdır. Amaç tıpkı 101'deki gibi taşları yere açarak bitirmeye çalışmaktır. Tabii her oyunda olduğu gibi Rummi Plus'da da bazı kurallar bulunuyor. Mesela size bununla ilgili birkaç örnek sıralayayım. Rummi Plus'da okey yerine joker taşı kullanılıyor. Diğer rakip oyunculara taş atmak gibi bir mevzu bulunmuyor. Sadece taş işlenmediği durumlarda yerden taş çekebiliyorsunuz. Bunun yanında açılan taşları istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz. Nasıl, basit öyle değil mi? İlk başta biraz kafanız karışabilir ama sonra oynayınca kavrıyorsunuz. Ben de öyle olmuştu. Ama size küçük bir örnek vereyim.

Misal dört kişi Rummi Plus oynuyorsunuz. Sizden önceki oyuncu yerden bir taş çekti. Bu şu anlama geliyor. O oyuncunun elinde yere açabileceği hiç per yok. Bilmem anlatabildim mi? Merak etmeyin zaten oyunda benden daha iyi anlatan bir öğretici botta bulunuyor. Hemen kavrarsınız...

Rummi Plus Nedir?


Aslında yukarıda bu sorunun cevabını kısmende olsa vermiştim. Ancak o bölümü gözünden kaçırmış olan ya da okumadan atlayan arkadaşlar olabilir diye bir kere daha yazıyorum. Rummi Plus, 101 ve okey oyunun bir karışımı olarak meydana gelmiştir. Her iki oyundanda bazı özellikler barındırsada temel olarak farklıdır. Hatta Rummi Plus'ın kendine has birkaç özel kuralıda vardır. Misal okey taşı yerine joker taşı kullanılır. Rakibe asla taş atılmaz yalnızca yerden taş çekilebilir. Bununla beraber yere dizilen taşlarda oynama ve yeniden dizme yapılabilir. Bunun dışında birkaç farklı konu daha var. Onlarıda kendiniz oynayarak görebilirsiniz diye düşünüyorum. Zaten girince farkı anlarsınız. Oyunu anlatan bir bot var.

Son Söz

Bilmem Rummi Plus hakkında anlattıklarımı beğendiniz mi? Umarım burada anlattıklarımdan memnun kalırsınız. Çünkü ben yazarken bunu hedefledim ve bunları merak eden kişilere faydalı olmasını amaçladım. Bunu ne kadar başardım, artık onu sizin yapacağınız yorumlar belirleyecek. Eğer yazı boyunca anlattığım bir mevzuda takılırsanız bana sorabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfasından yararlanabilirsiniz. Oradan göndereceğiniz her mail bana ulaşır. En geç 3 gün içinde size dönmeye çaşılırım. Şimdilik benden bu kadar. Yeni yazılarda tekrar görüşmek dileğiyle...
Blogger tarafından desteklenmektedir.