Header Ads

Under Fire Hileleri

Under Fire'da bulunan bazı hileler var. Bu hileleri görmeniz için bir video hazırladım ve şimdi o videoyu yayınlıyorum. Videoda savaş kazanma hilesinin nasıl çalıştığını gösterdim. Ayrıca Under Fire hakkında bazı püf noktalarınada değindim. Bunun yanı sıra Under Fire'da bedava kredi almasınıda anlattım. Dilerseniz önce çektiğim videoya bir göz atın. Daha sonra yazdıklarımıda okursunuz. Buyrun...İşte Under Fire'da bulunan hilelerden biri aynen bu şekilde çalışıyor. Savaş başladıktan yaklaşık 20 saniye sonra internet bağlantısı kesiliyor ve bilinçli olarak oyun sunucusundan düşülüyor. Sunucuya tekrar bağlanlıdığında ise savaş bizim aleyhimize sonuçlanıyor. Ufak bir not; aynı hile çevrimiçi PVP mücadelelerinde de kullanılabiliyor.


Under Fire'da bulunan bir diğer hile sınırsız asker çıkarmanıza olanak tanıyor ve bunun için kaynaklarınızıda tüketmeniz gerekmiyor. Askerler istenilen miktarda, belli bir süre zarfında üretilebiliyor. Zaman süresi aşılamadığından dolayı oyunun kuralları çerçevesinde beklemeniz gerekiyor.


Bedava Kredi

Under Fire'da bedava kredi oyun ekranının hemen sağ kenarında yer alan "Free Credits" adlı butondan alınabiliyor. Butona tıkladığınız anda karşınıza küçük bir pencere açılıyor. Açılan pencerede sizden oyuna arkadaşlarınızı davet etmeniz, oyunun Facebook fan sayfasını beğenmeniz ve oyunla ilgili duvarınızda bir paylaşım yapmanız isteniyor. Tüm bunları açılan sayfada bulunan butonlardan yapabiliyorsunuz. Bu işlemlerin karşılığında da bedava kredi kazanıyorsunuz.


Püf Noktaları

İşin püf noktaları Under Fire'da hızlı bir şekilde kaynak üretmekte ve üretilen bu kaynağı en doğru şekilde yönetmek yatıyor. Bununla birlikte savaşlardan elde edilen ganimetlerde oldukça önem arz ediyor. Yatırımı askerlere yapan oyuncular benim gözlemlerime göre diğer oyunculardan her zaman daha önde bulunuyor.


Yalnız şunuda belirtmek isterim, Under Fire'da yatırımını askerlere yapanlar aynı zamanda savaş stratejisi belirleme ve geliştirme konusunda ustalaşmış oyuncular. Kendi ülke kaynaklarını, başka ülkelerin kaynaklarını yağma ve talan ederek büyütüyorlar ve devamlı savaşıyorlar.


Benim Under Fire hakkında anlatacaklarım bu kadar. Umarım anlattıklarımdan menun kalmışsınızıdır. Aslında daha bahsedecek çok konu vardı ancak yazı oldukça uzadı. Bu nedenle o konularıda bir başka güne bıraktım. Merak etmeyin en yakın zamanda tekarar yazmaya başlayacağım. O güne kadar şimdilik müsadenizi istiyorum. Görüşürüz...
Blogger tarafından desteklenmektedir.