Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Red Crucible 2 Hileleri

Red Crucible 2'de bilinen birkaç hile var. Bu hileleri çektiğim videoda gösterdim. Ayrıca oyun hakkında bazı püf noktalarınada değindim. İsterseniz önce sizin için çektiğim videoya bir göz atın. Daha sonra yazdıklarımı okursunuz. Böylece Red Crucible 2 hakkında anlattıklarımı daha çabuk bir şekilde kavrarsınız. Bakın buradan buyrun video hemen yazının altında...Gördünüz mü Red Crucible 2'de uygulanan hilelerden biri aynen bu şekilde çalışıyor. Cephane belli bir rakamın altına indiğinde silah kendi kendini yenileyerek cephaneyi dolduruyor. Bu sayede sınırsız bir ateş gücüne sahip oluyorsunuz. Bunun yanında aynı hileyi tank, helikopter ve diğer ateşli silahlarda da kullanabiliyorsunuz.


Diğer bir hile Red Crucible 2'da size ölümsüzlüğün kapısını aralıyor. Düşman birliklerinin ateş gücü ne olursa olsun, atılan mermiler size hiçbir şekilde zarar vermiyor. Adeta çelik bir zırh ile korunuyorsunuz. Yalnız hilenin tek bir handikapı var, o da şu; bıçakla öldürülebiliyorsunuz.


Püf Noktaları

İşin püf noktaları, yavaş hareket etmek ve görülmemekten ibaret. Mümkün mertebe helikopter, tank ve benzeri araçlardan uzak durmalısınız. Bunun dışında açık alanlarda yürümemelisiniz. Aksi takdirde Red Crucible 2'de açık hedef haline gelirsiniz. Muhtemelende kısa bir süre zarfında vurulursunuz.


Bunun için çevrede bulunan cisimleri gizlenmek için kullanmalısınız. İlerlemek zorunda kalmadığınız müddetçede yerinizde durmanız bir başka oyuncu tarafından görülme ihtimalinizi olduça düşürecektir. İlla ilerlemek durumunda hissedersenizde ağır ağır, çevrede bulunan cisimlerin arkasına gizlenerek ve arada durup çevreyi izleyerek ilerlemelisiniz. Bu etrafınızda olan biten her şeyi daha net bir şekilde görmenizi sağlayacaktır.


Ayrıca durduğunuz noktalarda çevrede bulunan cisimlerin arkalarına ya da etraflarına rast gele tahmini atışlar yapmalısınız. Bu sayede diğer rakip oyuncuların yerlerini tespit edebilirsiniz. Çok büyük olasılıkla saklandıkları yerlerden çıkacaklar ve sesin geldiği notayı arayacaklardır. Bu da onları görmenizi ve yerlerini tespit etmenizi sağlayacaktır. Ondan sonrası malum...


Umarım Red Crucible 2 hakkında anlattıklarımı beğenmişsinizdir. Aslında daha çok anlatacak konu vardı ama onları bir sonraki yazıma sakladım. Tekrar yazmak için fırsat bulduğumda onlarıda anlatacağım. O güne kadar şimdilik hoşçakalın, yine görüşeceğiz merak etmeyin...
Blogger tarafından desteklenmektedir.