Header Ads

HTC Desire 500 İncelemesi

HTC Desire 500'i inceledim. Daha doğrusu başkaları inceledi ben bu incelemelerden bir derleme yaptım. Bakın bakalım HTC Desire 500 hakkında yaptığım bu inceleme derlemesini beğenecek misiniz?

Önce HTC Desire 500 inceleme videosuna göz atın. Ondan sonra kaldığımız yerden devam ederiz. Buyrun...Sizinle paylaştığım videoyu izlediniz mi? O halde HTC Desire 500 hakkında bir hayli bilgi edinmişsinizdir. Ancak bunlar HTC Desire 500'ı tanımak için pek yeterli değil. Bu yüzden size daha fazla bilgi sunma niyetindeyim. Bilmeniz gereken bazı önemli bilgiler ekleyeceğim.


HTC Desire 500 Ne Kadar?


HTC Desire 500, 800-1000 TL gibi bir fiyat aralığına sahip. İnternetten satış yapan bazı yerli firmalar, 750 ve benzeri fiyatlarada satabiliyor. Özellikle de bayram seyren gibi günlerde bu fiyat 700 civarına kadar inebiliyor. Uygun anı beklerseniz, ucuza bir HTC Desire 500 kapabilirsiniz. Ancak bunun için biraz beklemeniz gerekebilir.


Bunun yanı sıra bazı taklit HTC Desire 500'lar var ki onlarda yaklaşık 400 liradan satılıyor. Lakin pek tavsiye etmem, orjinali varken taklidini kullanmak çok mantıklı değil. Biliyorsunuz ucuz etin yahnisi her zaman lezzetli olmuyor bu nedenle üzerine biraz daha para koyup uzun vadeli kullanabileceğiniz bir orjinal HTC Desire 500 almanızı tavsiye ederim.


Teknik Özellikleri


Kısaca HTC Desire 500'ün teknik özelliklerinede değinelim. HTC Desire 500, 1.2 GHz hızında çalışan ARM Cortex A5 tabanlı bir işlemciye sahip. 4.3 inç büyüklüğünde bir ekranı var. Ekran 480x800 piksel çözünürlüğünde TFT LCD sahip. Ayrıca 1 GB ram, 4 GB+microSD ve Android 4.1.2 + Sense 5.0 işletim sistemi var.


Bunların yanında bir ana kamera ve ön kemarsı bulunuyor. Ben yukarıda 800, 1000 tl dedim ancak Avea tarifeye ek olarak 1 TL'ye HTC Desire 500 abonelerine veriyor. Daha önce ben bir İphone 4 almıştım. Oradan aklıma geldi böyle bir kanpanyası olduğu. HTC Desire 500 almak isteyenler bu seçeneğide göz önünde bulundurursa iyi olur.


Benim HTC Desire 500 hakkında anlatacaklarım bu kadar. Umarım derlememi beğenmişsinizdir. Bir nebzede olsa faydalı olabildiysem ne mutlu bana. Daha başka yazılarda görüşünceye dek şimdilik hoşçakalın. Arada uğramayı ihmal etmeyin, tamam mı? Görüşürüz...
Blogger tarafından desteklenmektedir.