Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Dragons and Titans'da 5'e 5 PVP Mücadelesi

Dragons and Titans'da nefes kesen bir PVP mücadelesine şahit oldum. 5'e 5 yapılan mücadelede her iki takımda soğuk terler döktü. Ancak kazanan sadece bir takım oldu. Bakın o PVP mücadelesinde neler yaşandı...Gördünüz mü, işte bu PVP mücadelesi Dragons and Titans'da yaşanan en zorlu karşılaşmaydı. Her iki takımda varını yoğunu ortaya koydu. Fakat bir takım daha ağır bastı. Bununda sebebi yenen takımdaki oyuncuların bireysel yetenekleriydi. Zaten bu oyuncularda Dragons and Titans'da isim yapmış ve nam salmış kişilerdi. Yenmeleri çokta sürpriz olmadı açıkçası...


Bakın mesela yenilen takım yukarıda yer alan fotoğrafta toplu halde tam üç koldan bir saldırı yapıyor. Normal şartlarda ortada sıkıştırılan bu oyuncunun kurtulma şansı yok denecek kadar az. Ancak tecrübe ve bireysel yenekeler burada devreye giriyor ve saldırıya destek veren en zayıf halkayı seçerek oyun dışına itecek kadar hasar veriyor.


Hasarı onarmak için saldırı grubunu terk eden oyuncu arkadaşlarının planını bozuyor ve ortaya sıkıştırılan rakip oyuncu atağa geçiyor. Özel yeteneklerle kuşattığı ejderhasını saldırı pozisyonuna alarak çevresini saran oyunculara karşı atağa geçiyor. Saldırı karşısında bozguna uğrayan ve ejderhalarını en az hasarla kurtarmak için saldırı stratejisini bozan takım oyuncuları bireysel bir oyun planı uygulamaya başlıyorlar.


İçinde bulunduğu çemberi iyice genişleten oyuncu dağılan takımın kendisine karşı direnç göstren oyuncularına saldırıyor. Karşı takımın, takım stratejisini bozduğu için bireyselleşen oyun stratejisini rahat bir şekilde aşarak ağır ağır üstünlük kurmaya başlıyor. Baskı karşısında dirençleri kırılan bazı oyuncular burada yine kendilerini kurtarmaya çalışarak kaçıyorlar.


Yalnızca iki kişi kalan takım oyuncularına baskıyı giderek arttıran ve aynı zamanda çok sert saldırılar yapan diğer oyuncu az bir zaman sonra o grubuda dağatıyor. Kaçan takım oyuncularının peşlerine düşen tek oyuncu rakip takım oyuncularına ağır hasarlar vererek oyundan düşürüyor.


Bu arada kendi takım arkadaşlarınında desteğini alan oyuncu, dağılan rakip takım oyuncularını tek tek avlıyor. Taa ki karşı takımdan bir tek oyuncu kalmayana dek. Umarım Dragons and Titans hakkında yaptığım bu anlatımı beğenmişsinizdir. Gerçi hepsi videoda da var ancak ben bir de bu şekilde anlatmak istedim. Görüşürüz...
Blogger tarafından desteklenmektedir.