Header Ads

Yeni BMW 520i

BMW 5 serisinin yeni üyesi 520i yenilenen tasarımı ile görücüye çıktı. Ön kaputun altında 170 beygirlik bir turbo motoru taşıyan araçta 8 ileri otomatik şanzıman bulunuyor. Aracı daha yakından tanımak için benimle bir test sürüşüne çıkmaya ne dersiniz? O halde seyredin...Nasıl, yeni BMW 520i'yi beğendiniz mi? Açık konuşmak gerekirse ben hastası oldum. Motor sesi beni benden aldı. İç tasarımıda ayrıca hoşuma gitti. Sanki bana sormuşlarda arabayı öyle tasarlamışlar gibi. Bir arabada ne ararsam yeni BMW 520i'de o var. Bunu bir ben söylemiyorum, çeşitli forum sayfalarında yazan kullanıcılarda aynı şeylerden bahsediyor. Bakın size fikir vermesi açısından o yorumlardan birkaçını sunuyorum.


Subat adlı bir kullanıcı forum.donanimhaber.com'da şöyle yazmış: "Geçen gün BMW 520i'ye yakından bakma fırsatı buldum. Gerek iç tasarımı gerekse dış tasarımı tam bir sanat eseri. Hele o motor sesi yok mu, hafif boğuk işte o sesin hastası oldum. Yolda da acayip gidiyor..."


Looper takma adını kullanan bir kişi forum.shiftdelete.net'de yazmış: "Yol tutuşu ve sürüş performansı harika. Sarayda otursanız bu kadar konforlu bir yer bulamazsınız kendinize. Araba akıyor adeta bunu mutlaka denemelisiniz o zaman ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız."


EAkman modifiyem.com'da yazmış: "Şunun duruşuna bakın be asalet akıyor arabadan. Önceki gün bir otomobil fuarında deneme fırsatım oldu. Sadece şunu söyleyebilirim yeni BMW 520i anlatılmaz yaşanır. Aracın içine girmeyen, gaz pedalına ayağı ile dokunmayan bunu anlayamaz."


Ceyhun737 mbclubtr.com'da yazmış: "Bana kalırsa yeni BMW 520i yakında yeni bir fenomene dönüşebilir. Tıpkı şahin ve doğan gibi ülkemizde efsane olmuş otomobillerin bir parçası haline gelebilir. Bunu şuna dayanarak söylüyorum, ben kendimde bir doğan ve şahin hastasıyım ama aynı duyguları şimdi BMW 520i beslemeye başladım."


İstanbullu34 forum.memurlar.net'de yazmış: "Benim BMW 5 serisinin en beğendiğim otomobili 520i oldu. Neden bilmiyorum bu araca karşı bir yakınlık hissetmeye başladım. Sanırım dış görünüşünün bunda payı büyük. Şu duruşa arabadan akan asalete bir bakın ya..."
Blogger tarafından desteklenmektedir.