Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Vikings Gone Wild Taktikleri

Vikings Gone Wild'da bilmeniz gereken bazı önemli taktikler var. Bu taktikleri çektiğim bir videoda anlattım. O videoyu şimdi yayınlıyorum. Seyrederseniz bu önemli bilgileri öğrenmiş olursunuz. Bakın video hemen yazının altında yer alıyor. Tıkalyın ve izleyin...Videonun bazı yerlerinde İngilizce terimler konusunda sıkıtı yaşadığım için sık sık takıldım. Bunun için kusura bakmayın. Elimden geldiği kadar ve dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir. Belki çektiğim videoyu anlamayanlar olur diye yazılı bir anlatımda yaptım. Anlamadıysanız hemen birkaç satır aşşağıdaki o yazıyıda okuyabiliriniz.


Vikings Gone Wild'da hem defans hem de saldırı kabiliyetini geliştirmek son derece önemlidir. Bu kabiliyetleri en hızlı şekilde savaşarak elde edebilirsiniz ya da oyuna biraz para dökmeniz gerekebilir. Ancak ben savaşarak kazanmanızı yeğlerim. Bu hem sizin açınızdan hem de oyunu daha iyi bir şekilde analiz etme yeteneğinizi geliştirme açısından daha iyi olur.


Vikings Gone Wild'da Savunma Nasıl Yapılmalı?

Vikings Gone Wild'da savunma saldırıdan daha önemlidir. Saldırıda yenilseniz bile şehrinize bir şey olmaz. Kısa sürede kendinizi rahat bir şekilde toparlayabilirsiniz. Ancak savunmada durum tam aksidir. Eğer saldırıyı karşılayamaz ve saldıranları geri püskürtemezseniz bu sizin için muhtemelen bir son olur. Bunun için ilk başta savunmayı geliştirmemiz gerekir.

Ben şöyle bir yöntem uyguluyorum. Savunma kulelerini şehrin her bölgesini eşit şekilde görecek ve koruyacak şekilde yerleştiriyorum. Bu sayede ateş gücüm daha yüksek oluyor. Böylece kulelerim yalnız başlarına kalmıyor ve birbirlerini koruyabiliyorlar.


Saldırı Yaparken

Saldırı yaparkende tam aksi şekilde ilerlememiz gerekiyor. Askerlerimizi ilk darbeyi kulelere yapacak şekilde indirmemiz lazım. Bu şekilde gücümüz dağılmadan nokta saldırıları yapmış oluyoruz ve şehrin korumasını saldırının en başında düşürüyoruz.


Bunun yanında saldırı anında kullandığınız askerlerde son derece önemli. Bir örnek vermek gerekirse, mesela askerlerinizin tümü okçulardan oluşursa atış mesafesi uzar. Uzaktan vuruşlar gerçekleştirebilirler. Bu özellikle engellerle dolu şehirler için en iyi saldırı tipidir. Yoksa diğer tip askerler bu labirent gibi setlerin arkasında daha kulelere yaklamaşadan tarumar olabiliyor.


Bunlar olmasın istiyorsanız bu dediklerimi Vikings Gone Wild'da göz önünde bulundurun. Emin olun faydasını görürsünüz. Hepsini kendim denediğim için biliyorum. Ben de yabancı bir forum sayfasından öğrendim. Oyuncular kendi taktiklerini payklaşıyorlardı. Yalnız öyle böyle oyuncu değiller yani adamlar aşmış, paylaştıkları fotoğrafları görmeniz lazım. Artık onlarıda bir dahaki sefere paylaşırım. Şimdilik bu kadarı yeterli olur...
Blogger tarafından desteklenmektedir.