Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

The Smurfs Co Spellbound'da Değerli Taş Ekleme

The Smurfs Co Spellbound'da bedava gizemi değerli taş eklemek için bir yöntem var. Bu yöntemin detaylarını çektiğim bir videoda anlattım. Video hemen yazının altında yer alıyor. İzlerseniz gizemli değerli taşlar nasıl ekleniyor öğrenebilirsiniz. Bakın, seyredin...Basit öyle değil mi? Yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınızı oyuna davet etmek. Böylece davetinizi onaylayan ve yanıtlayan arkadaşlarınız sayedinde bedava gizemli değerli taşlar kazanabiliyorsunuz. Hadi isterseniz konunun üzerinden bir kere daha geçelim. Ancak bu defa yazılı olarak anlatacağım.


İlk önce The Smurfs Co Spellbound girin. Ben anlatırken aynı zamanda uygulamanızı istiyorum. Daha sonra oyununun hemen altında bulunan davet et butonlarından herhangi birine tıklayın. Davet et butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa açılacak. İşte bu sayfadan arkadaşlarınıza istek göndereceksiniz.


Tek tek tüm arkadaşlarınızı seçin. Benim 500'ün üzerinde arkadaşım var oyunda nedense 300 küsürlük bir kitleye istek yollayabiliyorum. Sanırım arkadaşlarımın birçoğu bu tip istekleri engellemiş. Muhtemelen sizde de aynısı olacaktır. Bunu şaşırmayın diye söylüyorum. Çünkü ilk başta bende de olmuştu, şu kadar arkadaşım var neden az görnüyor diyede sonradan çözdüm olayı. Her neyse konumuza dönelim...


Daha sonra seçtiğiniz tüm arkadaşlarınıza gönder butonuna tıklayarak istekleri yollayın. Bundan sonrası artık biraz beklemeyle ilgili. Arkadaşlarınız davetinizi onaylar ve oyuna dahil olursa kişi başına 1 gizemli değerli taş hesabınıza ekleniyor. Yani sizin anlayacağınız ne kadar çok arkadaşınız sizin davetinizi kabul edip oyuna girerse o kadar fazla değerli taş kazanmış oluyorsunuz.


Madem yazmaya başladık size The Smurfs Co Spellbound'la ilgili bir püf noktası daha vereyim. Oyunun Facebook sayfasında her hafta çeşitli ödüllerde dağatılıyo. Bu bazen değerli taş oluyor bazende daha farklı şeyler dağatılıyor. Bakın facebook.com/SmurfsSpellbound adresini takip edin böylece dağatılan ödülleri kaçırmamış olursunuz.


Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Gerçi biraz uzun sürdü ama olsun önemli olan sizin işinize yaraması. Yüksek müsadenizle artık ben yazıyı burada noktalamak istiyorum çünkü anlatacaklarımı bitirdim. Bir başka yazıda tekrar görüşürüz umarım sağlıcakla kalın.
Blogger tarafından desteklenmektedir.