Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Suzuki SX4 S-Cross'la Test Sürüşü

Bir Suzuki SX4 S-Cross'la test sürüşü yapmaya ne dersiniz? Şuan belki size bu otomobili kullandıramam ama aynı hissi uyandırabilirim. TestDriven adlı kullanıcının YouTube'a yüklediği şu videoyu seyredin ve bir Suzuki SX4 S-Cross kullanmanın ne demek olduğunu anlayın. İşte...Nasıl paylaştığım videoyu beğendiniz mi? Aslında YouTube'da buna benzer birkaç video daha var. Ancak onların hepsini eklemem mümkün değil. Bu yüzden siz kendiniz YouTube'a girerek "Suzuki SX4 S-Cross Test Driver" şeklinde bir arama gerçekleştirirseniz bahsettiğim videolara ulaşabilirsiniz.

Fakat videoları izlemek için acele etmeyin. Önce sizin için derlediğim kullanıcı yorumlarına bir göz atın. Bakın bakalım Suzuki SX4 S-Cross hakkında nerler söylemişler.


İnci Baba adlı bir kullanıcı inci.sozlukspot.com'da şöyle yazmış: Suzuki SX4 S-Cross 2013 yılına damga vuracak! Gerek iç tasarımı gerekse dış tasarımı tam bir sanat eseri. Fiyat olarakda çok uygun. 51.560 TL'den başlayan lansman fiyatıyla satılıyor. 5 yıl'da garantisi var.


Hızlı Adam takma adını kullanan bir kişi uludagsozluk.com'da yazmış: Sürüş performansına bayıldım. Suzuki SX4 S-Cross'da kullanılan yeni dizel motor düşük devirlerde bile yüksek torku ve çok geniş bir hız aralığına ulaşabiliyor ve bu da yüksek torklu bir performansın keyfini çıkarmanız anlamına geliyor.


Taladro eksisozluk.com'da yazmış: 4 farklı sürüş modu bulunuyor. Bu modlar orta konsolda bulunan basit bir bas döndür butonu ile aktif hale getirilebiliyor. Auto modu yakıt ekonomisini ön plana çıkartıyor. Sport, snow ve lock modları daha farklı bir şekilde çalışıyor.


Yazzar itusozluk.com'da yazmış: Suzuki SX4 S-Cross'da yedi farklı hava yastığı var. Bu hava yastıkları emniyet kemeri gerdiricileri ile uyumlu bir ilişki içinde. Araçta bulunan ESP sistemi virajlarda veya ani direksiyon hareketlerinde devreye giriyor ve aracın savrulmasını önlüyor.


Benim Suzuki SX4 S-Cross hakkında paylaşacaklarım bu kadar. Umarım sizinle paylaştığım bilgileri beğenmişsinizdir. Eğer bu konuya katkı yapmak isterseniz bize yazın. Yazdıklarınız uygun görünürse yazıya eklenir ve adınızla birlikte yayına alınır. Ne demiş atalarımız, bilgi paylaştıkça güzeldir.
Blogger tarafından desteklenmektedir.