Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

School of Dragons Nasıl Oynanır?

School of Dragons nasıl oynanır merak ediyor musunuz? O halde sizin için hazırladığım şu videoyu seyredin. Videoda School of Dragons hakkında bazı küçük ipuçlarınada değindim. İzlerseniz hem bu ipuçlarını hem de oyunun nasıl oynandığını öğrenebilirsiniz. Bakın...Gördüğünüz gibi School of Dragons işte bu şekilde oynanıyor. Aslında oyun sizi yönlendiriyor zaten. Hafif İngilizceyede aşinalığınız varsa pek fazla zorlanmıyorsunuz açıkçası. Ancak görevler için aynı şeyi söyleyemeceğim o kısımda bende zorlanıyorum. Uzun cümleleri anlayamıyorum. Ama onunda bir çaresi var! O da çeviri programlarından faydalanmak...


Bunun için bildiğim birkaç ücretli program var. Yalnız School of Dragons'da çalışıp çalışmadıklarını denemediğim için size isimlerini vermek istemiyorum. Çünkü gereksiz yere para harcamanızı istemem. Fakat ben size yine bu programların işlevi hakkında biraz bilgi vereyim.

Bu tip çeviri programları oyun içindeki metni alarak kendi dilimize tercüme eder. Programın çeviri kabiliyetine göre metin bizim seçtiğimiz dile dönüştürülür. Yani sizin anlayacağınız oyun bir bakıma Türkçe olur.


Bunu daha uzun yoldan ücretsiz olarak sağlamakta mümkün. Bu iş için kullanılabilecek farklı çeviri programlarıda var. Fakat o programlarda oyundaki tüm metinleri elle yazmak zorundasınız. Tek kötü tarafı bu... Bir de işin iyi tarafından bakarsanız bu hizmet karşılığında hiçbir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Cebinizden beş kuruş çıkamayacak!


Programları indirmek için program indirme sitelerine göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Orada bulunan yorumlar programı daha önce kullanmış ya da sizden önce aynı programı indirmiş olan kişilerin kendi kişisel tecrübeleridir. Bu sayede en doğru tercihi yapabilirsiniz.


Program indirmek istemeyenler Google Translate ve Çevirimiçi Babylon gibi online çeviri hizmetlerindende faydalanabilir. Bunun dışında oyunun akışını bozmak istemeyen oyuncular sesli çeviri özelliği bulunan programlarada yönlenebilirler. Tabii bunun için iyi bir aksan lazım.


Benim School of Dragons hakkında anlatacaklarım bitti. Size bir nebze de olsa yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Eğer oyun adına merak ettiğiniz başka konularda varsa bana yazmaktan çekinmeyin. Biliyorsam muhakak yardım ederim bilmiyorsamda bilen birine yönlendiririm ya da zamanım varsa kendim öğrenir size anlatırım.
Blogger tarafından desteklenmektedir.