Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Rambo Online'da Bölüm Geçme

Rambo Online'da bölüm geçmek için kullanılan bir numara var. Ben de bu numarayı dün akşam öğrendim. Bir forum sitesinde paylaşmışlardı. Hemen kendi hesabımda denedim ve çalışınca bir video çektim. Bakın bölüm geçme numarası nasıl yapılıyor görün...Gördünüz mü işte her şey bu kadar basit. Yalnız dikkat edilmesi gereken bir husus var ekranın dışına tıklamadan oyundan düşerseniz yenilmiş olarak tekrar doğuyorsunuz. Bu nedenle videoda ne anlattıysam adım adım hiçbirisini atlamadan uygulayın.


Hazır yazmaya başlamışken konuyu bir de yazılı olarak anlatayım. Aramızda kotalı internet kullanan arkadaşlar olabilir, gereksiz kendi kotalarından harcamasınlar. Videoyu seyredenler buradan sonrasını okumak zorunda değil çümkü aynı şeylerden bahsedeceğim bu arkadaşlarımız için.


Önce Rambo Online'a bağlanın ve oyunun ana ekranına gelin. Şimdi haritaların olduğu alandan bir bölüm seçin ve başlatın. Bölüm başladıktan sonra, keyfini çıkarmak için biraz oynayabilirsiniz. Yalnız ölmeden oyunu durdurun, bunun için oyun ekranının dışına tıklamanız yeter. Rambo Online otamatik olarak oyunu donduruyor.


Sonra oyunun internetle olan bağlantısını kesin ve bir 5-6 saniye kadar bekledikten sonra tekrar oyuna bağlanın. Eğer hemen bağlanmazsa panik yapmayın birkaç kere daha bağlanmayı deneyin. Oyuna bağlanınca zaten bölüm sonlanmış olacak ve bir diğer harita açılacaktır.


Yalnız işi fazla sulandırmayın çünkü bir süre sonra oyun sıkmaya başlayabilir. Bu yöntemi eğer gerçekten geçemediğiniz ve geçmekte zorlandığınız bölümler için saklayın. Gerçi bölümler geçilmeyecek gibi değilde hani ben yine bilginiz olsun diye paylaştım.


Benim Rambo Online hakkında anlatacaklarım bitti. Canlı PVP yaparsanız muhtemelen bana rastlama şansınız olası. Oyundaki lakabım r100 ona göre haberiniz olsun. Kendime sağlam birkaç müttefik arıyorum, PVP mücadelelerinde sırt sırta verip çarpışabileceğim...
Blogger tarafından desteklenmektedir.