Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Pirates of the Caribbean'da Bedava Altın

Pirates of the Caribbean'da bedava altın kazanmak ister misiniz? Bunun için bir yöntem var, bu yöntemi çektiğim bir videoda anlattım. Şimdi o videoyu yayınlıyorum, seyrederseniz Pirates of the Caribbean'da bedava altın nasıl kazanılır öğrenebilirsiniz. Buyurun, buradan ilerleyin...İşte siz de gördünüz, Pirates of the Caribbean'da altın kazanmak öyle çok da zor değil. Gerçi bunu her teklif için söylemek pek doğru olmaz. Sonuçta yapmanız gerekenler tekliften teklife farklılıklar gösterebiliyor. Ama genel itibarı ile ben öyle yapılamayacak bir istek görmedim. Ha belki yapmaya erinirsiniz onu bilemem...


İzin verirseniz konunun üzerinden bir defa daha geçmek istiyorum. Bazen videolar yeteri kadar açıklayıcı olamayabiliyor. Bu nedenle aynı konunun üzerinden bir de yazılı olarak geçmekte fayda görüyorum. Video sizin için yeterli geldiyse buradan sonrasını okumak zorunda değilsiniz. Zaten ekseriyetle aynı şeyleri anlatacağım...


Şimdi önce Pirates of the Caribbean'a girin ve kendi bölgenize gelin. Ekranın hemen üzerinde yer alan "Earn Gold" butonuna tıklayın. Bu buton sizi ücretsiz altın kazanabileceğiniz bir sayfaya yönlendirecek. Açılan sayfada birçok seçenek göreceksiniz. Karşılarında da altın miktarları yazacak. İşte o miktarlar sizin kazanacağınız bedava altınlar!


Yalnız daha öncesinde sunulan teklifleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bunun için bir teklif seçip, üzerine tıklamalısınız. Tıkladıktan sonra karşınıza ufak bir pencere çıkacak, o pencerede sizden istenilenler yazıyor. Onları okuduktan sonra "Devam Et" butonuna tıklayıp görevi yerine getirmeye gidebilirsiniz.


Görevi tamamladıktan sonra altınlar hesabınıza yansıyacaktır. Bu bazen biraz zaman alabilir, sakin olun ve panik yapmayın. Tam olarak bir zaman belitrmek istemiyorum ancak altın aktarımının en fazla 24 saat sürebildiğini biliyorum. Bunun için sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.


Umarım Pirates of the Caribbean hakkında anlattıklarımı beğenmişsinizdir. Bu benim yakın zamanda yaptığım bir tespitti. Yazmak bugüne nasip oldu. Siz ne zaman okursunuz bilemem. Ama illa ki bir şekilde bu yazı ile bir yerlerde karşılaşacağınızada eminim.
Blogger tarafından desteklenmektedir.