Header Ads

Offensive Combat Hileleri

Offensive Combat'da bilinen birkaç hile var. Bu hileleri bilen kişi sayısı bir elin 5 parmağını geçmez. Ancak birazdan sizinle paylaşacağım ölümsüzlük hilesini bilen o kadar kişide yok. Şanslısınız ki bu hileyi kendime saklamadım ve sizinle paylaşıyorum. Çektiğim şu videoyu seyredin...İzlediğiniz gibi yöntem gayet basit. İşin püf noktası öldükten sonra tekrar doğma süresi dolmadan esc tuşuna basmakta yatıyor. Küçük bir ayrıntı ama hilenin çalışması için mutlaka atlamadan yapılması gerekir. Eğer esc tuşuna basmadan direk interneti keserseniz oyuna tekrar bağlandığınızda tüm puanlarınız gider. Oyuna yeni bağlanan bir oyuncu olarak algılanırsınız.


Bu nedenle anlattıklarımı uygularken hiçbir şeyi atlamamalısınız. Aksi takdirde yukarıda da belittiğim gibi puanlarınız buhar olur uçar. İzin verirseniz konunun üzerinden bir de yazılı olarak geçmek istiyorum. Malum video çok takıldı ve bazı anlattıklarım çatışma seslerinin arasında kayboldu gitti. Bu sebepten ötürü konunun üzerinden bir kere daha geçmenin faydalı olacağını düşünüyorum. Videoda anlattıklarımı anlamadıysanız okuyun...


İlk önce Offensive Combat'a girin ve bir sunucuya bağlanın. Bağlantı sağlanınca yüklenen haritaya göre hareket ederek kendinizi bir başka oyuncuya ya da arkadaşlarınıza öldürttün. Öldükten hemen sonra ekranın sağ üst köşesinde bir geri sayım ekranı belirecek. İşte o ekranda beliren sayı sıfırı bulmadan esc tuşuna basın ve ekranı dondurun.


Sonra Offensive Combat'ın internetle olan ilişiğini kesin. Bunu bağlantıyı kes butonunu kullanarak çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz ya da ADSL'in fişini çekip tekrar takabilirsiniz. Acak ADSL'in fişini çekip takmak sizin bir hayli zamanınızı alacaktır. Bu nedenle siz bağlantıyı kes butonunu kullanın.


Ardından Offensive Combat'a tekrar bağlanın. Çıktığınız sunucuya bağlantı sağlanınca hiç ölmemiş biri olarak gözükeceksiniz. Ancak vurduğunuz kişiler aynen duracak. Yani sizin anlayacağınız bu yöntem ile listede ufak bir temizleme yapmış olacağız. Bu sayede rahat bir birincilik elde etmiş olacağız. Bilmem anlatabildim mi?


Benim konu hakkında anlatacaklarım bu kadar. Umarım sizin için faydalı bir paylaşım yapabilmişimdir. Eğer öyleyse ne mutlu bana! Şimdilik aranızdan ayrılıyorum. Tekrar görüşünceye dek hoşçakalın. Ara sıra blogumuda ziyaret etmeyi unutmayın genelde ilginç şeylerden ve oyunlardan bahsediyorum haberiniz olsun. Size iyi oyunlar...
Blogger tarafından desteklenmektedir.