Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

My Ninja'da Enerji ve Para Kazanmak

My Ninja'da enerji (energy), altın (gold) ve para (coin) kazanmak için savaş kazanmanız gerekiyor. Bunun içinde akıllıca hamleler yaparak düşmanınızı etkisiz hale getirmelisiniz. Bakın sizler için çektiğim şu videoyu seyredin. Bu sayede My Ninja'da savaş nasıl kazanılır öğrenebilirsiniz.Syrettiğiniz gibi hem savaşı kazandık hem de ödülleri kaptık. Kazandığımız XP puanlarıda cabası. Eğer oyuna yeni başladıysanız bu bilgiler sizler için altın değerinde olabilir. Sakın söylediklerimi göz ardı etmeyin. Profosyonel bir oyuncuysanız zaten bunları sizde biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanızda problem yok böylece öğrenmiş oldunuz.


Benim My Ninja hakkında anlatacaklarım bu kadar ancak oyuna yeni başlayanlara birkaç önemli bilgi aktarmak istiyorum. Bunlar benim kendi tecrübelerimdir ve size ilk altı bölümde yol gösterici olacaktır. Her ne kadar oyun sizi yönlendiriyor olsada yinede anlatacaklarıma kulak verin. Emin olun işinize çok ama çok yarıyacak bilgiler bunlar. Yazının sonlarına doğru bir de püf noktası paylaşacağım. Bunu daha bilen yok...


My Ninja'da figth butonuna tıkladıktan sonra ilk olarak karşınıza kukla benzeri bir deneme tahtası çıkacak. O bölüm şüphesiz herkesin kendi başına hiçbir zorluk çekmeden geçebileceği bir harita. Çünkü kukla karşılık vermiyor. Ancak ondan sonraki bölümlerde karşınıza karşılık veren rakipler çıkıyor. İşte burada bizim olayımız başlıyor.


Karşımıza çıkan rakipleri en az enerji kullanarak yenersek daha fazla xp puanı ve akibinde para ve enerji kazanıyoruz. Yukarıda bahsettiğim püf nokta buydu. Bu sayede daha bölümlerin başında sonraki bölümler için güçlü bir karakter ortaya koyabiliriz. Mesela videoda izlediğiniz bölüm 7 veya 8 olmalı. Karakterime bakın can olarak rakiplerinden daha güçsüz ancak karşısına çıkan herkesi yenebiliyor.


Tamam belki kendi karakterim diye biraz fazla abarttım ama işin mantığı bu şekilde işliyor. Benim size tavsiyem ilk başta basit bir atak yapın ve hemen arkasından özel güçleriniz devreye girincede onları kullanın. Muhtemelen üç ya da bilemedin en fazla 6 atakta rakibinizin işi bitecektir.


En azından benim tahminlerim bu şekilde. Çünkü ben oynarken hep böyle oldu. Eminim aynı şey sizde de olacaktır. Farklı bir oyun değil ya sonuçta öyle değil mi? Şimdi My Ninja'ya girin ve dediklerimi aynen uygulayın bakalım söylediklerim aynen olacak mı? Ben taktiklerimden çok eminim!
Blogger tarafından desteklenmektedir.