Header Ads

PC İçin Mükemmel Hayatta Kalma Oyunları

Monster Legends Taktikleri

Monster Legends'de bedava food (yemek), gems (değerli taş) ve gold (altın) kazanmak için birkaç taktik var. Bu taktikleri çektiğim bir videoda anlattım. O videoyu şimdi yayınlıyorum. İzlerseniz siz de bu taktikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte o video...Sizinde gördüğünüz gibi Monster Legends ücretsiz bir şeyler kazanmak o kadar da zor değil. Tabii bu kişiden kişiyede değişebilir. Mesela bana zor gelmeyen bir başkasına zor gelebilir. Ancak yinede çok çok amatör değillerse bedava ödeller kazanabilirler. Ben hazır yazmaya başlamışken konuyu bir de yazılı olarak anlatmak istiyorum.


Monster Legends'de ilk taktiğimiz ekranın hemen alt kısmında bulunan add friend butonuna tıklamak ve açılan sayfadan arkadaşlarımıza istek yollamaktan ibaret. Burada arkadaş sayısı fazla olanlar biraz daha şanslı çünkü daha çok kişi oyuna dahil edebilme şansları var. Ancak ikinci taktik biraz yetenek gerektiriyor. Dilerseniz onada geçelim...


İkinci yöntem savaşmayla ilgili. Ne kadar çok savaşır ve kazanırsak o kadar fazla ücretsiz yemek, altın ve xp puanı kazanırız. Siz eğer oyuna yeni başladıysanız kaybedene kadar savaşın ve kaybettiğiniz yerde duraklayıp ejderhalarınızı geliştirin. Ejderhanın dışında daha başka savaşçılarda kullanabilirsiniz. Ben ağız alışkanlığından dolayı öyle isimlendirdim.


Yanlış hatırlamıyorsam oyuna yeni başladığımda hiç yenilmeden bir 9, 10 bölüm kadar gittim. Bu sayede hem savaşçılarımı geliştirip güçlendirdim hem de bol bol savaş ganimeti kazandım. İşin mantığıda basit kazan ve daha çok kazan işte olay bu kadar.


Ha size ufak bir de püf noktası vereyim her savaş sonrasında ejderhalarınızı ya da siz her ne kullanıyorsanız onları beslemeyi ihmal etmeyin. Kazandığınız yemek ganimetinin hepsini savaşa girdiğiniz karakterler arasında eşit bir şekilde bölüştürün. Bu hem sizi daha güçlü kılacaktır hem de ataklarınızın gücünü arttıracaktır. Zaten uzun bir süre Monster Legends oynarsanız bunu sizde gözlemleyebilirsiniz.


Başka Monster Legends hakkında anlatacak bir şey kaldı mı diye şöyle bir düşünüyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. Sanırım tüm bildiklerimi yazdım ve anlattım. Aklıma herhangi ekstra bir şey gelmiyor. Bu yüzden yazıyı burada noktalıyorum. Beni dinlediğiniz için teşşekür ederim. Umarım yazdıklarımın bir faydası olmuştur. Tekrar görüşmek dileğiyle...
Blogger tarafından desteklenmektedir.