Header Ads

Kia Sportage'la Sürüş Testi

Kia Sportage'ın 1.6 benzinli ve otomatik vitesli modeli ülkemizde de satışa sunuldu. Peki ama Kia Sportage 1.6 nasıl bir araç? Gelin isterseniz sizinle şöye bir test sürüşüne çıkalım. Hem böylece Kia Sportage'ın nasıl bir araç olduğunuda öğrenmiş olursunuz. Bakın...Sizinle paylaştığım videoyu seyrettiniz mi? O halde Kia Sportage hakkında önemli ölçüde bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Ama bunlar yetmez, aklınıza iyice işlemesi ve bu bilgilerin kalıcı hale gelmesi için bir kere daha üzerinden geçmekte yarar var. Kısa kısa anlatacağım merak etmeyin...


Kia Sportage standart olarak sunulan sopiler özelliği sayesinde sürücüsüne muhteşem bir yol tutuş vadediyor. Led gündüz farları, karşıdan gelen başka sürücüleri rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış. Takla önleme sistemi araca bütün yol koşullarında üstün bir performans sağlamış.


Sürücü, yolcu ve yan perde de bulunan hava yastıkları çarpışma anında aracın içinde bulunan herkesi koruyacak şekilde yapılmış. Bunun yanında elektronik dengeleme programı ve EBS destekli ABS fren destek sistemi güvenliği bir üst düzeye taşımış.


Ayrıca patinaj önleme sistemi aracı her türlü kaygan zeminde daha güvenli hale getirmiş. Araca eklenen Active Eco sistemiyle birlikte Kia Sportage çevreci, güçlü ve ekonomik bir araç yaratmış. Peter Schreyer tarafından yeniden tasarlanan otomobil siz ve aileniz için iyi bir seçim olacaktır.


Eğer Kia Sportage hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Kia'nın kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra video paylaşım sitesi YouTube'da ziyaret etmenizi öneririm. Orada da Kia Sportage 1.6 hakkında birçok bilgi yer alıyor. Gerçi videoların çoğu yabancı dillerde ancak içlerinde Türkçe bazı videolarda bulunuyor.


Umarım Kia Sportage hakkında yaptığım bu paylaşımı beğenmişsinizdir. Eğer sizinde bu konu için söylecekleriniz varsa bize yazın. Gelecek sefere daha başka bir paylaşımda görüşmek dileğiyle. Şimdilik hoşçakalın ve sağlıcakla kalın. Arada da blog sayfama uğramayı unutmayın...
Blogger tarafından desteklenmektedir.