Header Ads

HTC One Kılıfları

HTC One marka akıllı telefon sahipleri için etsy.com'da çok güzel kılıflar var. Yalnız fiyatları biraz tuzlu baştan söyleyeyim. En azından benim için öyle. Malum öğrenci adamız, kargo ücreti filan derken aylık makarna parası bir anda hiç oluyor.

Bu nedenle ben uzaktan bakmayı tercih ediyorum. Siz de şöyle bir bakın belki hoşunuza gider ve bir tane alırsınız.


Listemizin ilk sırasında İtalyan üretimi bir kılıf bulunuyor. Yumuşak kadife bir kumaşı olduğu için telefonu hiç çizmiyor. Kılıfın iç astarıda özel olarak dizayn edilmiş. Telefon kılıfa her sokulduğunda, iç astarda bulunan ufak çıkıntılar telefonun ekranını temizliyor. Fiyatı 29.99 dolar...


İkinci sırada kullanışlı bir kılıf var. Dış kumaşı yumuşak bir polardan yapılmış ziraa iç bölümüde öyle. İçinde ipek bir astarda var. Bu astar telefonu toz ve nemden koruyor. Kılıfın telefon koyma yerinden başka bir gözü daha bulunuyor. Bu göz para ve kredi kartı gibi küçük şeyleri taşımak için yapılmış. Fiyatı yaklaşık 17.00 doları buluyor.


Üçüncü sırada basit ama güvenli bir kılıf yer alıyor. Bu kılıf düşmelere karşı telefonu koruyacak şekilde tasarlanmış. Kalın ve sert dış tabakası her türlü darbeyi emerek yavaşlatıyor ve iç astarda bulunan pamuklu yün telefonun zarar görmesini engelliyor. Fiyatı 19.71 doları buluyor.


Dördüncü sırada ince ve şık bir deri kılıf bulunuyor. El dikimi olduğu için fiyatı diğer kılıflara göre biraz daha tuzlu. Farklı alışveriş sitelerinde 45.00 dolar gibi bir fiyat etiketine satılıyor. Ancak kılıfın bütün özelliklerini göz önüne alırsak bence tam değerinde olduğunu söyleyebilirim.


Beşinci ve son sırada tamamı el yapımı bir kılıf yer alıyor. Toz ve çizilmelere karşı koyacak şekilde tasarlanmış. İnce ve fazla yer kaplamıyor. Bir pantolonun arka cebine rahatlıkla sığabilir. Taşıyan biri klıftan hiç rahatsızlık duymadan hareket edebiliyor. 14.50 dolara satılıyor.
Blogger tarafından desteklenmektedir.