Header Ads

Hidden Shadows'da Ücretsiz Enerji ve Gümüş

Hidden Shadows'da ücretsiz enerji ve gümüş elde etmek için bir yol var. O yolu sizin için çektiğim bir videoda anlatım. Gelin isterseniz o videoyu hep birlikte seyredelim ve Hidden Shadows'da bedava enerji ve gümüş nasıl kazanılır beraberce öğrenelim. Bakın...Gümüş ekleme yöntemini şuradaki (bkz: youtu.be/67SMwqlDJsg) videodan seyredebilirsiniz. Başka bir arkadaşımız bu konuyu anlattığı için ben tekrar anlatma gereği duymadım. Ancak bir kere daha konunun üzerinden yazılı olarak geçme gereği duyuyorum.


İlk olarak enerji ekleme yöntemini ele alalım. Önce Hidden Shadows'a girin ve ana oyun ekranına gelin. Hemen ekranın altında bulunan ücretsiz butonuna tıklayın. Açılan sayfada arkadaşlarınıza davet gönderin. Böylece her davet başı +5 enerji puani kazanacaksınız.


Yalnız şöyle bir durumda var. Arkadaşlarınız davetinizi onaylarak Hidden Shadows'a giriş yapmalı. Aksi takdirde sadece davet göndermekle kalırsınız ve enerji kazanamazsınız. Bunun dışında ruh okulu bölümündende enerji yükleyebilirsiniz. O iş biraz karşık fakat en basit enerji yükleme yöntemlerindende biri olduğu bir gerçek.


İşte biraz ruh, biraz korku filan karıştırmanız gerekiyor. Pek aklımda kalmadı benimde doğrusu. Fakat bir defalık yükleme yapmışlığım var. Hızlı çalışmasından dolayı tavsiye edebilirim. İşlemin sonunda enerji anında hesabınıza yansıyor ve anında kullanabiliryorsunuz.


Geçelim bir diğer konumuz olan gümüş ekleme yöntemine. Bu yöntemde Cheat Engine adı verilen bir program kullanıyorlar ve bilgisayarın ramindeki verileri değiştiriyorlar. Böylece oyuna tekrar girdiğinizde sizin raminizde veri oyundaki hesabınıza yansıyor.


Bilmem anlatabildim mi? Benim bu konu hakkında söyleyeceklerim bitti. Eğer sizin konuya eklemek istediğiniz bir şey varsa bana yazabilirsiniz. Ben sizin yerinize konuya ekleme ya da düzeltme yapabilirim. Bunun dışında takıldığınız başka konularda da bana yazabilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.