Header Ads

Dragon Pop'da Enerji Doldurma

Dragon Pop'da enerji doldurmak için iki yol var. Bu yollardan biri paralı diğeri ise ücretsiz. İşte ben size bu ücretsiz olan yolu göstereceğim ve bu sayede "Insufficient energy" uyarısı otamatik olarak kalkacak. Bakın sizin için çektiğim şu videoyu seyredin...Bunun dışında Dragon Pop'da enerji yüklemesi yapmak için daha başka yöntemlerde var. Misal vermek gerekirse her 8 dakikada bir enerji barı bir tüp doluyor. Barda 5 tüp olduğunu göz önüne alırsak 8x5=40 yapıyor. Yani tüm barın dolması yaklaşık 40 dakikayı buluyor.


Ben o kadar bekleyemem derseniz size daha hızlı çalışan bir yöntemden bahsedeyim. Zaten videoda da anlattım, ancak bir kere daha üzerinden geçmenin bir sakıncasını görmüyorum. Dragon Pop'da davet ettiğiniz her kişi başınada enerji kazanıyorsunuz. 1 kişi bir tüp enerji ediyor.


Fakat davet ettiğiniz kişilerin sizin davetinize yanıt vermeleri ve isteğinizi onaylamaları gerekiyor. Aksi takdirde enerji kazanamıyorsunuz. Ancak şöyle bir şey de var. Arkadaşınız davetinizi onaylayıp oyunu oynamasada oluyor enerji sizin hesabınıza en geç 2-3 dakika içinde yansıyor.


Hadi konusu açıldı ücretsiz enerji doldurmak için çok az kişinin bildiği bir yöntemden daha bahsedeyim. Bu yöntem şöyle çalışıyor. Barınızdaki enerji bittiği anda oyundan çıkıp tekrar girerseniz bar kendiliğinden doluyor. Bunun için sayfayı yenilemeniz yeterli oluyor.


Bir de paralı bir yol var. Sms ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapıp enerji satın alabiliyorsunuz. Aynı şekilde eğer Dragon Pop'da yeni bir bölüm açmak istiyorsanız karşılığında belli bir miktar ödeme yapmanız gerekiyor. Haritalar mağlesef ücretsiz açılamıyor. Ama üzülmeyin belki ileride açılır...


Evet benim Dragon Pop hakkında anlatacaklarım bitti. Eğer sizin bize anlatacaklarınız varsa bize yazın. Ben sizin yerinize yazıyı günceller ve diğer arkadaşları bilgilendiririm. Ne demiş atalarımız bilgi paylaştıkça çoğalır. Gerçi önemli bir şey bulunca insanında bazen paylaşası gelmiyor hani...
Blogger tarafından desteklenmektedir.